0 oy
201 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (19 puan) tarafından
Hanımlar selamın aleyküm.

Yarına iftara eşimin iş arkadaşını çağıracağım. Menüyü şöyle düşündüm :

'Mercimek çorbası

' Karnıyarık

'Domatesli Bulgur Pilavı

' Cacık

Fakat bir şey daha yapayım diyorum böyle ara sıcak olarak börek  dışında ne yapabilirim?

Bir de cacık yapıyorum ya salata da yapayım değil mi? Yoksa gereksiz mi olur? 

10 Cevaplar

0 oy
(4,390 puan) tarafından
karnıyariğin yaninda salata gitmez. cacık iyi.  komposto da yapabilirsiniz bu geceden. bir de tatli yeterli

bu arada ve aleyküm selam ☺
(19 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim ❤️
-Reklam-
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Menu harika bende geleyim :) Ara sıcak olarak sebze graten yapabilirsin. Karnıyarık salatasız olmaz bence.
(19 puan) tarafından
Ay başım üstüne keşke gelebilsen :) Sebze graten ne bilmiyorum. Netten bakayım bir. Teşekkür ederim ❤️
0 oy
(163 puan) tarafından
Karnıyarıkta domstes olacağından sanki pilavda domates olmasa daha iyi olur gibi benim fikrim
(19 puan) tarafından
Evet doğru normal de pirinç pilavı yakışıyor haklısın. Ben bugün ayıptır söylemesi pirinç pilavı yaptım da o yüzden yarın da aynı yemeği yememek için domatesli bulgur pilavı yapayım dedim :)
(163 puan) tarafından
Ozaman doğru her gün pirinç pirinç pirinç... Her yameğe de uyuyor  pilavısız da olmuyor
0 oy
tarafından
Karnıyarık yanına pirinç pilavı daha iyi oluyor. Salata da yapılır tabi güzel olur. Cacık yerine ayran yapabilirsin. Birde tatlı tmm. 
(19 puan) tarafından
Evet ben yeni yediğimiz için pirinç pilavı bu yüzden bulgur pilavı dedim. Absürt mü oluyor? Pirinç mi yapayım
tarafından
Yani absürt demeyelim de pirinç pilavı daha çok yakışır. Ben hep pirinç yaparım karnıyarık yanına.
0 oy
(7,809 puan) tarafından
karniyarik agir bi yemek zaten borek disinda bilemedim 
(19 puan) tarafından
Evet benim de aklıma bir şey gelmedi. Normalde böyle yerim de misafire hafif kalmasın diye bir şey çıkartayım dedim
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Aleyküm selam İlla birşey yapacaksan fındık lahmacun yapabilirsin ama bence yeterli cnm
(19 puan) tarafından
Lahmacun da kıymalı ya fazla olur gibi sanki. Teşekkür ederim :)
(2,159 puan) tarafından
Valla bnm de yarın misafirim var etli ekmek ve patlıcan kebabı düşünüyorum ne yapim küçük bebekle ancak bu kadar yapabilicem
(19 puan) tarafından
Oo daha ne olsun mis gibi valla
0 oy
(7,628 puan) tarafından
Karnıyarık pirinç pilavı ile daha uyumlu oluyor aslında ara sıcak olarak mücver yada patatesli birşey yapabilirsin.
(19 puan) tarafından
Mücver olabilir. Ya da kaşarlı mantar mı yapsam
(7,628 puan) tarafından
O da olabilir.
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Kuru dolma yapabilirsin canım ortaya birkaç çeşit de meze
(19 puan) tarafından
Aslında hazır içim de var dondurucu da olabilir. Teşekkür ederim ❤️
(14,428 puan) tarafından
Rica ederim tatlım
0 oy
(2,556 puan) tarafından
Bence sarma yapmalisin firina baharatli patates surebilirsin icli kofte olur mercimekli bulgur pilavida yakisir yanina ikisi salcali olmasin
(19 puan) tarafından
İçli köfte hiç yapmadım. Onunla riske atmayayım :) sarma ya da baharatlı patates olabilir. Çok teşekkür ederim ❤️
0 oy
(3,101 puan) tarafından
Ortaya biraz manti gidebilir

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 237 göst.
15 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Tomurcuksss... (985 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 590 göst.
7 Nisan 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 209 göst.
23 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Asenat (666 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 106 göst.

381,100 soru

11,409,109 cevap

34,946 kullanıcı

...