0 oy
224 göst.
Diğer kategorisinde (7,292 puan) tarafından

image

dr yok şuan nstbye bagaldilar gitiler  normalmi herşey yoksa sancı varmii

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hic bisey yokk canim zaten olsa sende his sedersin canimm
tarafından
Yok canim o sancı baska biseydir enfeksiyon vardir belki idrar yollarinda yada yoruldun üşütün bekide
(7,292 puan) tarafından
Cnm bişey sorcam bu nst de bebeğin kalp atışı duyulmazmi normalde bnmkinde küçük dendi duyulmadı
tarafından
Evet oyle dendiyse öyledir canim ben hic o kadar küçükken girmedim ilk iki dogumda girdim gün sancım çıktı doğurdum 3 de 33 haftalikta girdim sancım çıktı hergun gidiyodum kontrol sıkıntılıydi biraz 38 de sezeryan oldu sen rahat ol olur oyle agrilar inşallah cikmaz biseyy darlatma  kendini daha cok küçük o taşı bi on hafta daha canimm
(7,292 puan) tarafından
Çok saol cnm bnm allha şükür bişey çıkmadı artık normal doğum yakalanıyor dediler
tarafından
İyi inşallah yat dinlen canim hayırlısi olsun dinlen biraz daha taşı bebeği yorma kendini bebek kucuk daha doğmasın dahaaa beklesin
-Reklam-
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Yok canım sancın o 20 lerde gördüğün sancın 40 üstü ufak sancıların var derler düzenliyse 60 üstü sancın var demektir. 
(1,015 puan) tarafından
Enfeksiyondan da olabilir sanırım sancın hiç çıkmamış çünkü.
(7,292 puan) tarafından
Cnm bişey sorucam bu net de bebeğin kalp atışı duyulması lazım deyilmi dışarıya bnmki duyulmadı küçük dendi 28+3 um
(1,015 puan) tarafından
Zaten 87 de kalp atışı var sıkıntı yok görünmüyor sesini kısmışlardır nst nin duymazsın o yüzden
(7,292 puan) tarafından
Çok saol cnm
(1,015 puan) tarafından
Ne demek
0 oy
(56 puan) tarafından
Sancin yok görünüyor 
(7,292 puan) tarafından
İnşallah cnm çok sağol
0 oy
(2,349 puan) tarafından
Sancı yoktur
0 oy
tarafından
Senin bahsettiğin ağrılar normal canım haftan ilerlediği için nts gayet normal. Kendini bu düşünceye sokma ki her şey yolunda gitsin. Her şey yolunda merak etme aniden su gelmesi lekelenme ani yerinden hareket edemeyecek kadar ağrıların olmadıkça korkma
0 oy
tarafından

Accik minik sancılar bunlar doğurmaz ama:D

0 oy
(3,095 puan) tarafından
Sancin yok canım
0 oy
(1,315 puan) tarafından
Yok canım sancin alttaki çizgi düz dslga olursa sancin var demek 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 119 göst.
30 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hediye (4,969 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 143 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Gulcincim (603 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 147 göst.
17 Haziran 2021 Diğer kategorisinde betulnd1 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 201 göst.
25 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Merveeesubasi (63 puan) tarafından soruldu

379,747 soru

11,368,105 cevap

34,850 kullanıcı