0 oy
433 göst.
Diğer kategorisinde (864 puan) tarafından
Benim kaynanam anlatır anlatir sonra yinede sen bilirsin, kaynanam bana is ogretiyo deme derdi her zmn. Gecen gelmis ben fazla alisveris yaparim bunuda biliyo, yilda iki kez kiyafet alinmali diyo halilarin kirlenmis yika, tüylerini ayda bir al cok alma diyo ona neyse artik. daha oncede esime dovsen her istedigini yapar sözünden cikmaz demis esim kendisi anlattı... bende severdim ama ısınamıyorum artik cok itici gelmeye başladı yüzünü bile gormek istemiyorum 

24 Cevaplar

0 oy
(1,446 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
KALBİ kötü insan  gibi niye bu kadar çok kıskanıyor ki acaba niye böyle kaynanalar var başımızda benimkide biccok şeye karışır ve eşimi baya doldurmuş yani dinlese neler diyor  neler allah yardımcımız olsun 
-Reklam-
0 oy
(8,585 puan) tarafından
Yok aslaa hic karışmaz 
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Oha çüş ne tüyü ne kıl o ne öyle ya
(864 puan) tarafından
Bende cok sasirdim ya benim kilimdan thyumden ona neyse
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Yok hiç karışmaz. Bence bu tarz insanları komşu gibi gör. Merhaba merhaba çok sıkı fıkı olma. 
0 oy
(492 puan) tarafından

Aynı çok karışır ama öyle cümleler kurarki desen karışmıyor gibi gösterir kendini ilk zamanlar ağzımı açmıyordum ama yine kötü ben oluyordum şimdi ağzımı açıyor iyi biriyim ama kavga ettiğimizde yine kötüyüm orası arı :)

0 oy
tarafından

Hiçbişeyime karışamaz hayırdır ya

0 oy
tarafından
Ben ızın versem yatak odama kadar karısıır da o samımıyetı kurmuyorum 
0 oy
(1,448 puan) tarafından
Karışmaz canm
0 oy
tarafından
Arada karışır bi laf desem çekinir karışmaz  :) biraz korkuyor gibi 
0 oy
(71 puan) tarafından
Evet evettt evttttt iligimle kemigimle nefret etmistim
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Vay piton yılanına bak sen bde kendince sinsilik yapıyo inşallah eşin anacı değildir yoksa vay haline. Evimin temizliğini nezaman yapacağımı bilirim de sende ıy yani kıl tüy bu ne hadsizlik yaa
(7,788 puan) tarafından
Piton yılanı :D çok sevdim yorumunu ya
0 oy
(5,089 puan) tarafından
Bi izin versem her halta karışır da yüz vermiyorum işte
0 oy
(7,072 puan) tarafından
Benimki de böyle her şeye karışmak ister sinir oluyorum. 
0 oy
(44,758 puan) tarafından

Senin kaynana baya gevsekmis:ermm:

0 oy
(1,988 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Normalde karışmaz bazen delisi tutar beni sinir eder 

Mesela bugün tatile gitcez diye haşema alcaktim 650 tl dediler pahalı geldi dedim. Teysende var onunkini giyersin falan dedi bende oralı olmadım . Eşime dedim eşimde saçmalama onun emaneti mi olur buluruz uygun bişey alırız hiç sorma bile teyzeme var mi yok mu diye dedi. Kadın da 40 beden ben 34 . Akşam gruptan konuşuyoruz işte gitcez gelcez diye . Annem hemen yazdı teyzeme senin hasemayi ver giysin götürsün diye . Anam geldi bana bi sinir . Bana olmaz o büyük gelir çocuk gibi . Oğlunda kızdı biz aliriz dedi . İstiycek olsam ben isterim zaten çekinmem  dedim . Hiç bişey demedi
tarafından
Niye böyle güzelsin ulaan
(1,988 puan) tarafından
Şaftım gaymış sen bana güzel diyon yav
tarafından
Sen beni görmedin herhalde saftim nasıl kaymış
(1,988 puan) tarafından
Yok le sn benden guzelsin valla
tarafından
Tey tey tey öyle bir cokusteyimki ben bile kendimi taniymiyorum
0 oy
tarafından
Benim ki hiç karışmaz hatta ters ulaaa sjsjs her fırsatta kıyafet almak ister 

Ben kuaföre gitmem kendim hallederim kuaföre git kaslarında aldır herşey için saçını boyasana der eşim birşeye karissa sanane der 
tarafından
Bir tek eşimin kesin izin vermediği etek ve feraceye karışmıyor oda o sizin aranızda diyor zaten kendisi pantolonu yakıştırıyor
(86 puan) tarafından
Bir zahmet canim ona da birsey dememesi lazim zaten
tarafından
Ama mesela birsey olur eşim birşey der hemen beni savunur herşeyin en iyisini sen yap der hep beni öne çıkarır Allah razı olsun tek karışmadığı diyem eşimin kesin izin vermediği noktalar hiç söylenmez ama onun dışında diyelim o gün siyah giycem bir yere gitcez yine bananbirakir ama daha göze gelen şeyler giymemi ister değişik bir kayannam var
(86 puan) tarafından
Benimki de öyle canım. Bana değişik gelmedi o yüzden o da şunu yap bunu al kuaföre git felan der bana esim karşısında beni ondan daha çok öne çıkarır felan
(86 puan) tarafından
Benimki de öyle canım. Bana değişik gelmedi o yüzden o da şunu yap bunu al kuaföre git felan der bana esim karşısında beni ondan daha çok öne çıkarır felan biz biraz sansli gruptaniz galiba :)
0 oy
(316 puan) tarafından
Karışmaz sadece çocuk konusunda anlaşmayiz artık onada ses çıkarmıyor mülayim bir kaynanam var
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Sivaslı misin kız ? 

Benimki de oturur kendini över över sonra "beri beğzer karı değilim yavrum ben" der. ( Çok güzel, becerikli, hiç yanlısı olmayan) bana da onun yaptıklarını yapmamı söyler. Kocama şükür etmemi söyler ( adam yengesiyle fingirdiyo, kumarda 20 bin kaybetti sene 2018de, beni dovmedigi için şükür edecekmişim.) Kocanın içkisi yok sovmesi dövmesi yok vs.. sonra da kaynanam karışıyor işime deme diyip köşeye çekiliyor ya o zaman kafasını gtune sokmamak için kendimi zor tutuyorum 
0 oy
(17,906 puan) tarafından
Dövsen sözünü dinler cümleye bak kadının kadına yaptığına bak yazıklar olsun o zavallıyaki bide anne 
0 oy
(648 puan) tarafından
Aynı benim kaynanam 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 67 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Hnimasln (337 puan) tarafından soruldu
+1 oy
32 cevap 419 göst.
0 oy
41 cevap 865 göst.
23 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Sedagnay (282 puan) tarafından soruldu