+1 oy
218 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kocam ve oğlum uyudu kocam tripkolik :D ben de evi toparladım öylece oturuyorum kahve yapıp dus alıp namaz kilicam kahvemi içerken sohbet edelim <3

17 Cevaplar

0 oy
(3,758 puan) tarafından
Afiyet olsun çocukları uyutmaya çalışıyorum bende 
(3,758 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım evet çok güzel 2 kız çocuğu olması ama bu uyku zamanı geldimi benim sıpalar uyumuyor uykuyu pek sevmiyorlar ☺️☺️
tarafından
Benim oğlumda hiç sevmez 12 saattir ayakta gene zorla uyuttum ikizler mi yoksa ☺️
(3,758 puan) tarafından
Yok canım biri 3 buçuk yaşında diğeri 14 aylık ☺️
tarafından
Nasıl zor oluyor mu abartılacak kadar malum soru ☺️☺️☺️ablalık yapıyor mu
(3,758 puan) tarafından
Ablalikta yapıyor yeri geldimi de kavga ediyorlar olacak o kadar yani zorluğu da var ama küçüğü büyükçe daha güzel geçmeye başlıyor zaman oyun oynamaya başlıyorlar ☺️☺️
-Reklam-
0 oy
(854 puan) tarafından
o kadar yorgunum ki uyuyamiyom yorgunluktan uyucam becerebilirsem:-D
tarafından
Kaza mı oldu isteyerek mi malum soru ☺️☺️
(854 puan) tarafından
canim isdedim ben oglumla buyusun diye ben ikinci evliligim dort yasinda kizim var o babasinda oglum da tek esiminde cocugu yok onceki evliliginden hem esim istedi bitane cocugum olsun diye hemde eymenle buyur dedi beraber buyusunler dedi tmm dedim yaptik sekiz ay sonunda tuttu sukur
tarafından
Anladim canim iyi yapmışsınız ozaman arkadaş olurlae birbirlerine kazasız belasız kucağına alirisn inşallah
(854 puan) tarafından
insallah canim rabbim tum isteyenlere nasip etsin ☺️
tarafından
Amin inşallah cnm☺️❤️
0 oy
(44,800 puan) tarafından
Bende süt kaynattim onun soğumasını bekliyorum yıldızım mayalayip uyucam inşallah☺️❣️
tarafından
Uyu kuzum ben uyumak istemiyorum gece olunca kafa dinliyorum sanırım hamarat hatun ya ben hiç mayallayam☺️❤️
(44,800 puan) tarafından
Kac senedir hazır almayiz tadını unuttum hazır yoğurdun
tarafından
Ne güzel bende köyden getirtiyorum cnm
0 oy
(163 puan) tarafından
Kocam nöbette oğlanı uyuttum bende devrildim yatıyorum :) az takılıp uyucam bugğn temizlik yaptım yoruldum ay neden bitmiyor bu ev işleri 
tarafından
Ay bitmiyor ya cidden bende ccam falan sildim yorgunum ama benim iş hic bitmiyor dahabdus alıp namaz kilcam ☺️
0 oy
(373 puan) tarafından
Afiyet olsun canım benimde bebek uyudu bende şimdi Yatacam mışıl mışıl
tarafından
Sağol canım benim uyu uyu dinlen tlfnu bırakıp hemen uyuyanlara hayranım☺️
(373 puan) tarafından
Aynen çünkü çok yorgunum canı
tarafından
Temizlik mi yaptin cnm günlük şeyler mi
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Afiyet olsun bende kızı ve kocamı uyuttum sız karılar ne ediyonuz diye bakmaya geldim 
(2,405 puan) tarafından
Sana da canım benim görüşmek üzere ALLAH rahatlık versin ALLAH'a emanet olun hayırlı sahurlar görüşürüz cinim galp galp galp sırıtan sıfat
(2,405 puan) tarafından
Huuuuuu huuuuuu komşiiiiiiii uyuya mı kaldın kız yoksa
tarafından
Yeni uyandım yildizcigimmmmmm adasimmmmm napiyonnn☺️
(2,405 puan) tarafından
Sabahın yedisinde uyanan ben misafir gelecekmiş ona hazırlık yapıyorum ALLAH'tan sadece mangal ve salata yapilacak yoksa düşünemiyorum sen iyi uyumuşun ayakta gidip geliyom ben
tarafından
İftara daha çok çok var yaa çok erken kalmışsın cnm bende işleri bitirdim namaz kıldım oğlanı dışarı çıkardım simcik
0 oy
(18,241 puan) tarafından
Alişle oyun oynuyorz diğerleri hep uyudu:)) 
tarafından
Oh ne güzel canım geç oldu o niye uyumadı
(18,241 puan) tarafından
Akşam üzeri bi saat kadar uyumuştu ama olsun banada iyi geldi ne zamandır onunla böyle ilgilenemedm :)
tarafından
Ay kiyamma minik bebiş olunca öyle olur tabiki inada iyi gelmiştir kuzu op yerime ☺️
0 oy
tarafından
Benimde eşim cocuklar uyudu  uyudu bende meyve yiyom 
tarafından
Afiyet olsun kadınlar hep aynı hemen uyuyamiyox;)
tarafından
He yaa nedendir aceb ☺
tarafından
Bilmiyom ya herhalde bizim gündüz yalnız kalıp kafa dinleyecek vaktimiz olmuyor ya ondan diye düşünüyorum☺️
tarafından
Olabileer :D cocuklarla ugrasmaktam dinlenmeye fırsat bulamiyoruz
tarafından
Aynen aynen oyleee☺️☺️
0 oy
(544 puan) tarafından

Kocam 2 gündür gece çalışıyor çocuklar uyudu Bende burda takılıyorum az kalmış bende uykusuzluktan bayılacam :sleeping:

tarafından
Çok uykum olsa uyurdum ama uykusuz yaşayabilen insanlardanim ben☺️
(544 puan) tarafından
Ya burası uykudan  daha tatlı geliyor
tarafından
Ben buraya günde iki kez falan giriyorum safece geceleri genelde post açarım oda nadir böyle napiyosunuz diye
0 oy
(1,344 puan) tarafından
22.30 da odaya girdik kızımla emzirdim simdi bıraktı beni hanımefendi anca uyudu namaz kılıcam armagan yasin okucam işim cok :) 
tarafından
Haha kaç aylık memeye bağımlı demekki ☺️ bende öyle hatim etmeye çalıştım Ramazan'ın başından beri ama bitmez valla bidahaki Ramazan'a anca bitecek bu gidişle☺️
(1,344 puan) tarafından
14 aylık canım :) Ben Arapça bilmediğimden Allah ım kabul etsin turkce okuyorum. Ogrenir sem insallah seneye bende :)
tarafından
Maşallah kucukmus daha normal koca çocuklar bırakamıyor da ☺️ Allah kabul eder canım niyet önemli tabiki ** öğrenen daha mükemmel olur inşallah öğrenirsin ❤️
(1,344 puan) tarafından
İnsallah canım Allah razı olsun :)
0 oy
(8,119 puan) tarafından
tv bakiyore❤️ ayfiyet olsunnnnn
tarafından
Yaaa noldu ozel mi bende bir atistim Trio atıp yattı☺️
(8,119 puan) tarafından
gec geldi benide haber etmedi arkadaslariyla oturmuslar :)
tarafından
He sen aradın mi peki orasida önemli ☺️
(8,119 puan) tarafından
yok aramadim dkikam bitmis ztn ondan sinir oldum ya bsy oldu sanim piskin piskin geliyor opuyor kapiyi acar acmaz hadeeee yallaahhh dedim:)
tarafından
Puahha güldüm ya k.bakma ozaman hak verdim sana aryamiyorsun bide ay çok sinir bozucu ödemeli arama yapsaydın anam☺️
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Kızımla eşim uyuyor bende de midemi üşüttüm herhalde bir rahatsızlık var bulanti onla uğraşıyom canım 
(7,375 puan) tarafından
Yok canım onlar iyi bir bende var böyle ya anlamadım valla
tarafından
Allah Allah kimseye dokunmamış sana mı dokundu tek ya başka biseydir belki geçmezse yarın doktora git test yaptın eminsin dimi
(7,375 puan) tarafından
Spiral var canım daha 2 gün önce kontrole gittim test te yaptım bugün negatif cıktı
tarafından
Belki spiraldendir ya ama yarın geçmezse git genede
(7,375 puan) tarafından
Gidicem canım bugün spirali 1 yıldır kullanıyorum ilk defa karşıma geliyor canim
0 oy
(1,988 puan) tarafından

Bı kuş tuttum oturdum seviyorum

image

tarafından
Ooo gündüz çok mu uyuyor kaç aylik
(1,988 puan) tarafından
23 aylik uykusu babasinin vardiyasina göre değişiyor naptıysam duzeltemedim adamin sesini duyunca firliyo ayağa
tarafından
Allah Allah sessiz olsun oda ☺️☺️☺️
(1,988 puan) tarafından
Kız vallaha parmak ucunda yuruyoruz evde ama huy işte degisik çocuk
tarafından
Hahaa degisik çocuk çok zor biliirm bacım ☺️ konusunu alıyor zaar uyurkemde
0 oy
(12,512 puan) tarafından
Benimkiler de bi uyusaydı sallıyorum kızımı şuan 
tarafından
Kaç yasindalar cnm
(12,512 puan) tarafından
Oğlan 6 yaşında kız 2 yaşında canm
tarafından
Kız küçükmüş bende 2 5 yaşında bırakmıştım ayakta sallmayi
(12,512 puan) tarafından
Yanına yatsam sallamadan yatar ama 2 saat Bi o yana bir bu yana dönüp duruyor kısa yoldan sallıyarak yatırmayı tercih ediyorum bende ;)
tarafından
Aynen valla birtek ben böyle duusnmuyormusum ya ayağımda sallayınca hemen uyuyor da artık büyüdü 3  .5 yaşında ya be in bacaklarım daynamiyor yoksa bende sallardim arada ☺️
0 oy
(120,084 puan) tarafından

yildizcim sımos acikmis doyuruyom :)

tarafından
Massllah büyümüş kız zaman ne kadar çabuk geçiyor sevda ya
bana gecmiyo yaa turkiyeye gitmek icjn safak sayiyom gecmiyo zaman
tarafından
Benim çocuğunda gören diyor çok büyümüş bu diye banda aynı hiç buyumemis gibi geliyor valla herkes aynı demkki ;) bayramda mi gelceksin Türkiye'ye
yoo temmuzda
tarafından
Anladım kuzu biraz varmış ya ne kadar kalcan gelince
0 oy
tarafından
Yorgunum yıldız yatacam 
tarafından
İnşallah yıldız valla ben memelekete gidecektim çok üzgünum eşim diyor yine götüreyim seni ama bilmiyorum
tarafından
Şimdi sen ona destek ol yanında ol buda bizim imtihanimiz bundan da bir ders çıkarız herşeyi birlikte halledeiz de adam çökmüştür zaten elinden geleni yapar motive et çok üzücü bişey
tarafından
Sağlık olsun çocuklarım saglikliya bunuda atalriiz biz vs konuş
tarafından
Zaten ters bişi asla demedim . İşte parasını alsın sona çizik çekip önümüze bakacaz dedim
tarafından
Aynen destek ol erkekler gurur yapıp yanlış bişey yapabilirler Rabbim kimsenin hakkını kimsede bırakmaz
0 oy
tarafından
Ben de duşa giricem birazdan da kahve aklıma gelmemişti dur yapıyım ben de:)
tarafından
Hahha uyumak yok herhal yola devam kız iceme her uyu b nde duşa gircem daha
tarafından
Amaaann sahura kadar uyumam aşkım ben ondan sonra yatıp uyuycam
tarafından
Yaa kız nasıl dayaniyon çocuk yok mu
tarafından
Var on ikide besleyip yatırıyorum bir de sahurdan sonra dört beş gibi sonra yallah tazzik uykuya:)

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 335 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,235 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 358 göst.
14 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Greyy (931 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 163 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Azranur12 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
51 cevap 461 göst.