0 oy
156 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (391 puan) tarafından
Bayanlar neolur cvp verin.yuzumde tüyler var.napsam nasıl alsam.lazere için sordum kalın kıl olmadığı için daha çor artar dedi.agda desen korkuyom çoğalır dye vurmuyorum.cok tüy var eşim yüzüme vuruyo kaçtır yüzünde tüyler var dyo.siz aliyormusunuz alıyorsanız nasıl aliyonuz.

11 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
Sıra adayı yapıştırıyor benim kızlar bana cart cuurrt  çekiyorlar canım ayda bir yetıyor çok fazla yok ama alıyorlar yine de
(391 puan) tarafından
Cogalmiyormu cnm
(14,428 puan) tarafından
Yoooo aynı duruyorlar
Çoğalsa nolacak kız yapıştır çek işte bitti
(391 puan) tarafından
Bide yüzü zamanla sarkitiyor dyolar doğrumu acaba:)
-Reklam-
0 oy
(308 puan) tarafından
Ağda ile al ama sivilce yapabilir haberin olsun. Aldığından ilk günden itibaren 5 gün karınca yumurtası yağı sür Bi kaç aya incelir 
(391 puan) tarafından
Ciddimisin ay insallh biraz araştırim olmasa yaparım :)
(308 puan) tarafından
Ben karınca yumurtası yağını kullanıyorum memnunum canım dene istersen
0 oy
(473 puan) tarafından
Hassas cildiniz varsa ağda mahvediyor 1 hafta pütür pütür dolaşıyorsunuz. Çözüm lazer bir kez yapılıyor 3-4 ay tertemiz. Çok inceyse tüy sarartma işlemi var ama o da geçici. Bu durumda yapılacak son şey iğneli epilasyon oluyor. Beyaz ve ince tüyleri de yok ediyor. Annem gitmişti incecik bir iğneyle kıl köküne elektrik veriliyor dakika başı fiyat alıyorlar. Bulunduğunuz yerdeki epilasyon veya güzellik merkezlerini bulun Instagram'dan mesaj atın, iğneli epilasyon yapıyor musunuz diye öyle tüm şehri dolaşmaya gerek yok. 
(391 puan) tarafından
Tesekkurederim cnm mantıklı
0 oy
tarafından
Agda yüzu sarkitiyormuş ve sivilce yapiyormuş kaş usturasiyla dediler bana o da kalinlaştiriyormuş en iyisi lazer ona da cok iş ya 
(391 puan) tarafından
Ewt malesef öyle.agdadan korkuyorum oyuzden
0 oy
(40 puan) tarafından
Ben o hataya düştüm maalesef. Benim de yüzümde ince tüyler vardı rahatsız oluyordum önce ağda ile almaya başladım ama ağda cildimde sivilce ve yara yaptı. Bir kere alınca tüyler gözüme daha çok kötü görünmeye başladı. Bu sefer lazere gittim. Sarı olan tuylerim 6 seansta simsiyah oldu. Şu an başka bir ile taşındım burda lazere başladım başka bir markanın. Tam 2-3 seans gittim bu seferde hamile olduğumu öğrendim. Yani diyeceğim vücudundaki tüyler gibi olmuyor hiç bulaşma derim ama.yine de sen bilirsin. İki yıldır pandemi var diye maske ile falan saklıyorum ama çok sıkıntı yaşadım bu konuda 
(391 puan) tarafından
Tam kıl dgl ama tüyler çok bide siyah uff
0 oy
(558 puan) tarafından
Ben hiç almıyorum
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Benimde incecik şeftali tüylerim var lazerde cihaz bu tüyleri gormuyormus ağda da zamanla ciltte sarkmaya sebep olur die almıyorum agdayla yüz usturasi ile aldım kalınlaşma olmadı tuylerimde memnunum
0 oy
(880 puan) tarafından
Ayda bir ağdaya giderim yıllardır zaten az tüylerim vardı hala az çoğalma hiç olmadı 
(391 puan) tarafından
Kisiden kişiye değişiyor demeki bende kesin çoğalır beli çünkü esmerim bide
0 oy
(9 puan) tarafından
Lazer yaptırdım uzun bi süre benim de siyah tüy şeklindeydi. Azaldı en azından pırıl pırıl görünüyor. Hormona bağlı tüylenme artyor kendime lazer makinesi aldım uzadıkça yapyorum kendime 
0 oy
(594 puan) tarafından
Benim bı arkadas vardı kendisi esmer tenliydi almak istemiyordu yüz tüylerini kuaförde sarartma yaptırıyordu baya idare ediyordu 
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Yok bende kuzu birkaç sakal vardı onuda yıllar önce iğneli epilasyon ile kurtuldum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 135 göst.
13 Ağustos 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Aysekubramutlu (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 292 göst.
21 Ocak 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde Umayy (608 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 499 göst.
10 Şubat 2021 Aile kategorisinde Zumraipek (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 243 göst.
12 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu

378,991 soru

11,344,488 cevap

34,808 kullanıcı

...