0 oy
537 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Soru üsttee 12 karakter

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Demin ictim daha :) Ben memnunum canım faydasını cok gordum ablam ve kuzenlerimin tavsiyesiyle kullanmaya basladım.
tarafından
Bende burdan duydum canım eşim alacakda bırakınca süt kesiliyomuş varmı acep öyle bişey
tarafından
Yok canim bende hic oyle bisey olmadi ben baya  3 4 aydir kullanmiyordum bugun sutum az baya ondan ictim
tarafından
Bende aldırıyorum bakalım neler olcak yazarım mutlaka
tarafından
Yaz canim ama sut kesilme olayini onceden hic duymadim ole bisey olacaginida sanmiyorum
tarafından
Bende pek sanmam sonucda öyle bir şey olsaydı piyasaya sürmezlerdi heralde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben bilmiyorum canım hiç kullanmadım 

Sütün artması için pekmezi su ile karıştırıp iç 

İrmik helvası 

Hurma (bende çok işe yarıyor)

Bulgur 

Yeşil yapraklı her şey (Maydonoz hariç)

Hoşaflar 

Tahin helvası 

Soğan 

Sarımsak 

Anason rezene 

Süt 

Haşlanmış yumurta 

Bunlardan bol bol ye bende bunlar çok işe yarıyor 
tarafından
Canım yiyorum da biraz az geliyo sütüm bu damla hakkinda çok iyi yorumlar okudum nir arkadasimada tavsiye ettim maşallah çok yaramış birde ben deniycem bakalım ne olcak
tarafından
Dene bakalım ama bunları da eksik etme ki bol bol sütün olsun inşalah ve bol bol emzir canım
tarafından
Emiyo gülüm sorun yokda birde bunu kullanım belki daha etkili olur
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Mavikolata kullanıo du  memnunum demişti Bi ona sor 
tarafından
Belki görür postu musaitse bende aldırcam eşim alacakda inşallah banada yarar
0 oy
tarafından
Kullandım hiç bir faydasını görmedim bir dünya para birde bir şosesi 15 gün gidiyor bir ay icin iki sise almak lazım ona vereceğin parayla irmik al süt al şeker al helva yap ye her gün bak gör nasıl artıyor sütün 
tarafından
Eşim alsın deneyeyim de bir işe yaramasa da birdaha almanın anlamı yok ozaman bi kullanayımda helva yapıpda yiyim bari bugün
tarafından
Yani kişiden kişiye değişir mi bilmiyorum canım da ben hoc bir faydasını görmedim birde onu sirkeli kullanmak lazım takviye edici gıda diye geçiyor en az üç ay devamlı kullanmak gerekiyor muş
0 oy
tarafından
Ben kullandim ilk sisede 2 kat artti sütüm. Bitince biraz ara verdim ara verince yine eskiye döndü. 2. Şişeyi aldm ama bu kez cok faydasi olmadi
(2,840 puan) tarafından
Nekadara aldin canim
tarafından
Anladım canım devamlı kullanmak lazım galiba
tarafından
43 tl ye almistm. Benim sütüm bsey yiyip icmedkce hic artmadi kuzum. Bi de tahin helva cok guzel süt yapiyo
0 oy
(2,840 puan) tarafından
Ne kadarmiş ki fiyati ????
tarafından
Canım Kızkardeşim 40 tl dedi ama büyük boy da varmış oda 60 falan demişdi getircekdi ama unutmuş eşime dedim o alcak işe yararsa devam ederim
(2,840 puan) tarafından
İse yararsa bilgilendir bizide kizzz rahimee bebiss nasil oldu
tarafından
İyi balım çok şükür uyuyo uyandırcam birazdan emzirmek için sağlığı yerinde rabbim bozmasın
(2,840 puan) tarafından
Masallahhh diyelim :) op kokla minnosu yerime saglikli olsunlarda gerisi onemli degil
tarafından
Elbette canım herşey çocuklarımız için
0 oy
(9,206 puan) tarafından
Arkadaşm kullanıodu çok memnun olduğunu soylemişti.

Ben bestlak kullandm o da fena değildi.
tarafından
Bende duydumda kullanmak lazım belki faydasını görürsem devam ederim yeterki süt olsunda
(9,206 puan) tarafından
Aynen. Ekstra olarak incir, pekmez şerbeti, komposto vs yyebilirsinz
tarafından
Herseydende yiyom aslında ama işde demekki herkesde bir olmuyo birde su tüketmeye çalışıyorum

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 162 göst.
5 Haziran 2021 Diğer kategorisinde ~Mucize ~ (260 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 238 göst.
0 oy
6 cevap 108 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Uras (191 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 215 göst.

379,456 soru