0 oy
333 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (600 puan) tarafından
Kizlar esim çok heves miydi bana sordu işte hani Bebiş geliyormu diye Ben de adet oldum deyince çok üzüldüm yani o gözlerindeki gözlerindeki şey gördüm Kaç aydır doktora gidiyorum yani bir kist oluyor ki düşüyor ondan sonra enfeksiyon enfeksiyon gidiyor En sonda hiçbir sorunum kalmadı ama 2 aydır hamile kalamıyorum yani toplasak 8 9 aydır çabalıyorum yani kaynanam da her seferinde adetin de karnını ovduralim diyor Bir yanım istiyo bir yanımda istemiyor Kızlar ne yapacağım bilmiyorum yani bir ay daha eşinin üzmek istemiyorum bu ay karnimi ovdurucam heralde cok hamile kalan olmus bu karin ovmayla adette ovuyolae sizce dogrumu yaparim yani yoksa konusurlarmi karin ovmayla gebe kaldi diye bir kizim var yani gebeligim oluyo ama 2nci bi turlu tutmuyo 

14 Cevaplar

0 oy
(7,036 puan) tarafından
Bence hic karisma kendine rabim vercegi zamani bikir yjurtlama gunlerini takip edip degerlendir 
(600 puan) tarafından
Degerlendirdim canim test kullandim ama olmadi dedigin gibi zamani var demekki ama uzuluyorum esim cok istiyo allah razi olsun cokca da yardimci oluyo bana teselli ediyo ama biliyorum ixinde hep bu istek
(7,036 puan) tarafından
kuzum su yastik olayini biliyormusun onu yapsan
(7,036 puan) tarafından
Acik yazamiyirum erkejlerde giriyor bakiyir diyeb
-Reklam-
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Bel cektirme diye bisey duydum bende ovdurmayi bilmiyorum
(600 puan) tarafından
Onuda duymistum canim ama nasil yapiliyo bilmiyorum bu ovma karna adette masaj yapiliyo
tarafından
bel çektirmeyi banada sütekli kaynanam diyor yaptırmıyom. Adetten sonra galiba her sabah erkenden yapıyorlar. ama sonrasında çok bel ağrısı oluyormuş 10gün kadar küzenimde sürmüş bel ağrısı .
Karın ovmaylada gebe kalan duydum. hiç birini yapmadım.
0 oy
tarafından
nasıl ovuluyo ne yapıyorlarmış 
(600 puan) tarafından
Karni adette ovuyolar canim masaj yapar gibi
tarafından
kötü bişi değilmiş yapılabilir ama Bi yandan da çocuğun varmış zaten demek ki oluyor gerek yokta yani
(600 puan) tarafından
Bende laf aoz olur diye dueuyorum vala hani karin ovmayla gebe kaldi dite
tarafından
aman sonuçta hiç çocuğun olmuyor değil var Bi tane rabbim hayırlı ömür versin
(600 puan) tarafından
Orasi oylede dedigin gibi bie tane kizim var sagolasin canim allah razi olsun cumlemizin evladina insallah
0 oy
tarafından
Hakkında hayırlısı.  Ben de yaptirmistim o ay kaldım ama ilaç da kullaniyordum neyin hikmeti bilemem ama var zaten bu mesajlar alternatif tipta
(600 puan) tarafından
Yaptiricam bende inslalah adetimin ilk gunu bugun yarin heralde dicem kadin grlsin
0 oy
tarafından
Karın ovmayla hamile mi kalınıyor o zaman herkes kalabilir çok saçma 
(600 puan) tarafından
Yani canim bende inanmiyodum ama cokca kalan insan var hrmen ertesi
tarafından
Bence mantıklı yumurtalıkları acar çalıştırır neden olmasın masajın çok faydası var
(600 puan) tarafından
YaptiricM heraldw canim yaa sansimi denicem
0 oy
(4,089 puan) tarafından
İkinci için bi iki yıl bekleyen  var bi kızın varmış zaten Allah onu size bağışlasın üzülmesin eşin 9 ayda niye bu kadar stres ediyorsun stresten olmuyordur hastaneye gidip enfeksiyonu tamamen bitirip öyle denemen en mantıklısı o enfeksiyon tamamen geçmeden bebeğin olsa bile erken doğum falan yaşarsın 
(600 puan) tarafından
Enfeksiyon twdavisi gordum canim 2 aydir enfeksiyonum kalmadi hormonlarimda temiz cikti ama sorun ne anlamadim
0 oy
(473 puan) tarafından
Ben hiç öyle bir şey duymadım canım karın ovalama nedir dışarıdan göbeğine falan mı bastırıyorlar. Böyle şeyler hurafeden başka bir şey değil. Gebe kalmanın tek yolu spermle yumurtanın birleşmesidir. Hadi desen rahim filmi çektireyim bu esnada bir sıvı enjekte ediliyor ve tüpler açılıyor bu şekilde gebe kalan pek çok kişi var. O tüpleri dışarıdan müdahaleyle açmak mümkün olabilir mi?? Eğer bir sıkıntın yoksa 1 buçuk yıla kadar bekle sonra tedaviye başlarlar. Eşinle gün aşırı beraberlik yaşa ilişki esnasında yanlış anlamazsan tükürük dahil hiçbir şey değmesin o bölgeye spermleri öldürebiliyor çünkü. Öyle bacakları dinlemek falan da hikaye yok öyle bir şey zaten tam boşalma sırasında milyonlarca sperm senin vajinandan içeri yapışıp yola çıkıyor direkt kalkıp tuvalete gitsen bile fark eden bir şey yok yani. Ancak önemli bir bilgi vereyim eğer ki sen bebek olmasına çok şartlanıyor ve strese giriyorsan bu senin sağlıklı hormonlarının önüne geçiyor. Olacağı varsa da ihtimali azaltıyorsun böylece. Kendini serbest bırak sal gitsin 35 yaşından büyük değilsen neyi dert edeceksin. Vücudun gebe kalmaya hazır olduğunda olur zaten. 
(600 puan) tarafından
Yok canim 25 yasimdayim ama ne bileyim icimde bi bebek sevgidi var esiminde oyle cok istiyrouz durumumuzda musait bakmak amacli ama dedigin gibi heralfe strwsten olmuyo asiri stres yapiyorum yaa salmak istiyorum olmuyo illa aklima geliyo
0 oy
(784 puan) tarafından
Bazen gerdegin ilk gecesinden kendini sıkanlar oluyor ve rahim düşmesi oluyor 

Çok sebebleri var 

Karın ovmasiyla rahimi yerine sokup hamile gerçekleştiriliyor eski kadınlarımız çok yapar 

Etrafımda o şekil hamile kalan çok kişi oldu anca cahil insan muhabbetini yapar hayatta herkesin başına herşey gelebilir 

Hem ne varmış ovdurmakta 

Lütfen sende cahil olma bu tarz düşünüp 
(600 puan) tarafından
Haklisin canim bende oyle duydum rahim yerine oturturuluyo diye ama ne bileyim suanda o konusma olayi bile gozume gelmiyo konusan dedigin giibi cahillerin isi yaptiricam bakalim hayirlisiyla ama bu ay annemlere gidecektim acaba bu ay mi yaptirsam diye tereddutteyim
0 oy
(2,512 puan) tarafından
İlk defa duyuyorum valla 
(600 puan) tarafından
Cok kalan var canim biyle
0 oy
tarafından
Annemde bana öyle hamile kalmış :) tamam hurafe falan diyoruz ama adetlerin neredeyse hepsinin bir nedeni var. Bir de sonuçta karnına masaj gibi yapıyorlar. Zor bir şey yok bence yapılabilir 
(600 puan) tarafından
Evet zor bisi yokta dedim iste karin ovmayla gebe kaldi diye konusulmasindan korkuyorum
0 oy
(419 puan) tarafından
Bende inanmazdim ama eşimin teyzesi çocuğu vardı ama tekrar istiyordu hastaneye kaç kez gitti ameliyat bile oldu çocuğu olmadı kaynanam yaşlı bir kadına götürdü o durmami birşey yaptı şuan 6 aylık hamile 8 yıldır olmuyordu cocugu
(600 puan) tarafından
Evet cok kalan var oyle bende cok suydum
0 oy
(9,669 puan) tarafından
Yani yıllardır bebek bekleyen var olsaydı onlarınki de olurdu ne saçma şey ya
(600 puan) tarafından
Cok kalan var canim bunjnla bende bilemedim
0 oy
(7,768 puan) tarafından
O neymiş ilk kez duydum ama kimseye duyurmazsanız km ne bilsin ve insanlar konuşur o bu ne der diye hayattan geri kalma kimseyi ilgilendirmez

Eşin muayne oldu mu ?
(600 puan) tarafından
Iste duyurmayin desemde nasil olur bilmiyorum ki
(7,768 puan) tarafından
Söyle sn canım açık açık
(600 puan) tarafından
Yine sansimi denivem bi sekilde dicem kimse bilmesin diye
(7,768 puan) tarafından
Dillendirmeyin bu durumu aile içinde kalsn de
(600 puan) tarafından
Aynen oyle dicem inslalah canim cok sagolasin
0 oy
(206 puan) tarafından
Ben inanıyorum ya böyle şeylere yaptır bence dene her yolu ...
(600 puan) tarafından
Evet bende inaniyorum cunkui kalan cok insan var ama iste laf soz den korkuyorum

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 450 göst.
1 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Alel (342 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
0 oy
15 cevap 187 göst.
0 oy
9 cevap 379 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu

381,424 soru