0 oy
242 göst.
Aile kategorisinde (59 puan) tarafından
Kızlar iki tane görümcem var biri yeni doğum yaptı kaynanam her gün orda ama ben doğum yaptığimda ki iki tane çocuğum var yani iki kez yaşadık kızlarıyla geziyordu aynı binada oturuyoruz bana ancak ugruyordu birşeye yardımı dokunduğu yok sadece bebeği görmeye geliyordu canim annem yaptı sağolsun şimdi ben de ilerde birşey olduğunda kaynanamın bana işi düştüğünde naip tepki vermeliyim sizce yapmayı düşünmüyorum sahsen

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğumdan sonra kaynanamın minimum uğraması beni daha çok mutlu eder açıkcası :P ama bunu bahane edebilirsin tabi :D
(59 puan) tarafından
Ya evet beni de mutlu ediyor karışmasını istemiyorum ama neticede oğlunun torunları ben mutlu olmasam da ilgilenmesi lazim
tarafından
Dertsiz başına dert arama bence :D
(59 puan) tarafından
Ama isi düşünce bize yaptırmaya çalışıyor
tarafından
Uydur birşey yapma. İki tane çocuğun varmış daha ala bahane mi olur. Zaten samimi değilsiniz. Çok sıkıntı olmaz yani :)
-Reklam-
0 oy
(94 puan) tarafından
Bnimki de ayni. Benim kaynanamin 4 cocugu var esimle buyuk gorumcemi ayirir digerlerini umursamaz. Kndi evladini ayiriyor bni sevmesini beklemiyorum. 
(59 puan) tarafından
Benin de gorumcemin birini ayriyiyor diğerleri umrunda değil ama isi düşünce bize yaptırmaya çalışıyor eşim de tek erkek yapıyor bundan da hoşlanmıyorum
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Annen destekçi ise kaynana ile canını sıkmaya değer mi ne guzel 
(59 puan) tarafından
Ama isi düşünce bize yaptırmaya çalışıyor
(2,512 puan) tarafından
Yapma karışma sen cocuk çok huysuz de hastayım de geçiştir birkaç anlar zaten demez bir daha
0 oy
(7,281 puan) tarafından
E sen dogum yaptigındada annen hep sendeydi öyle dusun  bide o kizi sen gelinsin ayni olmayı bekleme
(59 puan) tarafından
Evet annem bendeydi ama kızının kaynanasi ve gorumcesindeb iş beklediler yaptırmaya calistilar
(7,281 puan) tarafından
Valla hak edene helal olsun iste kendi herseyi benden bekler bana dert yaniyodu gorumcemin kaynanasi börekler sarmalar beklemis gorumcem bebesiyle ne yapacakmis onunki bebede benimki süs biberi sanki simdi gorumcemde doğuracak aman onunkiyle ilgilendin de benimkine karismasin bendende bisey beklemesin inan daha iyi
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Ben onun yaptığı gibi ona davranırsam benim ondan farkım kalmaz. Her zaman nasıl davranıyorsam aynı şekilde davranmaya devam ederdim 
0 oy
tarafından
Aman bacım gelmesin boşver benim kaynanam geldi de ne oldu dikişli halimle hem yemek hem ev temizliği hem çocukla uğraştım sorsan çocuğa baktım der evden giderken de kendi memleketine kızım sana iş yapamadım valla kusura bakma der her seferinde takma yani bütün Kaynanalar aynı 
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Birincisi kendi kızı o bakmasa kim bakacak. Herkese kendi annesi bakıyor gibi düşün. İkincisi boşver yardımını et ama kendini paralama
0 oy
tarafından
Kaynanan ayrimcilik yapmiyor, kizinin yaninda oluyor. Sonucta o kizi, sen gelinisin ve annen de yanindaymis. Annen varken bir de o basinda olsa bu sefer biri ak der biri kara daha cok daralirdin.  
0 oy
(611 puan) tarafından
Sen gelinsin o kızı. Annen yanında kalmış tek kalmamış son boşver takma sevsin gitsin daha iyi 
0 oy
(26 puan) tarafından
Kıız ne güzel işte karışan yok görüşen yok :))) Bırak kızlarıyla oyalansın sen de annenle bebeğinle tadını çıkar boşveeer. İşi düşerse de kızları ne güne duruyor sen de ona göre davranirsin.
0 oy
(119,521 puan) tarafından
ne kadar az gordun o kadar iyi ama surekli gelse lohusalikdan bunalima girerdin bence anlayislj kadinmis

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 168 göst.
2 Haziran 2022 Aile kategorisinde Emine3529 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 85 göst.
16 Haziran 2023 Aile kategorisinde Alyadua1 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
3 gün önce Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 313 göst.