0 oy
51 göst.
Diğer kategorisinde (5 puan) tarafından
Kızlar bu hastanede doğum yapan oldumu :)

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğum yapmadım ama orada Ayşin hocayı çok met ediyorlar. Bir ara arkadaşım orada çalışıyordu o da hep uzak yerlerden Ayşin hocaya kadın doğuma kontrole geliyor diyordu. 
(5 puan) tarafından
Ayşin hanıma evet baya uzak yerlerden geliyorlar doğumu beşyüzevler şafakta yaptırıyor ama yenidoğan kısmı hemşireler ebeler vs nasıl hastaneyi merak ediyorum açıkçası. Doktorum uzaktan gelip orada doğum yaptıracak ben hastaneyi görmedim hiç
tarafından
Ben çok kez girdim çıktım hastaneye genel olarak hijyenik ama yeni doğan ünitesi nasıl doğumhane nasıl bilemem gittiğim gördüğüm insanlar güler yüzlüydü arkadaşımdan sonra yönetim değişti diye biliyorum.
-Reklam-
0 oy
(1,533 puan) tarafından
Benim teyzem ve kiz kardesim defne hanim da dogum yaptilar. Teyzemin gorumcesi de oyle. Ve bir kac yakinim. Gayet memnun kaldilar. Bende albert beye gidiyordum sonra 1 kez defne hanima gittim evim uzak oldugu icin daha gidemedim cevre hastahanelere gitmistim. Genel olarak gidenler memnun 
(5 puan) tarafından
Hastane nasıl odaları vs temiz mi ebeler hemşireler bilginiz varmı
(1,533 puan) tarafından
Odalae cok buyuk degil ama yetiyor. Refakatci icin acilabilen bir kucuk koltuk var. Hemsireler de iyi ebe hakkinda bilgim yok ama kotu olacagini sanmiyorum

İlgili sorular

+1 oy
14 cevap 165 göst.
23 Nisan 2024 Diğer kategorisinde WhiteSwaN (12,963 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 167 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zehraTekin (362 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 486 göst.
0 oy
7 cevap 155 göst.
21 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,988 soru

11,344,215 cevap

34,809 kullanıcı

...