0 oy
405 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (65 puan) tarafından
Merhaba hanımlar ben ergenlik döneminde buyan vücudum tüylenme var genç kız oldum kadın doğuma gitim ve birde lazer başladım kadın doğum normal dedi lazer devam etim Alex girdim .ama pek etkisi olmadı nasip ya evlendim sürekli ağda yaptım kuaför gitim öyle idare etim ama şimdi bir bebeğim oldu doğumda duzelir diye düşündüm hormonlar vesaire veya kıst artık ne varsa doğumda temizlenir diye düşündüm oda etki etmedi bulunduğum yerde tekrardan lazer başladım ek lazerlere beraber 1,1bucuk yıl devam etim ama oda nafile sürekli doktor doktor gezdim bana bu seferlik kadın dogum hapı önerdiler bende kadın doğum hap araştırdım bazı kişilerde tüylenme yapmış sinir baş ağrısı gibi şikayetler varmis ben şimdi kara kara düşünüyorum ne yapacagim eşimden cokk utanıyorum , aşırı üzülüyorum kendimi çok çaresiz hissediyorum lütfen bana bir fikir verin ben ne yapayım

5 Cevaplar

0 oy
(7,018 puan) tarafından
Hepimizde var ama seninki çok anladigim kadariyla hormonel birsey bence hormonlarina baktir 
(65 puan) tarafından
Baktırdım birşey çıkmadı
-Reklam-
0 oy
(752 puan) tarafından
Kız hepimizde var o kıllanma tüysüz insan yok ki . Erkekler sanki çok mu temiz kıllı topalaklar önce kendilerine baksınlar biz onları öyle kabulleniyorsak onlarda bizim her halımizı sevsinler bı zahmet ben evlenmeden çok takiyordum sürekli nasıl alıp duracam diye  hep eldivenle alırdım agdaya gelmiyor benim vücut morariyor eldivenle saatlerimi alıyor ama yapıyordum tertemizdi şimdi evlenince uzamasını bekleyemiyon malum eşim ilişki istediğinde gidip jiletle aliveriyom iki dk da devam . Aman hangi bı gün agdayi bekleyecez başkasına da aldiramkyorum  çekingen bı insanım evlendim ilk zamanalr devam etti bu korku sonra  şimdi çocuk oldu ikinciye hamileyim aman saldım her halimi sevdiğini gördüm gözüme battikca 3 haftada bir anca alıyorum bacak olsun kol olsun benim göğsümde bile çıkmaya başladi hamilelikten dolayı ama napalim hormanal bişey mecburuz yani
(65 puan) tarafından
Vala canım aynı durumdayız
0 oy
(94 puan) tarafından
Yani buna yapabilecegin bir sey yok cancagizim. Benim de senin sikayetlerinin aynisi var. Agdayla da alsam epilatorle de alsam jilet vurmusum gbi cikiyor. Tuylerim cikarken canim aciyor, allerji oluyorum. 2 cocugum var dogumla duzelecek bir sey degil. Eşinden neden utaniyorsun ki sonucta hastalikta saglikta diye soz vermediniz mi? Eşinin hal ve hareketlerinde degisiklik, iliskiye girmek istememee ya da tuylerin hakkinda olumsuz yprum aldin mi? Lazeri bilmem ama sekersiz agda kullanirsan fark oluyor yine de.  Mesela ben ayda 2 defa agda yapiyorum oyleyken yetisemiyorum ha esim illa iliski isterse duşa girip cikayim diyorum jiletle alip çıkıyorum. Belki de biz cok kurcaladigimiz icin boyleyiz ama piskolojik durumunu en iyi ben ve benim gibilier anlar
(65 puan) tarafından
Gülüm şimdi eşim günahına girmeyeyim adam cagiz birşey demiyor ama ben bu halden hiç memnun değilim kol bacak kil olaydı razıyım ama göğüs göbek sırt yüz boyun burada çıkmadı canımı çok sıkıyor
(94 puan) tarafından
Gogus gobek sirt yuz bende de var boyun kismimda yok. Esmerlede cok olur bu tüy sorunu. Agda yapmaktan baska caren yok. Bir de kadin doguma sor bakalım ilgilenen bir dr cikar ya da aktarlara sor onlar da bilir
(65 puan) tarafından
Dr kadın doğum hapı önerdi başka birşey önermedi
(94 puan) tarafından
O zaman aktarlara bi daniş. Sonucta onlar da kafalarina gore vermiyorlar
0 oy
(612 puan) tarafından
Ben de lazer yaptırdım. Alex en etkilisiydi sert tüyler için. Farklı 2 yere gittim. İlkinde 6 seans aldım çok pahalıydı devam edemedim. Ama %80 azalmıştı. 2.de bana mısın demiyordu. İlk gittiğim yerde en yüksek 20ymiş de 18yle mi ne atış yapıyorlarmış bana iyi dayanıyor filan diye konuşuyorlardı. Ordan aklımda kalmış. 2. yerde bi baktım 12yle atıyorlar. Sonra yükseltin dedim. Yanarsın dediler. Yanmıyorum bi kere deneyin dedim. Yanmayınca 18le devam ettiler etkisini gösterdi. Belki sana da düşük attıklarından etki etmiyordu çünkü anladığım kadarıyla sağlık sorunun yok. 
(65 puan) tarafından
Bilmiyorum ki belgi de dediğiniz gibi
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Benimde ergenlik döneminde testesteron hormonumda yükseklik vardı ve bu sivilce tüylenme yapıyordu bende kadın doğuma gittm hormonlari düzeltme amaçlı doğum kontrol hapı verdi şikayetlerim azaldı canm ama şimdi aklıma geldi sen çok antibiyotik içer miydin?
(65 puan) tarafından
İlaç kullanmayı hiç sevmem ama antibiyotik iğneler kullandım
(1,019 puan) tarafından
Eğer çok kullandiysan geçmişte o da tüylenme yapıyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 98 göst.
15 Eylül 2023 Diğer kategorisinde sinos2194 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 57 göst.
0 oy
4 cevap 90 göst.