0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Özellikle temizlik yaptiktan sonra akın ediyorlar bebegim onalra gidip agzina koymasindan korkuyorum bir kac defa teşebbüs etti ben engelledim

13 Cevaplar

0 oy
(44,868 puan) tarafından
Eczanede ilacı var al toz gibi al dok nerden varsa en cok 
-Reklam-
0 oy
(291 puan) tarafından
Benim mutfağa basmıştı ya öyle böyle değil sonu gelmiyordu öldürmeden gitsinler diye uğraştım ama olmadı. İlaç alıp sıktımen sonunda yokoldular
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Valla esim tek tek toplayip camdan atiyordu olmesinler diye
(3,600 puan) tarafından
Kireç dökün geçtiği yerlere bir daha gelmezler
0 oy
(1,468 puan) tarafından
Tarçını hiç sevmezler girdikleri yere az birşey dök gelmezler bende işe yaramıştı
0 oy
(1,403 puan) tarafından

Geçtiği yollara tarçın dokebilirsiniz engelliyor diye duymuştum ama bir araştırın istiyorsaniz

Tarçının her türünü kullanabilirsiniz; çubuk, toz veya esans yağı fark etmez. Karıncaların hükmü altına giren bölgeye serpiştirerek uygulayabilirsiniz. Çöp bidonları, pencereler ve çatlaklar, karıncaların görülebilme olasılığının yüksek olduğu yerlerdir. Eğer tarçın esans yağı kullanıyorsanız, kapı girişlerine ve yine bulundukları alanlara çizgi halinde dökerek girişlerini engelleyebilirsiniz. Bu yöntemin evinizde güzel bir koku bırakacağı da kesin!
0 oy
(3,600 puan) tarafından
1 yıldır çok şey denedim çareyi buldum Çok şükür :) onların çıktığı yuvalara İnşaatta kullanılan kireçler vardır ya toz gibi, geçtiği yerlere serp bir daha oradan çıkmazlar öldürmüyor sadece uzaklaştırıyor gelmiyorlar
0 oy
(10,837 puan) tarafından
Knk tuzak kur yollarına şeker dök pencereye kadar takip edip çıkıp gitsinler dhshdgh
0 oy
(19,967 puan) tarafından
Tuzu sevmezler deliğine tuz dök
0 oy
(474 puan) tarafından
Benim de çok oluyor balkona şeker döküyorhm hepsi oraya toplanıyor peçeteyle alıp ezmemeye çalışarak atıyorum
0 oy
(7,498 puan) tarafından
Annem eskiden toz çamaşır sabunu dökerdi ama faydası olur mu bilmem
0 oy
(121,304 puan) tarafından
kirinti falan kalmasin yerde disarda ekmek vs birakma kutu icinde bi mamasi var onun al uzaklasirlar
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Ay oldurcen mecbur canim o ilaclardan al yuvasi varsa zor biter zaten

İlgili sorular

+2 oy
13 cevap 304 göst.
6 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 74 göst.
25 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 286 göst.