+1 oy
608 göst.
Diğer kategorisinde (1,186 puan) tarafından

image

Kzlar çok şükür köşe koltuğum geldi dosemlerini değiştirmiştim rengi istediğim.gbi olmadı malsef klirentler içinde koyu.mor var fotoğraf ta kahve rengi gösteryo sizce nasıl olms 

Nasıl bir hali koysam bide fonlarda degiscek inşallah

17 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ne kadara mal oldu. Keşke rengini krem fln sevseydin kombin etmesi de kolay olurdu. Güle güle kullan . Fon kullanmasanda olur yeterince renkli zaten. 
(1,186 puan) tarafından
3 milyar 400 tleye mal oldu cnm ya cnm odam çok küçük ve kışın kömür sobası kullanyom 2 cockliyum sadece bu odam ve yatak odam var bnde isterdim krem rengi ama cesaret edemedim ve serabalpalsi oğlum var sürekli hastanedeydm ve tedavisiyle ilgilenym kizm var 1 ci sınıfa gdyo aslında gül kurusu istemiştim adamlar bu renk yaptı çok mu kötü duryo
tarafından
Yok canım gayet güzel. Haklısın , sobalı evde zor olur açık renk , en iyisini yapmışsın güle güle kullan. Fona gerek yok ama  yine de sen bilirsin . Oğluna çok geçmiş olsun . Allah acil şifalar versin .
(1,186 puan) tarafından
Fonları kaldircam ztb cnm çok teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sen oaylasmamismiydij kizz
(1,186 puan) tarafından
Ya bazı arkdslar fotoyu acamadi postu onlar için tekrar actim :))
0 oy
(275 puan) tarafından
Rengi çok hoş canim ama kirlentlerini sevemedim beyaz daha sık durur sanki veya pembe 
(1,186 puan) tarafından
Gerçekten mi :) ay çok şaol yorumun için farklı bir renk oldu deme herkesin evinde mavi gri tonları var artk bu farklı oldu kırlentlrri değiştrcem  peluş olanlar varya onlardan alcm
0 oy
tarafından
Güle güle kullan canım sen beğendiysen sorun no
(1,186 puan) tarafından
Wlla ne yalan söyleyeyim ilk basta hiç beğenmedim renk tonunu
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Cok guzel olmus ay
(1,186 puan) tarafından
Gerçekten mi rengi cirtlak durmuyo diymi
(22,072 puan) tarafından
Yok askom cok guz duruyo kaca yaptırdınız
(1,186 puan) tarafından
3.400 mal oldu cnm
0 oy
tarafından
Rengi çok hoş çok beğendim güle güle kullan kırlent kılıflarinj değiştirip daha açık soft renklerde alırsın (krem) halıya da sade desensiz bir örtü alırsan krem renk  daha şık durur 
(1,186 puan) tarafından
Cok saol cnm rahatladım wlla rengi çok cıvık gelmisti baştan krilentleri değiştrcem su peluş olanlar warya onlardan alcm cnm
tarafından
Onlarda hoş olabilir canım
(1,186 puan) tarafından
Koltularin rengi cirtlak dgl  diymi :)
tarafından
Yoo gayet soğuk bı renk ve gayet şık sıradan durmuyor çünkü ara bı ton mesela fon perdenin rengi gibi pembe olsaydı çok sıradan dururdu ama bu ton çok farklı ve güzel geliyor bana dediğim gibi daha sade şeylerle kombin edersen tam olur hatta o fonu da kaldır bence durumun elverirse perdeni de dümdüz bir tül yaptir aşırı güzel durur
(1,186 puan) tarafından
Fonu kaldircam cnm eski koltuklarm griydi ya ondan o fonu kullanyordm perdeyide zmanla değiştiririm inşallah
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Güzel olmuş canim.    
(1,186 puan) tarafından
Saol cnm rengi kötü durmuyo diymi
(44,603 puan) tarafından
Yok bence iyi duruyo
(1,186 puan) tarafından
Saol cnm wlla içimi rahatlattnz sabahı zor ettm çirkin bir renk diye
0 oy
(118,484 puan) tarafından
gule gule kullan
(1,186 puan) tarafından
Odam kuck koltuk takımı olmuyo 2 tane cekyatlada boş kalyordu snce rengi falan nasıl yeni almadım eski koltugumu dosettim
rengi guzel kiz
(1,186 puan) tarafından
Farklı renk oldu diymi herkesin evinde mavi gri tonları var
aynen hep mavi gri crem bu hos olmus
(1,186 puan) tarafından
Çok saol cnm
0 oy
(7,118 puan) tarafından
Güle güle kullan canım  Ben de geçen aldım köşe takımı ve koltuk takımını. Zümrüt rengi aldım keske sen de bu tonlarda kaplama yaptırsaydın. Trendyol da falan kırlent kılıfları var istersen oradan da farklı seyler alıp değişik hava katabilirsin odana .
(1,186 puan) tarafından
Zümrüt yeşilini ben bir türlü sevemedim cnm ya
(7,118 puan) tarafından
Ben magaza da görünce asık oldum resmen canım. Normal de ben de senin gibi düşünürdüm inan.
0 oy
(7,202 puan) tarafından
cok güzel bence renginde guzel 
(1,186 puan) tarafından
Çok saol cnm
0 oy
(923 puan) tarafından
Ben çok sevdim çok güzel ve küçük sobalı evde yaşıyom bende eşyaları alırken bunu gözünonde bulundurmak şart seni çok iyi anlıyorum. Güle güle kullan ve şuan ki halıyla uyumlu durdu fon nu hiç göremedim
(1,186 puan) tarafından
Saol  cnm teşekkür ederim
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Ben begendım canım gule gule oturun :) Yerdeki halı değil mi bence yakısmıs bu halıysa eger koltuklara. 
(1,186 puan) tarafından
Hali dgl cnm halı örtüsü yerdeki ortası krem kenarlarında siyah şeritli halim var bayramda onu sercem
(1,343 puan) tarafından
Durumun varsa bakarsın yeni bi halı yoksa bu yakısmıs vallah. Ben de kiradayım gri ve petrol mavisi koltuklarımla acık kahve halı kullanıyorum artık hayal bile değil ev sahibi olmamız ama herhalde kendi evimize yeni halı alırım :) Halım el halısı cunku kıyamıyorum. Oyle alakaya maydonoz bir salonum var yani umrumda mı yooookk değil vallah :)
0 oy
(13,961 puan) tarafından
Bence hoş durmuş herkesin evinde aynı renkler var senin evin farklı olmuş yastıkların yüzünü değiştirirsen ona uygun da bir halı alırsın tamamdır 
(1,186 puan) tarafından
Evet cnm herkesin evinde aynı renkler bu farkli.durdu Hali dgl cnm halı örtüsü yerdeki ortası krem kenarlarında siyah şeritli halim var bayramda onu sercem
0 oy
tarafından
Güzel olmuş canım güle güle kullan 
0 oy
tarafından
Ben beğendim güzel olmuş halında uygun bence
(1,186 puan) tarafından
Hali dgl cnm halı örtüsü yerdeki ortası krem kenarlarında siyah şeritli halim var bayramda onu sercem
0 oy
tarafından
Güle güle kullan 
0 oy
tarafından

Bence gayet güzel olmuş canım rengi ama halın olmamış halı alamam dersen halı örtüsü almalısın bence güle güle oturun :)

(1,186 puan) tarafından
Yerdeki hali örtüm cnm halı dgl krem kenarları siyah şeritli halim var bayramda onu sercem
(1,186 puan) tarafından
Nasıl bir hali alsam güzel.durur sade gri düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 57 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Prens efe (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 29 göst.
0 oy
1 cevap 32 göst.
0 oy
11 cevap 115 göst.