0 oy
88 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından

Fırında değil normal tencerede istiyorum en guzel nasıl yapılır benim yaptığım istediğim gibi olmuyor hamileyim canın çok istiyor şuan sütlaç :angel:şimdiden teşekkürler 

5 Cevaplar

0 oy
(44,604 puan) tarafından

Hiç tutturamam:D 

tarafından
Bende ya eşim beğenmiyor yapma bi daha diyor şimdi güzel bi tarifi olsa yapsam eşim begense :))))))canımda çok istiyor
-Reklam-
0 oy
(4,135 puan) tarafından
Seval mutfakta kanalının kremalı sütlacını yapıyorum harika oluyor herkes çok beğeniyor ister fırınla ister öyle ye canım 
tarafından
Instagramda mi
(4,135 puan) tarafından
Youtube canım
0 oy
tarafından
Benim annem klasik süt pirinç ve şekerden yapar hafif koyu kıvamlı olur ama herkes sevmiyor istersen yine de vereyim tarif canım ben sadece seviyorum sütlaçta
tarafından
Tarifi verirsen fikir olur benim için bende normal klasik yapıyorum tutturamiyorum malesef
0 oy
(2,502 puan) tarafından
1 su bardağı pirinç 

1 su bardağından  1.2 parmak eksik şeker yani kendine göre ayarla 3 su bardagi su 1 litre süt ve vanilya

Suyla pirinç pissin sütünü ekle şekerini ekle  iyice ozdessin sonra 1 paket vanilya katıyorum tadı çok güzel oluyor yeni yaptım yine 
tarafından
Teşekkür ederim canım :) <3
(2,502 puan) tarafından
Kesin bunu dene tadı çok güzel vanilya katmayi unutma tadını o veriyor ❤️
0 oy
tarafından
Pirinci önce suyla iyice pişir sonra sütü yavaş yavaş ilave et 1 kepçe koy o biraz kaynasın özlesin sonra 1 kepçe daha koy böyle böyle devam et sütü pirince göre ayarlarsın sonra şekerini kat ocaktan alınca vanilya koy karıştır ve beklemeden tabaklara boşalt canım ben hep böyle yaparım çok güzel olur 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 38 göst.
27 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Zelihanur_80 (677 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 108 göst.
28 Şubat 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mevlanaa (4,860 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 67 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Cocuklu-anne1 (214 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Son_bahar (2,150 puan) tarafından soruldu

377,286 soru

11,290,829 cevap

34,706 kullanıcı

...