0 oy
113 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar oğlum 3 yaşın da gündüz 1 kere uyutuyorum mutlaka uyumayinca akşam 4 de 5 de yerlere yatıyor dün bizle sahura kalktı yedi filan 6 da yattı zor bela sürekli bahane üretiyor cisim geldi diye beni 10 kere tuvalete götürüyor halbu ki yok sürekli böyle bahanesi var beşiğinde yatmak istemiyor sonra sıkılıp beşik diyo ne yaptiysam olmuyo eşime veriyorum uyut diye onu da çileden çıkarıyor Allah için nasıl bı cozum bula bilirim bu bahaneleri önüne nasıl gece bilirim uyku saatimiz akşam 10 uyuması 11 oluyo 1 saat savaş veriyoruz resmen

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Topluca kafamıza huni takıp gezicez ramak kaldı benim uyanikta beşikten korkuyormus güya kendisi girip içinde oynuyor uykuya yatirinca anne korkom demeye başlıyor 
tarafından
Hepsi bahane yok cisim yok su neler denedim yatakda da yatmıyor gözümü kapatsam anne diye nasıl dürtüyo beni ağrı kesici alıyorum artık bacaklarım o kadar ağrıyor ki bizi ellerin de oynatıyolar resmen küçücük cocuklar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Uyumuyorsa zorlama canım büyümüş uyumak istemiyor olabilirsi
tarafından
Gündüz zorlama bence uyumaya yaklaştığı annda bisilerle oyala uykusu kacar
tarafından
Ama çok hareketli yorulduğunu anlamıyor hiç uyumasa dinlenemez dün bize misafir geldi çocuk yoruldu oynamak istemedi o hala çocuğa kalk kalk diyo bı kere de öyle denedim gece yine uyumadı erken uyusa bu sefer 4 de filan mutlaka sahurda sesimize uyanıyor yatması çok geç sürüyor
tarafından
Evet zorlar vallaa
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bizde oyleyiz canim gunduz hic uyumuyo sabah 7.40da kalkiyo aksam yatana kadsr ayakta uyursa bi yarim saat anca uyur
tarafından
Çok zor gerçekten insanın takati kalmıyor oğlum da yorulduğunu anlamıyor gece ayakları ağrıyor yorgunlukdan bende gündüz uyutuyorum mecbur zar zor uyuyo
0 oy
(2,975 puan) tarafından
Huyuna suyuna gidip ikna edeceksin.  Benimki de 32 aylık uyuyor gunduz hala sabah 8 de kalkiyor. Ben uyuttuğumda 1 saate ancak dalıyor qma bakicisinda 5 dk uyuyormuş. Bu bebelerin nazi bize geçiyor. Ben yatağına yatırıp hikaye okuyorum biraz da kendi bakıyor sonra done done done done dalıyor uykuya 
tarafından
Kaynanam da öyle diyo nazı sana diye beş yüz kere beni tuvalete götürüyor kendi uyuyor zaten küçüklükten beri ama şuan konuştuğu için beşikten kalkıp bahane uyduruyor hep uyumamak icin
0 oy
(1,453 puan) tarafından
Benim oğlumda ocak da 3 e girdiği an gündüz uyumamak için parcaliodu kendini iyi dedim uyutmicam ama aksam 5 oldu mu deliriodu neyse gene uyutmadın izin de vermedim o saat de uyumasına.  Ve artık günde 1 defa uyuyo akşam 9.30 dedim kendisi zaten uyicam dio ve 2 dk da gidio demek 3 yaştan sonra artık istemiolar
tarafından
Gündüz uyutmasam maf oluyor dedigin gibi az önce markete gittik gece uyumadıgi için çok huysuzluk yaptı yolda yürümek dahi istemedi ben hep 10 da yatırıyorum ama yatması 1 saati buluyo
0 oy
(5,314 puan) tarafından
Benim oğlanda öyle cnm odasına geçince başlar meyve suyu fındık yok ekmek yok şu yok bu diye bende artık yatağa koyuyorum meyve suyunu veriyorum içiuor kalan istekleride sabah uyanınca vericem şimdi uyu altkattaki ablayı rahatsız etmeyelim  diyorum öyle öyle biraz düzene soktuk şimdi meyves suyunu içince kendi yatağına girip biraz oynar uyur
tarafından
Hepsi bahane yemediği şeyleri bile istiyor bizde öyle diyoruz üst katta babannesi var dede uyuyo filan diyoruz ama nafile Allah bol bol uyku versin çocuklarımızı artık böyle dua eder oldum
(5,314 puan) tarafından
Aynen öyle ama çok şükür bizimkisi yiyor istedikleri ni

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 78 göst.
19 Nisan 2024 Aile kategorisinde 3mhnads (1,969 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 230 göst.
20 Haziran 2023 Aile kategorisinde Ayla. (1,313 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
7 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Hilalkz (267 puan) tarafından soruldu