0 oy
118 göst.
Aile kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Cok şiddetli bi kavga anında eşiniz size kapının önüne koydurtma kendını dedi tepkınız ne olurdu ve sonrasında duruldunuz barıştınız dıyelım affeder misiniz yoksa bunu ödetir misiniz sürdürür müsünüz 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
(308 puan) tarafından
O an kapıdan çıkardım nasılda köpek oluyor bakalım
(308 puan) tarafından
Barıltıysanız ve affettiysen söylemenin anlamı yok ama tekrar ederse ödetirsin
tarafından
Gerçekten mi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben onu kapının onune koyarım ne çıkacağım evimden 
tarafından
Hiçte bile o evi ev yapan benim ben sahiplenirim anca
tarafından
Yuvayı dişi kuş kuruyor onarıyor dedıgın gibi ev yapıyor gerçekten erkekler bi para getirmekle bısey yapıyorm sanıyolar
tarafından
Aynen öyle canım
tarafından
Yuvayı dişi kuş yapar diye diye ağzımıza sictilar
tarafından
Gerçekten öyle valla
0 oy
tarafından
Kapının önüne çağırır kapıyı suratına şak diye kapatırım hah işte böyle mi derdim
tarafından
Kız binalar da oturuyoz rezıllık olur millete :)
tarafından
Hahaha kız benim tersim pis en ufak sinirde ses tonum yükselir kocamda bağırma diyor sürekli:))) bak bunu yazarken kahkaha attım kocam bağırmiyim diye tamam diyor genelde kapının önüne gider o tarafa kızarım kii bastırayim onu :) İşte bir taraf millet ne der diye düşünür sizdede sensin:))
tarafından
Bu arada ben binanın girişindeyim herkes üst tarafta oturduğu için rahatım :)
tarafından
Yaa Canısı bizde ıkımızde cok sinirliyiz gerçekten ayarımız yok hani öyle sakin tartışma olmaz hıc bizde :)
Bide aıle apartmanı tanıdık fılan cok var dedıgın gibi ben bi tık onu düşünüyorum ama tanımadığım olsa hıc sallamam öyle kısıler varki binamızda malzeme çıksın da bırebin katıp konuşalım diye kapılarının arkalarında beklıyolar

İlgili bir soru bulunamadı

380,039 soru

11,376,220 cevap

34,861 kullanıcı

...