0 oy
379 göst.
Aile kategorisinde (82 puan) tarafından
Merhaba kızlar eşim 2 aylığına disarda çalışmaya gitti kendimi onsuz çok yanlız ve boşlukta hissediyorum gelmesini dört gözle bekliyorum siiznde eşiniz dışarda calistimi

8 Cevaplar

0 oy
(7,118 puan) tarafından
ALLAH kavuştursun canım. Eşim askeri personel göreve gittiği zamanlar oluyor elbette. O zaman yalnız kalıyoruz kızımla . O özlem bambaşka birşey zaten. Seni çok iyi anlıyorum . 
(82 puan) tarafından
Amin canım inşallah allah onları başımızdan eksik etmesin
(7,118 puan) tarafından
Amin canım benim.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayır hiç çalışmadı istemem de çalışmasını gitmesin hep yanımda kalsın çünkü ben cidden o olmayınca uyuyamiyorum 
(82 puan) tarafından
Bizde birimizsiz uyuyamiyoduk ama mecburiyetten gitti malasef
(320 puan) tarafından
Ya biz napalım askeri personel 24 saat boyunca evin bomboş hele birde kaldığın memlekette ne na var ne baba tek başınasın rabbim sabır versin hepsine canım
tarafından
Öyle tabi ayrı kalmak çok zor ama işte evlendiğin zaman biliyordun sonuçta askeri personel olduğunu rabbim hepsinize sabır versin sizin işiniz gerçektende çok zor eşimle kavga edince direk aklıma sizin gibiler geliyor hemen affediyorum şimdi yanımda olmasaydı ağlardım niye yanında değ diye yanımdayken niye küs duralım diye sürekli aklıma gelir yani
(320 puan) tarafından
:)) yaa en önemlisi de bunada cesaret edip evlenmek rabbim eksik etmesin kocamızı başımızdan
0 oy
(2,484 puan) tarafından
Ben nişanlıyken ve ilk evlendigimizde asla yollamadım

Ama suan evladımız olunca dusuncelerim degisti. Cunku evladimiz icin simdiden birikim yapmamiz lazim elbet zorluklar olucam herseyin ustesinden gelmemiz lazim o yuzden suan disardan iş gelsin diye dua ediyoruz :))
0 oy
(346 puan) tarafından
Gitmek istiyo bi ev bi araba aliriz diyo ama ben istemiyom cubki kayinvalidemden baya uzagiz biz onun yanina gidip kalirisn ben gelene kadar diyo tabiki hayir dedim bende 
0 oy
(843 puan) tarafından

Evliliğimizin 2 senesi ayrı geçti :'( allah kavuştursun cnm

0 oy
(849 puan) tarafından
20 günlük gelinken  dışarıya çalışmaya gitti hamileligim bile yalnız geçti çok zordu çocuk olunca bıraktı dışarıya gitmeyi canım Allah yardımcın olsun 
0 oy
tarafından
Bebim eşimde çalışmaya gitmişti muğlaya ") her gün ağlıyordum bahsi geçiyordu ağlıyordum arıyordum telefonda ağlıyordum iki hafta durdu geldi ben dayanamıyorum diye "))) kızını çok özlemişti bebi çok özlemişti allah ayrılık vermesin ya çok zor gerçekten 
0 oy
tarafından

sen iki ayla böyle olduysan ya biz asker eşleri ne yapalım be kuzum :'(

(82 puan) tarafından
Askerde gidecek 6 ay fln sonra bi de o var
tarafından
benimki de uzman kuzum bebegimiz doğun ca daha zor oldu ayrılmak

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 596 göst.
18 Ekim 2020 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy