0 oy
112 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (4,089 puan) tarafından

Merhaba kızlar neredeyse 2 haftadır göğüs ucumda beyaz nokta kadar bi şey var kızım emerken çok acıyor hatta emmeyi bıraktıktan sonra bile sızlıyor o göğsüm neden böyle olur nasıl geçer ki ilk emzirdiğim zamanlar bile böyle acı yaşamadm ben ağlayacak gibi oluyorum hiç o göğsümü emzirmek istemiyorum ama süt dolunca mecbur veriyorum  :( 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Geçmiş olsun canım acaba kuzucuk ısırdı  mi 
(4,089 puan) tarafından
Sağol canım ısırıyor zaten ama bu yara gibi değil ya beyaz bi nokta ve sadece orası değil tüm ğöğsü sızlatıyor bit kadar şey için doktora gitmeye çekiniyorum ama acısı felaket dayanamıyorum artık
tarafından
Bence git canım ihmal etme Allah korusun
(4,089 puan) tarafından
Mecbur gideceğim artık yapacak bi şey yok
-Reklam-
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Doktorada gittim hiçbirşey fayda etmedi su kaynat yarım fincan içine 1 tatli kasığı karbonat at emzirmeden önce ve sonra bir bez batırıp suya göğüs ucunu sil birde ganmastan krem 1 ay cektim aciyi ağlayarak emzirdim 2 gune iyileşti geçmiş olsun
(4,089 puan) tarafından
Sağol canım deneyeceğim bunu senin bebeğin kaç aylıktı öyle olduğunda
(1,021 puan) tarafından
1 aylık bile yoktu ilk olduğinda canım yastıkları sıkardım acısından ama 8 aylık olduk 15 gün önce bi daha oldu krem falsn hemen geçti çok şükür
0 oy
tarafından
Süt kabarcığı deniyor, çok önerilmese de ben kabarcığı steril bir iğne ile hafifçe delmiştim, kabarcığın içindeki sütü aldırdım. Bebek memeyi doğru kavramadığında oluyor. Sorunu çözmezseniz mastite doğru gider. 
(4,089 puan) tarafından
18 aylık oldu kızım şimdiye kadar hiç böyle bi şey olmadı ya sadece iki kere mastit oldum o da çabucak geçti
0 oy
(119,533 puan) tarafından
en iyosi dr goster

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 92 göst.
2 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 1,068 göst.
20 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 46 göst.