0 oy
414 göst.
Diğer kategorisinde (1,011 puan) tarafından
Öncelikle değerli yorumlarınız yardımcı olduğunuz için çok teşekkür ederim. 2.5 yaşındaki oğlumu kayinvalideme bırakıp bırakmama konusunda kararsız kalmıştım aramız iyi olmadığı için. Kreş fiyatına aylık 2 bin demişlerdi hatırlarsanız... Dün kolej ile anlaştım imzamı attım aylık 5 bin verecekler Ocak ayında ise tekrar zam olacak(6bin olurmuş sanırım).. eşimle şu kararı aldık ilk kayinvalideme vereceğim ve nasıl baktığına tutumunu inceleyeceğim. Eğer olmazsa da gideceğim kolejde anaokulu varmıs 3yaşinda alıyorlarmış öğretmen olduğum için indirimli olue diye dusunuyoruz oranin. bebisim ile birlikte gidip gelecegiz okula. Şuan kreş işi kaldı eşim orayada guvenemedi çünkü daha bez kullanıyor çok iyi bakacaklarini düşünmüyorum kendini ifade edemiyor dedi..  inşallah hayırlısı olur hakkımızda ama bu şekil düşünce nasıl sizcede

20 Cevaplar

0 oy
(17,761 puan) tarafından
Hadi hayırlısı gözünaydın :) 
tarafından
Papatya ayso:)
(1,011 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim tatlım inşallah hayırlı olur :)
(17,761 puan) tarafından
Papatyamı içecem birazdan hfssfff
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hayırlı uğurlu güzel kazançların olsun canim
(1,011 puan) tarafından
Amin canım benim inşallah çok teşekkür ederim❤️
0 oy
(44,648 puan) tarafından
Hadi hayırlısı ☺️. 
(1,011 puan) tarafından
Ayy inşallah hayırlı olur gözüm arkada kalmaz tek korkum o ❤️
0 oy
tarafından
Ayy hadi hayırlı olsun kendim başlamış gibi çok sevindim branş ne canım
(1,011 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canim benim inşallah hayırlısı olur sinif öğretmenligi❤️
0 oy
tarafından
O gün de dediğim gibi en doğru kararı vermişsin. Kariyerine yatırım yapman çok önemli..
(1,011 puan) tarafından
İnşallah canım ya inşallah en doğru karardır evimiz için bizim için. Yine bebeğimin geleceği için her şey şimdiki devirde çok zorlaştı herşey cunku
0 oy
tarafından
Çok sevindim, hayırlı olsun.
(1,011 puan) tarafından
Çok çok teşekkür ediyorum canım Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Kreşe vermemekle çok iyi yapmissin
(1,011 puan) tarafından
Herhangi bir geçmişin mi var canim kötü mü ilgileniyorlar
tarafından
Evet ben çalıştım.
(14,032 puan) tarafından
Neden böyle dediniz
(1,011 puan) tarafından
Nasıl ilgileniyordu da canım. Kaç yaş grubu ile ilgilendiniz ve tutumu nasıl oluyor genelde oradakilerin acaba
tarafından
Valla ben bir ay çalıştım. Deneme surecindeydim. Ben pek karismiyordum sadece yardım ediyordum. Okulöncesi Öğrt mezunuyum ama ordakiler hiç bölümle alakalı olmayan kişilerdi.
Herneyse zaten kreş anaokulu gibi olmuyor. Yani kreşte amaç bebek çocuk bakmak gibi birşey. Ama anaokulunda öyle değil anaokulunda eğitim esas.
Hiç ilgilenmiyorlardi çocuklarla. Konuşamayan altı bezli bebekler ortalıkta dolaşıyordu. Aileler çocukları getirdiğinde askimmm canım bitanem aaa Ali gelmiş hosgeldim alicim falan filan.
Aile gidince Ali'nin yüzüne bakan yok sınıfta kendi başına oynuyor mesela
Bir tane engelli çocuk vardı 4 yaşında falan. Hep mama sandalyesinde sabahtan akşama kadar oturuyordu. Altına bir kere kaka yaptı. Onuda öğretmen değiştirmedi bekledi bekledi. O kadar pis koku sardiki etrafı. Tam saat 5e gelmeden değiştirdi. 5-6 uslu sakin aklı başında çocukla aile gezisi yapıyorlardı. Diğer küçükler hareketliler siniftaydi. Kendi başlarına oynuyorlardı. Ben eğitimimi anaokulunda aldığım için bu düzensizlik tuhafıma gidiyordu.
Ama belkide kreşin işleyişi budur
0 oy
tarafından

Ah çok güzel cnm inşallah darısı da bana<3

(1,011 puan) tarafından
Rabbim gönlüne göre versin inşallah tatlım seninde❤️
tarafından
İnşallah kuzum inşallah ama şuan zor çocuk üç tane belki seneye bende biberleri basvururm en azından  büyük okula başlıca ortancati da kreşe  küçük te bakan biri bulur zaarr:))
(1,011 puan) tarafından
Yaa nasip de varsa canım inanki dil bağlanıyor bence. Buradan geçen senede bana teklif gelmişti ben reddetmiştim bebeğimi başkasına bırakamam diye. Daha düne kadar hala bırakamam diyordum biliyor musun . Mesele evlat olunca bütün gözler kör kulaklar sağır oluyor heralde bana karşı fazla düşkünüm çünkü :) ama nereye kadar dedim. Oğlum 5 yaşına gelse ee bu seferde 2nciyi düşüneceğim yine kalacak. Biliyorum benim için çok zor olacak ama inşallah Rabbim utandirmaz. O yüzden sende aklında varsa eğer başla zaman geçtikçe karar daha zor veriliyormuş:)
tarafından
Canım benim bakacak kimsem yok kaynanam yok zaten annem bakma yanlısi  değil maalesef.  Küçükken kardeşlerine bakmış hep bıkmış artık çocuktan.. bakmayı bırak hamile olduğuma bile sinir olmustu:)))

Nasip kısmet diyelim artık kuzum ya
0 oy
(8,320 puan) tarafından
Kres hakkında boyle dusunme eger dıl gelısımı yavassa kaynananın bakmasından daha iyi olur.Iyı bı kres arastırın derim 
(1,011 puan) tarafından
Aslında ben ön yargılı değilim canım ama eşim korkuyor guvenemiyor beni de korkutuyor. Fakat belirttiğim gibi çalışacağım kurumda 3 yaşından itibaren anaokulu başlıyormuş. Bı araştırırim olmadı oraya gönderirim hem gözümün önünde durmuş olur hemde git gel beraber yaparız diye düşünüyorum
(8,320 puan) tarafından
Hersey gonlunce olsun o zaman
0 oy
(119,308 puan) tarafından
oo hayirli olsun
(1,011 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum canım❤️
0 oy
tarafından

Hayirli olsun <3

(1,011 puan) tarafından
Ay amin inşallah çok teşekkür ediyorum❤️
0 oy
(2,374 puan) tarafından

Hayırlı olsun işin meslek hayatında başarılar:)

(1,011 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için amin inşallah❤️
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Gözünüz aydın valla hep okuyorum postlarinizi çok mutlu oldum :) 
(1,011 puan) tarafından
Ahh çok teşekkür ederim Rabbim hepimizin gönlüne göre versin herşeyi inşallah❤️
0 oy
tarafından
Sevindim senin adına 
(1,011 puan) tarafından
Çok teşekkür ediyorum❤️
0 oy
(589 puan) tarafından
Çok iyi olmuş canım en doğru kararı almışsın bem de bir an önce doğurup işe başlamak istiyorum çok bunaldım 
(1,011 puan) tarafından
Daha önceden calisiyormuydun canım devlette mıydın doğumdan dolayı mı ara verdin
(589 puan) tarafından
Yok ben özeldeydim canım hamileyim diye bıraktım bir de oğluma vakit ayırmak istedim ama olmuyor evde bunaldım
0 oy
(1,870 puan) tarafından
hayırlısı olsun canım inşallah senin için çok güzel bir dönem olur
(1,011 puan) tarafından
Amin inşallah çok teşekkür ediyorum güzel dilekleriniz için❤️
0 oy
(563 puan) tarafından
Hayırlı olsun. Branşın ne merak ettim
(1,011 puan) tarafından
Sınıf ogretmeniyim canım❤️
(563 puan) tarafından
Ne güzel. Bende anasınıfı öğretmeniyim 5 aylık bebeğim var büyüse de çalışmaya başlasam özledim
0 oy
tarafından
Çok sevindim senin adına canım çok iyi bir karar almışsınız
0 oy
tarafından
Branş neydi hocam güzel ücret vermişler 
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Kuzum benim hakkında hayırlısı olsun inşallah gönlünde ki gibi olur herşey. Anaokuluda güzel olur hep gözünün önünde olur. Allah'ım yolunu açık eylesin. İnşallah bende üniversiteyi bitirip meslek sahibi olurum.☺️❤️

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 349 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Yalandunya34 (494 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 352 göst.
2 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Nehirr (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 447 göst.
7 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Dln (2,589 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 735 göst.