0 oy
165 göst.
Diğer kategorisinde (3,055 puan) tarafından
Benim ağlayan pastam çok guzek olur herkez tarafından sevilir yani kizlar bayrama buyuk fırın tepsisi ile bol nalzemeli yapıyım diyorum tek onu zaten çok gelen olmaz eşim bir koli de şerbet felan almış gelene bir dilim onla yanında şerbet yada türk kahvesi ile ikram ederim dedim sizce olurmu bayramda ağlayan pasta veyatta kek ne dersek :)

7 Cevaplar

0 oy
(119,463 puan) tarafından
cok gelen olmazsa buyuk tepsi ziyan olur
(3,055 puan) tarafından
Eşim çok seviyor kız oda yer bide kaynım da çok sever onlar gelince yerler diye düşündüm :)
-Reklam-
0 oy
(44,748 puan) tarafından
Olur çokta güzel olur 
(44,748 puan) tarafından
Kakaolu kek yapcan borcam da bunu biliyondur :D çıkınca bir bardak süt dokecen üstüne kek iyice doğunca krem şanti düzelt bı güzel onunda üstüne pişirdiği cikolata sos hoop kaldır dolaba üç saat sonra çıkart dilimle ye:D
(11,217 puan) tarafından
asko suan tarife vakiomda kakaosuz kek yapti. dur yapcam kiz ins. tiramusu yapcaktim ama bunu yapcam
(44,748 puan) tarafından
Ayy bende dün yaotim su an  kalan bir dilim kocam gece bile halletmiş:D
(11,217 puan) tarafından
hade ya ..ay kiz actim tarif izliom daldim kiz kreste kalcak: D gidip alim
(44,748 puan) tarafından
Bende an itibariyle gönderdim okula
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ya biride yapsada ben ona misafir olsam. 
(3,055 puan) tarafından
Yaa :)) buyur gel bana
0 oy
tarafından
Olur çokta güzel olur çok severim sürekli yaparım 

Bende baklava açmayı düşünüyorum ama 40 günlük bebemle sadece düşünüyorum hajahahah
(3,055 puan) tarafından
Ahahh kız pek küçükmüş seninkide teşekkür ederim bu arada
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Genelde şerbetli tatlı yaparız, gittiğimiz yerlerde de öyle denk geldim. Ağlayan pastayı çok severim ama bayram tatlısı olarak yakıştıramadım ya :/
(3,055 puan) tarafından
Öylemi dersin bende öyle denk geldim de ne bilim değişik olsun dedim bide güzel oluyor ya ondan ama bı bakiyim belki hem şerbetli hem ondan yaparım :)
0 oy
(3,274 puan) tarafından

Bence her evde baklava yemekten milletin içi yanıyor şahsen ben çoğu yerde yemiyorum bile ciğerim yanıyor ama gittiğim bir yerde ağlayan pasta var deseler oooo alırım ozaman derim bayılarak ta yerim yada sütlaç, trilece, gelin pastası gibi soğuk yenen tatlılar olsa bayılarak yerim tekrar başka yere gitsem baklava deseler sağolun almayim derim :D 

(3,055 puan) tarafından
Ay yapıyım bari böyle dusunmene sevindim bende şerbetli tatlıdan daha fazla böyle kekli sütlü tatlıları çok severim
(3,274 puan) tarafından
Benim düşüncem böyle canım serberli sıcakta yakıyor insanı yaa ben ilk gittiğim yerse yiyorsam diger yerlerde yemiyorum
0 oy
(276 puan) tarafından
Pasta bayramda olmaz ginime geliyor basit kaciyor
(3,055 puan) tarafından
Tamam canım sağol

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 513 göst.
0 oy
4 cevap 251 göst.
7 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,833 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
30 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Hayalperestt (1,003 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 50 göst.
9 Ocak 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Gamzeakarsu (983 puan) tarafından soruldu

381,079 soru

11,408,678 cevap

34,945 kullanıcı

...