0 oy
65 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Ben oğluma hiç bi zaman yediremedim öyle kabak yemeği vs. Sadece sebzeyi köfte gibi yapıp yiyo sulu yemek yemiyo maalesef ne yapıcam böyle :(23 aylık oldu oğlum

4 Cevaplar

0 oy
(22,070 puan) tarafından
Bende kızıma zorla yediriyom gorsen yemek saati kriz geciriyoz
tarafından
Kız bizimki ağzını açmıyo artık balık yağı vermeye başladım onuda içmiyo meyveli yoğurdun içine koyup azar veriyorum zorlarsam ağzından çıkarır bi büyüselerdi zorla yiyecek mecburda hele bi aydır hiç çorba içmiyo bardakta verdim sevdiği çorbalar vardı onlarıda içmiyo artık dönemsel mi anlamadım valla yoruldum artık ya milletin çocukları nasıl güzel yemek yiyo bizimkilerde yemiyolar kuru şeyler anca bu arada süt diye çıldırıyo kabızlığı var ondan mı yemek istemiyo Anlayamadım canım ya ne olacak böyle
(22,070 puan) tarafından
Balik yagi fayda etmiyo bnde cok kullandim bos resmen
tarafından
Kız bende yeni başladım möllersinkini aldım hatta çocuklar seviyomuş diye ama yok bizimkine gizli saklı veriyorum şu macun varya zühreananın onu aldım ni kvanoz bitmedi ama onuda seviyolarmış ama bizimki onuda yemiyo sütün içine koyup veriyorum bende yemeyen çocuk yemiyo gerçekten bende bağışıklığı güçlü olsun diye veriyorm onları
(22,070 puan) tarafından
Ben neler cekiyom bi bilsen oturup agladigimi biliyom denemedigim sey kalmadi hic biri fayda etmiyo doktora goturdum yemiyosa zorlama ac kalsij dio eee 24 saat ac kalirmi bi cocuk demi
tarafından
Aynen bende oturup ağladım oldu hele bi ara hiç yemiyodu doktor emzirmeyi kesicem gece emzirmeyi kesmezsen dedi bende doktor değiştirdim ne yapıyım zaten çocuk yemiyo emmeyi mi kesiyim birde o zaman küçüktü bide bir yaşında filandı valla bende zorlamıyorum nasıl ne tarz yemek istiyosa öyle yesin tek yesinde diyorum en azından böyle yiyo sebzeyi insan dayanamıyo değil mi 24 saat aç kalamaz tabi
-Reklam-
0 oy
(119,526 puan) tarafından
hepsi ayni yaa kuzey doner seviyo tek onu sorunsuz yiyo
tarafından
Bizimkide seviyo onu soslu döner olacak ama maydanoz dönerin ona bayılıyo çocuk
0 oy
(316 puan) tarafından
Benimki 20 aylık olacak sadece mama içyo oldum olası sevmez yemeği arada köfte makarna zoraki
tarafından
Makarnayıda yemiyodu biraz biraz yiyo ama et köftesini ağzına sürmüyo
(316 puan) tarafından
Bizimde öyle cnm arada zaten ayda bir belki . Haricinde sadece mama .su bile içmez düşün
0 oy
(15,314 puan) tarafından

Ah dostum gel sarılalım. Ya benim oğlum da ek.gidaya başladığımız ilk 2 3 ay çok güzel ne versem yerdi. Sonra bı hal.oldu çocuğa. Şimdi 22 aylık pilav tarhana falan onları bari yerdi. Şimdi onu da yemez oldu 1 aydır. Yemek zamanı ruhum cekiliyo resmen. Dün en sonunda bı de kizayim bakayım belki öyle yer dedim. Bağırdım biraz o da bana bağırdı essek:D ne yapcaz bilmem.1 aydır daha da kötü oldu. İnşallah gecicidir

tarafından
Sarılalım sarılalım aynılar  valla tarhana çorbasını çok severdi pilavıda güzel yerdi ama şimdi asla yemek istemiyo süreklide vermiyodum evet muzdan ben tiksindirdim o doğrudur yemek yemiyo diye yatmadan önce her gün muz yediriyodum muzu görünce kaçıyo çocuk :( hahaha evet karşılık veriyolar bide değil mi bunlar çok fenalar bazen ağzımın ortasına şaplatıyoda benimki bizimde ek gıdada ilk ay güzeldi yoğurdu ben yapıyodum severek yiyodu şimdi yoğurdu ağzına sürmüyo bi ara baya bi kilo alımı durmuştu sokakta milletten ay ne kadar zayıf yemek yemiyo mu cılız gibi şeyler duymaktan nefret etmiştim kayınvalidemde çok zayıf filan diyodu ama zaten kilolu bi bebek değildi ve ekstra mamada kullanmadım hiç mama yiyen çocuklarla kıyaslama yapılırdı ve ben nefret ederim kıyaslamadan her çocuk ayrıdır yemiyolar sanki biz çocuklara yemek vermiyoruz aç bırakıyoruz bakamıyoruz inşallah canım inşallah bende öyle umut ediyorum ama yemeyen çocuk yemeyerekte devam ediyo geçen bende parkta bi kadınla sohbet ederken onunda yemediğini söyledi ama öyle balık yağı filanda
 vermemiş çocuk üç yaşındaydı ama hemen hemen aynıydı bizimkiyle valla çocuğu görünce dedim bizimki yine ona bakarak yiyo demekki şükretmek lazım dedim içimden tabi annesine ne kadar zayıf filan demedim yaşına göre iyi kilolu çocuk olup ne yapacak hareket edemezler iyiler böyle vızır vızır geziyolar koşuyolar diyince kadın bi sevindi oda benim gibi saçma sapan yorumlardan bıkmış sanırım
(15,314 puan) tarafından
ZoR ya yemeyen çocuk. İnşallah açılır istahlari. Eşim de bebekken yemezmis. Ona çekmiş bizimki

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 55 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde ❤❤ BİR MELEK❤❤ (782 puan) tarafından soruldu
+1 oy
20 cevap 515 göst.
16 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 234 göst.
24 Şubat 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 154 göst.