+1 oy
351 göst.
Diğer kategorisinde (482 puan) tarafından

image

Koca göbek 11 haftalık  :)

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kız bencem sağlıklı ve hayırlı olsun inşallah
(482 puan) tarafından
Insallahh canimm
-Reklam-
0 oy
(122 puan) tarafından
İçimden kız geçti 
(482 puan) tarafından
Hepinize tek tek tesekkur ederim cevapladiginiz icin ben hamile oldugumu  ogrendigimden beri hep erkek hissediyordum ama dun ilk kez bu formda gorunce kiz gibi hissediyorum.neden bilmiyorum keseden filan anlamam o yuzden size sormak istedim
tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah canım benim ❤️ insanın bence bi kızı olmalı bunu kız evladım olunca anladım çok çok farklı bişey
0 oy
(265 puan) tarafından
Kız gibime geldi
(482 puan) tarafından
Hepinize tek tek tesekkur ederim cevapladiginiz icin ben hamile oldugumu  ogrendigimden beri hep erkek hissediyordum ama dun ilk kez bu formda gorunce kiz gibi hissediyorum.neden bilmiyorum keseden filan anlamam o yuzden size sormak istedim
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Kız bebek bence 
(482 puan) tarafından
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Sağlıkla kucağına alırsın ins canim
(482 puan) tarafından
Aminnn insallah canimm
0 oy
(13,863 puan) tarafından
Erkek bence canim. 
(482 puan) tarafından
0 oy
(44,652 puan) tarafından
Kesesi yuvarlak kız dicem 
(482 puan) tarafından
Yiaa insallah saglikli ve hayirli olur ama allah biliyor icimden gecen kiz  aminn
0 oy
(119,315 puan) tarafından
2022 kiz senesi kiz olsun
(482 puan) tarafından
Insallahhh
0 oy
(7,707 puan) tarafından
Erkek diyorum son kararım
(7,707 puan) tarafından
Haberdar et lütfen ya çok merak ettim
(482 puan) tarafından
Yazarim canim
(482 puan) tarafından
16+5 %100 Erkekmiş :)
(7,707 puan) tarafından
Ya ben bu işi çözdüm sanırım. Herkesinkini tutturuyorum genelde maşaAllah bana :D Allah analı babalı büyümesini nasip etsin canım benim ❤️
(482 puan) tarafından
Aminn cok tesekkur ederimm
0 oy
(397 puan) tarafından
Bence Kız gibi ❤️
(482 puan) tarafından
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Ya biz sallıyoruz. Karnın sivri mi yayvan mi. Yediklerin baharatlı mi yoksa meyve tarzı mi. Onlar daha belli ediyor cinsiyeti
(482 puan) tarafından
Karnim top gibi ama kalcam filan da genisledi ayni zamanda  ve genelde meyveyle besleniyorum
(1,461 puan) tarafından
Kız cnm . Meyve ve kalça büyümesi kesinlikle kiz
(241 puan) tarafından
Kalça muhabetti doğru yaa  bende duyduumm bizde wrkek bekliyorduk kesemiz fasülye gibiydi göbişim sivri çıkıyordu ondan sonra eskilerden biri senin kalöan büyümüş kız doğurucan demişti geçen öğrendikki kızımız oluyormuş :D şok olduk erkek bekliyorduk ama prensesm geliyorrr bende kız hissettim canım kesene göre
(1,461 puan) tarafından
Bn hem kız hem erkek annesiyim. Çok bariz belli belirtiler. Kızda kalça kocaman oluyor hep meyve yedim tatlı yedim ve karnım hemn yayvan top gibi hemde çok büyüktü. Oğlumda 5 ay olana kadar kilo dahi almasim. Herşeyin aynı sadece karnım az sivri şekilde öne doğru büyüyordu. Ve hep turşu yedim
0 oy
(482 puan) tarafından
Hepinize tek tek tesekkur ederim cevapladiginiz icin ben hamile oldugumu  ogrendigimden beri hep erkek hissediyordum ama dun ilk kez bu formda gorunce kiz gibi hissediyorum.neden bilmiyorum keseden filan anlamam o yuzden size sormak istedim 
0 oy
(1,629 puan) tarafından

Erkek bence :D<3

0 oy
(286 puan) tarafından
Allah gonlunr gore versin canim ama kese ye gore cinsiyet belli olmuyooo 
(482 puan) tarafından
Evet degil mii, kimi yuvarlaksa kiz diyo kimi yuvarlaksa erkek zaten 2 ihtimal var :D sabredemiyoruz iste ah ah
(286 puan) tarafından
Aynen oyle canim benim butun belirtiler erkekle ayniydi kiz cikti hayirlisi olsun

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 193 göst.
4 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 1,369 göst.
0 oy
1 cevap 173 göst.
26 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Suzan55 (35 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,565 göst.

379,750 soru