0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (515 puan) tarafından
3 yaşında kızım var geçen yaz denedik olmadı hem kakayi hem cisi tuttu yapmadı en sonunda pes edip bezini bağladım bayramdan sonra tekrar başlıyorum Allah'ın izniyle yine tutarsa napicam ben tutması bir süre sorun olurmu yine tutarsa eğer bu  sefer bezi bağlayamam artık hala daha inat yapmicam diyor varmı benim gibi bu sorunu yaşayıp tekrar deneyip başaran anneler moral ve motivasyona ihtiyacım var çok korkuyorum :((((

6 Cevaplar

0 oy
(3,095 puan) tarafından
Benim oğlumda tutuyordu  pes ediyorduk inat ettim 18 saat çişini tuttu uyku arasında bile yapmadı en son pes etti yaptı 
(515 puan) tarafından
Bı sorun olmaz yani dimi benim kız kakasinida tutmustu kabız oldu bide ama Allah'ın izniyle bu sene olmak zorunda
(3,095 puan) tarafından
Canım ben kaç defa pedegoga götürdüm bana hep diyorlardı seni kullanıyor ben çişimi tutuyum nasıl olsa annem bezimi bağlar diye düşünüyor bağlama dedi her seferinde birşey olursa diye korktuk 4 yaşına kadar bez bağladım baktım olacak gibi değil pedegog yardımıyla biraktirdim bir gün tuttu 18 saat sonra alıştı gecede bağlandım 1 kere tuvalete götürüyorum yapıyor
(515 puan) tarafından
Bilerek yapiyolar işte demekki hemen bağlamak gerek
-Reklam-
0 oy
(1,601 puan) tarafından
Benim de oğlum 3 yaşında tuvaletten çok korkuyor gitmek istemiyor bende şaştım kaldım vallahi çişin varmi dediğim de elini pipisine götürüyor ama yapmıyor 
(515 puan) tarafından
Artık kesinlikle öğrenmesi lazım benim kızında koca kız oldu ya hala bezli kendi bırakır diye bekledim olmucak malesef
(1,601 puan) tarafından
Ama nasıl öğrenecekler işte hem bez çok pahalı hemde artık temizleyemiyorum midem almıyor Allah'm sen yardım et
(515 puan) tarafından
Gerçekten bende çok zor temizliyorum Allah yardımcımız olsun
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Ay bende bayramdan sonra basliycam inşallah çabucak ogrenirler
(515 puan) tarafından
Sizinki kaç yasinda
(2,722 puan) tarafından
32 aylık canm
0 oy
tarafından
sevdirerek yaklas canim ben lazimliga alıştırdım alıştırırken onu wc önüne koydum o orda  yapti her tuvalete girisimiz birlikte oldu oyle öyle alıştı konus bol bol.
(515 puan) tarafından
Sizin çocuğunuz tuttumu peki çişini kakasını her yere yapsın hiç sorun değil yeterki yapsın ya ama yapmamıştı işte tuttu sorun olurmu ki yine tutarsa iç organlarinda
tarafından
yani etki edebilir ara ara kakasini tutuyor o yüzden de kabiz oluyor çok
0 oy
(2,972 puan) tarafından
Bizde 3 yaşına gircez mayısta bayramdan sonra bende başlıcam inşallah 
0 oy
(95 puan) tarafından
Biraz zahmet çekiyorsun ama sabırlı olman lazım benim ki 1 hafta her yere çiş yaptı 4 gün büyük abdestini tuttu kabız oldu lavman yaptım .sonra da 3 gunde 2 ginde 1 yapmaya başladı alıştı dediğim gibi bu süreç de sabır çok önemli 
(515 puan) tarafından
Bu sefer inşallah pes etmicem edemem zaten artık illaki yapicak başka çare yok inşallah tutmazda yapar
(95 puan) tarafından
İnşallah biraz yorulursun ama illaki yapar yapacak canım

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 162 göst.
10 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Leyla343480 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 73 göst.
18 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Acvbn (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 85 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Cerenin Annesi (147 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
10 Aralık 2023 Diğer kategorisinde gizemogek (18 puan) tarafından soruldu

379,698 soru

11,366,248 cevap

34,846 kullanıcı