0 oy
106 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Rahimde kist için içmeyi düşünüyorum nrmlde düşünmesini dsnmezdm ama en azndn ağrılarım kesilsin umuduyla içmeyi dsnuorm deneyeceğim içmeyi

İçenler varmı tadı nasıl?:ermm::angel:

5 Cevaplar

0 oy
(1,918 puan) tarafından
1 veya 2 kere yapip icmisimdir kistim vardi calistigimdan dolayi surekli yapip icmek cok zordu tadı igrenç faydasi oluyomus ta bana olmadi ya
(3,769 puan) tarafından
Aman gözünü seveyim çocuk deme:D cck için hiç gerek yok olmasın Rabbim isteyenlere versin ♥️
Bana
Bende yanma gibi ama daha ağır basan bir ağrı var tamamen geçmiyor mide bulantısı karın ağrısı vajinada bir baskı hissi birşey düşücek gibi bir his ilişki esnasında ağrı istekszlk
4bck cm kist varmış cnm yinede iyi glirmi sence
(1,918 puan) tarafından
Benim 3 bucuk cm di sanirim dogum kontrol hapi vermislerdi bana onu kullandum gecirmisti ama bu soganda ise yariyomus ya sen onuda yap ic birsey kaybetmessin cocuk niye istemiyon kizz ne kadarlik evlisin:))
(3,769 puan) tarafından
Nekdr sürede geçti doğum kontrol hapı ile cmn ben kendjn alip kullansm olmadı
(1,918 puan) tarafından
1 ayda bitti gitti kistim benimde cok agrim olurdu adetim duzensizdi doktorun birsey demedimi
(3,769 puan) tarafından
Demedi maalesef adam ters birşeydi tkrr başka doktra gidicm
-Reklam-
0 oy
(609 puan) tarafından
Ben sabah aksam bazen de gün de bir tane içiyordum adetim düzensizdi bebek için hazırlık yapacaktık düzene girsin içim temizlensin diye içtim ben soğutup bazende ılık olarak hemen içtim tadı tatsız burnunu tut iç besmele Çek şifa için içiyorum de iç bence 

Rabbim şifa versin insallah canım hastalıklarınıza hastalıklarımıza 
(3,769 puan) tarafından
Bende yanma gibi ama daha ağır basan bir ağrı var tamamen geçmiyor mide bulantısı karın ağrısı vajinada bir baskı hissi birşey düşücek gibi bir his ilişki esnasında ağrı istekszlk
4bck cm kist varmış cnm yinede iyi glirmi cancağızim?

Şeker koysam bide içine birşey olur mu ki:)?

Amin inşallah cancağızim Allah razı olsun ♥️
0 oy
(119,472 puan) tarafından
ben sogani yiyememki suyunu hic icemem yaa allah sifa versin
(3,769 puan) tarafından
Bende yiyemm yemekte bil eayrrm anca çok küçük olackki öyle ama ağrılarım kesilmiyor deneycgm inşallah iceblrm cancağızim ♥️
0 oy
(544 puan) tarafından
Canım onun tadı çok kötü ben onun yarine soğanları közleyip yiyordum faydasını çok gördüm
(3,769 puan) tarafından
Ben soğanı nrmlde yemem cancağızim yemekte bile ayirrm küçük küçük olması lzm ayrmmm için:)
(544 puan) tarafından
Kız sağlık için yiyicen ilaç olarak düşün doktorun verdiği ilaç gibi onlar bence daha kötü
0 oy
tarafından
Ben denedim tadı çok kötü ama 2 3 güne tadına alışıyosun ve  faydası çok var 
(3,769 puan) tarafından
4bck cm kist varmış cnm yinede iyi glirmi cancağızim
tarafından
Valla canım o kadar bilmiyorum ama eltimde kist vardı sogan kürûyle temizlendi kisti ...bende dogumdan sonra kanım  az geliyodu diye soģan kürû yaptım icim temizlensin diye yani faydasını gòrdûm...

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 229 göst.
16 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
0 oy
4 cevap 44 göst.
27 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Melegiimmm (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 53 göst.
26 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma1112 (291 puan) tarafından soruldu

381,110 soru

11,409,269 cevap

34,946 kullanıcı

...