0 oy
32 göst.
Diğer kategorisinde (9 puan) tarafından
Merhaba sevgili anneler, 

Bebeğin 2 buçuk aylık, pazartesi sünnet ettirdik. Hemşire 3üncü gün banyo yaptırın ve sünnet derisini geri çekin. Bu geri çekme işini nasıl yapacağız, dikişler zarar görmez mi? Bakıyorum bakıyorum içim gidiyor, anlamadım nasıl yapacağımı. Tecrübeli annelerden yardım bekliyorum

1 cevap

0 oy
(2,360 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Hayır canım korkma sakın yavaş yavaş deriyi geri **. İtmezsen eğer yapışır aklında bulunsun. Birde Yıkamak iyilestiriyor yani şu dök canım. Aklına bir şey takılırsa sorabilirsin.
(9 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim :) Yıkadık biraz önce, çekme konusunda pek başarılı olamadım, şişlikten galiba pek hareket ettiremedim. Yanlarından tutup geriye doğru çektim ama fazla kıpırdamadı ağlayınca bıraktım ama denemeye devam
(2,360 puan) tarafından
Aynen canım kesinlikle devam et uzun bir süre 4 aydır oğlum sünnet olmuş hâlen çekiyorum. Ama bizimki yapıştı deriye gömük penis deniyor internneteen bak istersen çektiğim halde yapıştı çünkü oğlumun kilosu var. Ve kimilerinin daha kötü oluyor tekrar ameliyat olmak zorunda kalıyorlar.
(9 puan) tarafından
Aman aman Allah bir daha küçük de olsa ameliyathane kapısı göstermesin hiçbirimize. Çok teşekkür ederim bilgiler için
(2,360 puan) tarafından
Amin canım inşallah hicbirimize de ya. Rica ederim ♥️
(2,360 puan) tarafından
Canım mesela birde altını degistirecegin zaman mesela hemen götür su dök öyle bağla altını su görsün. Bizimki çabuk iyileşti öyle birde biz karton bardak koyduk pipinin üzerine bez hiç değmedi çok şükür canı da yanmadı oğlumun.
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 78 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Dobby (9 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 120 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Kabakk (123 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 72 göst.
12 Kasım 2023 Diğer kategorisinde kubra38 (115 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 59 göst.
6 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mys62 (1,854 puan) tarafından soruldu

381,763 soru

11,429,218 cevap

34,989 kullanıcı

...