0 oy
131 göst.
Diğer kategorisinde (867 puan) tarafından
Kızlar bu ikidir krup öksürüğü ile karşılaşıyoruz. Ilki cabuk geçmişti ama bu sefer biraz ağır gibi. Krup nedir diye soracak olursanız hani sert öksürük var ya şöyle oksururken köh köh ses çıkar o işte. Ona krup öksürüğü deniyor. Ilkinde bol bol sıvı verdim boğazına zeytinyagi sürdüm geçti bir iki gune. Bunda da sahur yapıyorduk baktim uyanmis öksürüyor o sert sese koştum hemen boğazına zeytinyagi sürdüm ama bakalim. Acaba siz evde nasil bir tedavi ile buna çare buldunuz 

5 Cevaplar

0 oy
(867 puan) tarafından
Kimsenin bir onerisi yok mu :(
-Reklam-
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Her yil krup oluyiruz. Krese gidiyordu oradan kapti ve asla gecmedi birdaha. Evde yapilacak birsey yok eger  cok tikanirsa hava veriyorlar hastane. Havlar tarzda öksuruyor demi?  Buhar makinan varsa nebul degil oda nemlendiri, onun buhari soguk  oluyor ya yuzunu ona tutsun
(867 puan) tarafından
Ya canim mesajlara şimdi bakabildim biliyor musun. Ve yazdığım tarihten bu yana oglum yine krup oldu. Şu an saat 5.25 randevu aldım gün aydığinda hastaneye gidiyoruz. Neden bu kadar sık tekrarlandı bilmiyorum korkuyorum açıkçası :(
0 oy
(913 puan) tarafından
Her sabah keçiboynuzu bekmezi yuttur. Kırmızı elmanın kabuğunu kalın  soy kaynat suyunu içir. Süte zerdeçal koy ver içsin. 
(867 puan) tarafından
Ya canim mesajlara şimdi bakabildim biliyor musun. Ve yazdığım tarihten bu yana oglum yine krup oldu. Şu an saat 5.25 randevu aldım gün aydığinda hastaneye gidiyoruz. Neden bu kadar sık tekrarlandı bilmiyorum korkuyorum açıkçası :(
0 oy
(35 puan) tarafından
İmumax boğaz spreyi kullanıyorum oğluma böyle olunca. Günde bi kaç kere sıkıyorum boğazına o öksürüğünü alıyo.
(867 puan) tarafından
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Şuan ben o şekil öksürüyorum boğaz ağrım öksürüğe döndü keçiboynuzu pekmezi atıyorum 1 kaşık hemen kesiyo 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 83 göst.
26 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde YSK (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
15 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Musmutlu (399 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 94 göst.
8 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda161616 (267 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 305 göst.
26 Mart 2023 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu

380,536 soru

11,393,599 cevap

34,904 kullanıcı

...