0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (177 puan) tarafından
Bugün hastanede iki kalçasında çıkık olduğunu öğrendik pavlik bandaji taktik bir ay sonra kontrol var çıkık geçmese ameliyat olabilir dedi böyle olup iyileşen var mı o kadar üzülüyorum ki

9 Cevaplar

0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım Allah şifa versin evde bişey farkettinizmi  yoksa hastanemi soyledi
(3,599 puan) tarafından
Bende goturcem canım ondan sordum ama bebgim şuan bir buçuk aylık ve onlar bana 10 hazirana gün verdi
Senin normal doğum mu yoksa sezeryanmiyidi
(177 puan) tarafından
Bnm normal dogumdu ve Haziran çok geç bekleme erken teşhis koy bence hemen gitmelisin
tarafından
Canm normal doğumda oluyo diyolar kalça çıkıklığı için ama yalan , ben sezeryan yaptm kızımda vardı normal sezeryan die bişey yok kalça çıkıklığında
tarafından
Post sahibi bütün yormlara cevap yazdm ama kusura bakma yalnış yönledirmesinler die yazıyorm canın sıkılmasn die
(3,599 puan) tarafından
Evet öyle söylüyorlar benimde sezeryan ama.gun yok naoicam özelde Allah bilir ne kadardır
-Reklam-
0 oy
tarafından
7 ay kullandk çok şükür 7 ayın sonunda düzeldi canm
tarafından
Hiç hatrlamıyorm canm bana özelden yazarsan yarın söylerim olurmu evde değilim çünkü şuan . Kızım 15 aylık şuan baya zaman geçti hatrlamıyorm kusura bakma canm .

Atlatırsınız canm korkma bende çok moralimi bozmuştm sütüm bile kesildi üzülme sen .

Ben kızımda mesela 15 aylık ama emekleme yok yürüme yok maalesef geriden geliyorz biraz canm sağlıklu olsnda geriden gelsin hiç önemli değil benm için
(177 puan) tarafından
Düzelsin sağlıklı olsunlarda çok üzülüyor insan ins geçer
(13,824 puan) tarafından
Evde anlasiliyomu bogumlar farkli oluyomus bende bakcam daha goturemedim rbbim aifa versin
tarafından
Bogumla felan  anlaşılmıyo , ben bizzat kızımda baktm ikiside aynıydı . Ultrasona girmeden anlaşılmıyor
(13,824 puan) tarafından
Bende gotirim oglumu
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Duzelmiyo ameliyattan sonra duzelir canim bi akrabam da yaptırdı 
tarafından
Düzeliyo kız derinin düzeldi 7 ay alet taktk düzenli bi şekilde düzeldi
0 oy
tarafından
düzelir eğer çok çok fazla sapma yoksa. bacaklarını bitişik tutmayın, kundak yapmayın. bandajı düzenli kullanın. 6 aya kadar düzelmezse alçı yapıyorlar diye biliyorum. o da olmazsa operasyon diye biliyorum. korkma 4 aya düzelir inşallah. 
(177 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Hangi bölüme gittiniz bizde hâlâ yaptirmadik 2 ayligiz
(177 puan) tarafından
Beklemeyin yapın
(2,769 puan) tarafından
Hangi bölümde yapılıyor
(177 puan) tarafından
Ortopedi
0 oy
tarafından
4 aylık prematüre bebeğim var 3 hafta önce ultrason da kalça ultrason unda çıkıklık var denildi doktorumuz çift bez takın 3 hafta içinde geçmezse sizi ortopediye yönlendirecem dedi bugün yine gittik düzelmemiş diye ortopediye yönlendirdi cuma günü randevu aldım doktorumuz bize ameliyat an bahsetmedi ve bandaj ı doktor mu takıyor 
(177 puan) tarafından
Evet biz aldık doktor taktı
tarafından
Eczaneden mi aldınız ve ne kadar a aldınız doktor taktı dimi cuma günü bizimde randevumuz var kusura bakmayın çok soru sordum cuma bizi neler bekliyor merak ediyorum
(177 puan) tarafından
220 dedi eşim medikalcimi birşey dedi bilmiyorum
0 oy
(119,070 puan) tarafından
allah sifa versin
0 oy
(274 puan) tarafından
Benim kız kardeşim düzelmemişti o bantla canım ameliyat olmuştu 8 aylıkken biri kapalı biri açık ameliyat alçıya aldılar vücudunun yarısını bi 7 8 ay alçıda kaldı sonra çıkardılar iyileşti şuan 6 yaşında maşallahı var benden iyi yürüyo koşuyo içini ferah tut inşallah iyileşir senin bebeğinde ameliyata gerek kalmaz 
(177 puan) tarafından
İnşallah sağolun
0 oy
(276 puan) tarafından
Evde anlaşılıyor mu bu kalça çıkıklığı 
(177 puan) tarafından
Ultrason la
(276 puan) tarafından
Anladım çok geçmiş olsun inşallah hiçbir sıkıntı olmaz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 52 göst.
0 oy
6 cevap 255 göst.
7 Nisan 2022 Aile kategorisinde Canannnn.1 (749 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 119 göst.
14 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 115 göst.
29 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azkaban (2,746 puan) tarafından soruldu

377,919 soru

11,311,359 cevap

34,745 kullanıcı

...