0 oy
331 göst.
Diğer kategorisinde (18 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 11 aylık bebeğim var kalbi delik doğdu 3 tane bı tanesi kapandı ikisi ufak duruyor dedi doktor kapanan varmı lütfen yazın çok korkuyorum muane ettircez 1 yaşında 

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Panik olma canım. Allah'ın izniyle hiçbir şeyi kalmaz. Bu vakaların çoğunda gelişimle birlikte delikler kapanıyor.
(18 puan) tarafından
İnşallah canım benim ya hemen kurban kesicez iyilestiyse inşallah
tarafından
Yani bir canlının yaşamı için başka bir canlının yaşamına son vermek bence adil değil. Ama tabi sizin inancınız saygı duyarım.
-Reklam-
0 oy
(732 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah ultrason da belli oldu mu
(18 puan) tarafından
Amin canım yogum bakımda yattı oğlum tesadüf öğrendik çekildi 3 aylıkken doktor  1 yaşında getirin dedi tekrar bakilcak
0 oy
(261 puan) tarafından
Canım doktor ameliyat demediyse kapanır. Çok kucukbebekler ameliyat oluyor. Benim debebegimin kalbi delikti anne karnindaama kapanmış hemde kapanması en zor delikti. Bol bol dua et allah şifa versin inşallah 
(18 puan) tarafından
Ameliyat demedi canım şükür 3 delik var dedi 1 tane kapanmış iki tanesi ufak dedi kapanır dedi 1 yaşında getir dedi inşallah kapanmıştır sizede çok geçmiş olsun
(261 puan) tarafından
Sağol canım. Bizim ilk delik detaylı da göründü kapanmaz diye söylediler ama o delik kapanmış başka minik delik var dedi doktor. Yanı bizim çocuğunda delik ama ben yok sayıyorum onu inşallah o da kendiliğinden kapanır
(18 puan) tarafından
İnşallah oda kapanır canım Allah'ın izniyle ben detaylı yaptırmadım ikili tarama yaptırdım durmumuz yokdu ikide yaptırmadım hamileliğim zehir olurdu çünkü kafama herşeyi takan biriyim
0 oy
(153 puan) tarafından
Cnm bnmde kalbimde delik varmis doktor demiş kendiliğinden kapanır öylede olmuş sonra oğlumda da dediler sonra bir daha götürdüm sıkıntı yok dedi ller
(18 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım ozelemi götürdün sigortayami inşallah benim oglumunkide kapanmistir
(153 puan) tarafından
Yok cnm özel devlete yönlendirdi İstanbulda oturuyorum Zeynep kamile götürdüm
(18 puan) tarafından
Anladım canım bende özele götürüyorum  bende İstanbul dayım
(153 puan) tarafından
Zeynep kamile götür cnm çok güzel bir hastane yeğenimi bile oraya götürüyoruz 4 yaşında ufurum var dediler
(18 puan) tarafından
Tamam canım Allah razı olsun çok geçmiş olsun sizede Allah yavrularimizi korusun
0 oy
(54 puan) tarafından
Kuzenim öyle doğmuştu ama kapandı ve asla ağlatmadılar zorlanacak şeylerden kaçındılar çünkü ağladıkça büyür dendi.. Çok şükür şimdi üniversite okuyor iyi 
(18 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım inşallah benim oğlumun kide kapanmıştır
(54 puan) tarafından
Ayy inşallah yaa
0 oy
(979 puan) tarafından
Bnde bayramdan snra goturcem bakalım kntrole inşallah duzelirde . Bnm kuzenimin kalbinde delikmis büyüdükçe kapanmış öyle derler hep
(18 puan) tarafından
Seninde bebeğinin kalbi delik nasipse bende bayramdan sonra götürcem inşallah temiz çıkar canım
(979 puan) tarafından
İnşallah şuan 8aylik aylık 5aylikken gttim çok hrektli oldgu için 4ay snra bı daha gel ddi.. inşallah düzelir de
(18 puan) tarafından
Nasıl yani çok hareketli benim oğlumda çok hareketli de canim
(979 puan) tarafından
2. Kontrole 5aylik flndi doktora gtrdum hiç durmadı çok hareket etti dktr düzgün bakamadi. Bıri kapanmış gbi dgeri duruyor ddi ama net bı tedavi için 4ay snra bı daha bakalım ddi
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Dua et annesi bol bol inşallah bisey olmaz Rabbim sağlık versin minik paşaya❤
(18 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim Allah'ım bütün yavruları karusun inşallah
0 oy
(1,013 puan) tarafından
Kaç mm canm.bnmde kızım 3 tane delikle doğdu ama kapandı 
(18 puan) tarafından
3 2 mm sanırım canım ya yanlış hatırlamıyorsam İnanki raporlarına açıp bakamiyorum çok üzülüyorum canım umarım geçer
(1,013 puan) tarafından
1.5 2 2.5 mm di.yasnda kapandı. Kilo alması çok önemli.her gün tartıya koyardım kilo aldı mı dye .seni çok iyi anlıyorum.Allah şifa versin inşallah canm
0 oy
(1,229 puan) tarafından
Benim kendimin delikmis. Doktor kilo aldıkça kapanır demiş. Kapanmis sükür. Şuan hicbirseyim yok elhamdülillah. Kapanır merak etmeyin doktorlara güvenin. Saglikla büyüsün bebisiniz. 
(18 puan) tarafından
Allah razı olsun canım sanada çok geçmiş olsun
0 oy
(7,625 puan) tarafından
Kuzenimin kızının delikti canım kapanmazsa ameliyat demişlerdi kapandı şükürler olsun canavar gibi korkma büyük oranda kapanıyor dua et bol bol Allah bağışlasın canım.
(18 puan) tarafından
Allah razı olsun canım inşallah benim oğlumun da kapanır rabbim yavrularimizi korusun
(7,625 puan) tarafından
Amin canım.
0 oy
(373 puan) tarafından
Canim kardesiminde oyleydi kapandi zamanla hic korkma. Benim bebegimdede üfürum vardi buyudukce gecti
(18 puan) tarafından
İnşallah canım benim benim oğlumun da kapanır

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 110 göst.
4 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Esra gezer (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 93 göst.
9 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Uykuluanne (67 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 101 göst.
13 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Berf (6,364 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 359 göst.
5 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,888 soru

11,403,812 cevap

34,942 kullanıcı

...