0 oy
73 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3 puan) tarafından
Mustela pişik kremi hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha önce Sebamed kullanıyordum mustelayi bir süredir kullanıyorum ama emin de olamadım.

12 Cevaplar

0 oy
(3,095 puan) tarafından
Ben hiç kullanmadım iki bebegimdede arko tüp krem kullandım hiç pişik sorunum olmadı
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bilmiyorum canım hiç kullanmadım doğdu doğalı unibaby pişik kremi kullanıyorum çokta memnunum ama mustelayı da iyi diyorlar
0 oy
(1,030 puan) tarafından
Pisigi geçirmiyor ama önlüyor
0 oy
(5,220 puan) tarafından
Mustela kullanmadım hep sudokrem kullandım 2kez kötü pişik oldu gece sürdüm sabaha epeyce azalmıştı
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Mustela candırrr :)  iki cocugumada parfumune varasiya kullandim, kullaniyorum. 
0 oy
(4,230 puan) tarafından
Ben kullaniyorum ama cocugum daha hic pisik olmadi genital bolgesi hafif kizarik olursa mustela suruyorum onun disinda her aksam yatmadan ve sabah kalkinca zeytinyagi surerim sanirim o koruyo
0 oy
(1 puan) tarafından

Kesinlikle mustela pisikonleyici krem . O kadarmemnunuz ki harika muhteşem ötesi 

image

0 oy
(1,022 puan) tarafından
Bizde ise yaramadı ne al biliyor musun en iyisi o sudokrem... İnternet satışı da var e bebekte falan da var hem uygun hemde baya kullanışlı 
0 oy
(1 puan) tarafından

Mustela hayatımda gördüğüm en iyi pişik kremi kesinlikle öneririm kızımın pişiğini anında geçiriyor bir çok krem kullanmamıza rağmen kesinlikle Mustela:)

0 oy
tarafından
Ben doktora gittiğimde hametan ya da hamazic yazdiriyorum. Onları kullandım hep
0 oy
tarafından
hametan ve sudocrem kullandım sadece sudocrem harika hemen geçiriyor pişiği
0 oy
(86 puan) tarafından
İçeriği çok kötü onun yerine butcen varsa weleda oneririm minoris yada incia bunlar temiz içerikli ve mükemmel sonuçlar alınıyor 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 70 göst.
31 Mayıs 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Mervecagan35 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
23 Mayıs 2022 Aile kategorisinde nehanu (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Cansuertem (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 64 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Cansuertem (3 puan) tarafından soruldu

380,039 soru

11,376,161 cevap

34,862 kullanıcı