0 oy
135 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (183 puan) tarafından

Kızlar bebeğim 27 günlük 2 haftadır bununla savaşıyoruz 2 günde bir banyosunu yapip elbiselerini daima ütülerim gunicinde değiştiririm göğsümü vermeden önce dahi yıkarım temizliğine dikkat ediyorum.Fakat çok üzgünüm önce yüzünde başladı isilik gibi sonra kabuklaninca konak sandım iltihap akınca götürdük viral enfeksiyon cilde bağlı dedi bize gazlı bezli ılık suyla temizleyip ardından mustela stelatopia nemlendirici ile nemlendirme mi soylediler ben yaptım düzenli tertemiz oldu şimdi kulaklarına atmış ya kulak arkası ve kulak içi ceperleri ben ılık suyla temizledim baktım olmuyor yine doktora gittim baktı dedi öyle yapmaya devam edin ama zalain diye kortizonlu bı krem yazicam sabah akşam sürün dedi.Dun akşam ve sabah sürdüm ardindan baktimki sanki daha azmis gibi iltihap akıntısı deride biraz şiddetlendi gibi heryere değmiş bende tekrar banyo yaptım şuan temizledim ılık suyla kremi sürmek için akşam zamanımız var şimdi akıyor cildi kuruyor üstünde hani sargı bezi koysan kocaman makas vuramiyorum steril olduğu için..bu görüntü beni çok rahatsız ediyor ve üzülüyorum bu iltihap akıntısı neye bağlı gram bişi demediler o kadar kan tahlili yaptılar şimdi akıntı varken krem sürmekte ne bilim sildikten sonra tekrar akan bişi yüz bitti kulak tan sonra başka yerde olur diye korkuyorum ve alerji durumundan dahi bahsetmediler bile doktorlar ben ihtimal olabilir diye temiz şeylerde bulunduruyorum yasayan bilen varmı neler oneriyorsunuz 

image

image

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun. Bilen vardır umarım.
(183 puan) tarafından
İnşallah sagolasin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benim ortanca oğlumdada vardı kocaman kocaman kafasinda vücudunda adını hatırlamıyorum ama krem sürmüştük geçmişti 

Şimdi küçük bebeğimdede isilik cok var onada büyükler et oluyor çocuğa diyo 
(3,599 puan) tarafından
Kız isilik omu bende dört beş gün hastanede yattım eve bi geldim bebeğimin yüzünde çıkmış korktum yengem korkma et yapar dedi kırkı yeni çıktı şimdi hiç bsiey kalmadi gecti
tarafından
Bizdede öyle diyorlar
(183 puan) tarafından
Kızlar bu sivinsari iltihap akıyor isilik degil
(3,599 puan) tarafından
Bende kurdum kız ondan bizde var demekki sjsjjs
tarafından
Olabilir hahahavs
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Ay kıyamam çok çok geçmiş olsun yaa inşallah hemen geçer
(183 puan) tarafından
İnşallah yaaaa
0 oy
tarafından
Ay kıyamam yaa biri falan mı öptü yaa çocuğu 
(183 puan) tarafından
Günahını da almak istemem ama dogumuma annem  geldi geceleri bakıyordu bazen onun öpme huyu var yanımda denk gelmedim ama optuysede o opmustur   sigara kullanan biri zaten
tarafından
Yaa belki dışı ağzı temiz değildi bebekler çok çabuk kapar çok geçmiş olsun
(183 puan) tarafından
Temiz değildi zaten cok yardım da onu öpme diye ama kahretsin yaaa o olduysa bile hak yani
tarafından
Geçici bişey canım üzülme düzenli kullan gecer

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 371 göst.
20 Kasım 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 60 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Cem.re 123 (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 62 göst.
8 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Selimbebek (942 puan) tarafından soruldu