0 oy
411 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (164 puan) tarafından
Çok uykusuz olmama rağmen geceleri uyuyamıyorum saat 2 3 oluyo ancak öyle uyuyorum uyumak istiyorum yaa :(

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

ben de uyuyamiyorum :( bugün biraz temizlik yaptım yoruldum aslında ama yine de uyku yok :((

(164 puan) tarafından
Yorgunluk bile fayda etmiyo ne olacak bu halimiz
-Reklam-
0 oy
(5 puan) tarafından

Bende uyamiyorum

(164 puan) tarafından
Niye acaba ya normalde hamileler gündüz bile uyur biz niye uyuyamıyoruz
0 oy
(355 puan) tarafından

Bende uyuyamiyorm ya sabahliorum hemn her qun duzenim hic yok :( 

(164 puan) tarafından
Aynen ben de öyleyim 11 de yatağa girdim çok uykusuzum diye hala ayaktayim
tarafından
Bnde uyuyamiyorum sabah 6 7 de anca
(164 puan) tarafından
Allah yardımcımiz olsun ya
0 oy
tarafından

sicaktan kafami yastiga koyar koykaz ter basiyo ggozumden uyku akiyor aykuya dalamiuorum yelpazeden kollarim agridi tam daliyorum tuvalete kalkiyorum

0 oy
(545 puan) tarafından

Neden biyerinmi agriyo sicaktanmi uyuyamiosun canim. Bi rahatsizligin varsa kontrole gittiginde doktoruna acmalisin bu konuyu ama genelde son aylara yaklastikca karnin ve bebgin buyumesinden dolayi oluyormus uykusuzluk heralde bebis doguncada istedigimiz gibi uyuyamicaz ya allah bi sekilde ona alistiriyor bunyelerimizi..

(164 puan) tarafından
Biz daha 19 haftaligiz sıcaktan da değil ağrı sizidan da değil canım herhangi bişey yok sadece uyuyamıyorum :)
0 oy
(17 puan) tarafından

Bende öyle gündüz eve sığmıyorum gece uyuyamıyorum haliyle sabah sinirle kalkıyorum çatacak yer arıyorım çok kötü bi durum nefes alamıyorum 32 haftadayım daha doğursamda rahatlasam modundayımm:(( 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 442 göst.
22 Şubat 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 175 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Anne.adayii (765 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 105 göst.
28 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde LMihrace (7,126 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 112 göst.
22 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde _Forbidden_ (1,149 puan) tarafından soruldu

374,571 soru

11,202,753 cevap

34,500 kullanıcı

...