+4 oy
852 göst.
Diğer kategorisinde (67 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Ankara Özel Lokman Hekim Akay hastanesi Arya Lina ÇELİK adına 0 rh(+) kana ihtiyaç vardır(Ankara, Konya, Kırıkkale, Karaman, Çorum) illerinde oturanlar en yakın Kızılay'a gidip bağış yapabilirler.

39 Cevaplar

0 oy
(11,505 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap

Polatlidayim canim eşimin kanı uyuyor 

(67 puan) tarafından
Peki Kızılaya gidip bağış yapabilirmisiniz lutfen
(67 puan) tarafından
Hastanenin ve kızımın adını vermeniz yeterli olur
-Reklam-
+2 oy
tarafından

Ben eski postlatina baktım şimdi canım okadr üzüldüm ki anlatamam. Biz yaramazliklarini şikayet ederken sen nelerle uğraşmissin  bian utandım kendimden. Biz neleri dert ediyormuşum kendimize. :( 

Allah im bu mübarek kadir gecesinden bu mübarek günün hürmetine sen Şafi isminle şifa ver. Dert nekadar büyük olursa olsun bizim Rabbimin daha büyük ol derse olur... Allah im sana da dayanma gücü versin. Bebeğine sımsıkı sarılacağın güzel günleri göstersin inşallah 

+1 oy
(2,202 puan) tarafından
Senin postuna bakmak için girdim sırf post yukarı ciksinn dua edelim bu yavruya ya :((( yarabbi kadir gecesinin yzuu suyu hürmetine yavrunun sana bağışlasın sağ salim ciksin ameliyattan.  Haberdar et aklım.sende :((((
0 oy
tarafından
Postun çıksın. 
0 oy
(1,856 puan) tarafından
Allah şifa versin 
0 oy
tarafından
Durumu nasıl oldu 
(67 puan) tarafından
Ameliyatta beyin kanaması geçirdi. Şimdi 3. Ameliyatında Allah rızası için ona dua edin.
(67 puan) tarafından
2 günde 2. Ameliyatı bu
tarafından
Ayyy çok üzüldüm ona 52 tane yasin 800 tane fatiha bağışladık rabbim bu mübarek gün hatrina vversin
(67 puan) tarafından
Amin Amin
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Benm sıfır Pozitif ama ben kan veremiyorum geçmiş olsun inşallah bulunur ❤️
(67 puan) tarafından
Olsun Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Allah şifa versin çok geçmiş olsun 
(67 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(1,145 puan) tarafından
İnşallah veren olur canım Rabbim şifa versin
0 oy
(1,688 puan) tarafından
Keşke bulunduğum şehirde olsaydı hiç düşünmeden gider verirdim:/ çok geçmiş olsun rabbim tez şifa versin inşallah.
0 oy
tarafından
Kurban olurum ben ona annem yaa Allahm sagsaglik kavustursun seni evladina Allahim yardimciniz olsun canim :( 
0 oy
tarafından
Kurban olurum ben ona annem yaa Allahm sagsaglim kavustursun seni evladina Allahim yardimciniz olsun canim :( 
0 oy
tarafından
Hamileyken kan verilebiliyor mu
0 oy
tarafından
Ay kurban olurum çok uzağım ona çok kanımda uymuyo
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Kurban olduğum RABBİM şafi isminin yüzü suyu hürmetine ve bu mübarek günün hürmetine şifa ihsan eylesin yavruna Âmin Âmin Âmin Âmin Âmin 
0 oy
tarafından
Kaç gün içinde olması lazım. Bayramda Çorum'da olacağım ama geç olur demi
0 oy
(7,419 puan) tarafından
kan tutuyo da uzaksın keske yakın olsa
0 oy
(622 puan) tarafından
Kanım tutuyor ama İstanbul'dayım yoksa verirdim Allah şifa versin rabbim sağlığına kavuştursun tez zamanda 
0 oy
(159 puan) tarafından
İnşallah bağış yapılır lütfen hanımlar kan bağışı çok önemli sürekli yapmalıyız  bir hayat kurtuluyor verilen kanlarla çok isterdim vermeyi ben Kızılay'daki gittim zamanında hemde donor olmak için ama hepatit b var kanımda alınmıyor o yuzden 
0 oy
(10,383 puan) tarafından
Keşke yakın olsaydık. Allah şifa versin canım 

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 582 göst.
0 oy
9 cevap 63 göst.
16 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bhreken (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 60 göst.
0 oy
4 cevap 153 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Meryem0123 (1,937 puan) tarafından soruldu

380,192 soru

11,382,187 cevap

34,880 kullanıcı

...