0 oy
267 göst.
Diğer kategorisinde (726 puan) tarafından
İki tane kızım var biri 4 biri 2ye yakın küçüğü hareketli zor bi cocuk sayılır bir yere alışverişe gitsem hiç rahat birsey bakip alamıyorum durmuyor fazla...

Görümceme bıraksam küçüğü ayıp olurmu ben görüşmüyorum eşimin ailesi ile ama çocuklara düşkünler özellikle görümcem düşkündür yanıma geldiği zamanda veya gittiğim zamanda çocukların altlarına değişmişligi var kendi isteyerek tabi ilgileniyor baya baya isteyerek düşkün yani yeri geliyo benden bile kıskanıyor çocuklarımı zaten görmekte istiyorlar arasıra böyle bu şekilde işim olduğu zaman bıraksam olurmu ki bakmasindan hiç şüphem yok bakar güzel bi şekilde 

4 Cevaplar

0 oy
(408 puan) tarafından
Şüpheniz yoksa bakar herhalde neden bakmasın. Hala olmak çok başka kendimden biliyorum :) 
-Reklam-
0 oy
(7,277 puan) tarafından
Bırak bence. Benimkinin 3 çocuğu var kendi çocukları kendine yetiyor diye bırakmam diğeri de farklı sehirde. Şartlar böyle olmasa isim olunca birakirdim
0 oy
(2,167 puan) tarafından
Aranızdaki sorunları bilmiyorum ama ben bırakmazdım kesinlikle konuşmuyorum onun serisinden ne kadar Emin olsam da onun çocukları vardır belki bir şey yapar diye asla bırakmaz dim
(726 puan) tarafından
Çocukları yok
0 oy
tarafından
Bence sorun olmaz maden o kadar düşkünler ama ilerde yüzüne vurabilir bunu sen benim yüzüme bakamadım da ben senin çocuğuna baktım diyebilir 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 64 göst.
21 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 186 göst.
16 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
18 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Kelebekbursa16 (726 puan) tarafından soruldu

383,492 soru

11,476,226 cevap

35,085 kullanıcı

...