0 oy
100 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (59 puan) tarafından
Kalp kapakcık ameliyatı oldu malesef oyle bi sehirdeyizki kalp hastası kan sulandırıcı kullandigi icin  cekmiyolar kanama durmaz diye kanal tedavisini yarim biraktilar ne agri kesici icebiliyo ne bişey aylardır diş ağrısı cekiyo doktorlar hicbisey yapmiyo geri yolluyo karanfil yagıda kullandk etki etmiyo Allah rızası icin etkili bisey varsa soylermisiniz

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım ağrı kesici neden icemjyir doktora sordunuz mu çok üzüldüm ya Rabbim yardımcısı  olsun
(59 puan) tarafından
Kan sulandırıcı kullandığı icin gunde birtane ocebiliyo oda dozu düşük bi faydası olmuyo malesef
tarafından
Ne olacak mis peki ya ezan okunuyor su ezanın hürmetine Rabbim şifa versin dis ağrısı Rabbim kimseye vermesin tuzlu suyla gargara yapsın bari sürekli biri de oje surmus dişine geçmişti sanki burda öyle duymuştum
(59 puan) tarafından
Bekliyoruz bizde bilmiyoz cocuk eridi gitti aylardr
-Reklam-
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin 
(59 puan) tarafından
Amin sagolun
0 oy
(3,950 puan) tarafından
Kekik yagi da fayda ediyor hamileyken cok agrimisti kulak cubuguna batırıp sürmüştüm canim. Rabbim sifa versin insallah 
(59 puan) tarafından
Yarin hemen deneyelm Allah razı olsun
0 oy
(2,722 puan) tarafından
Nette dua var kuzum basparmagini koyup okuyosun benimki öyle geçmişti girip çıkıp okudum bı deneyin insallh geçer 
(59 puan) tarafından
Hangisi acaba linkini atabilir misiniz
(2,722 puan) tarafından
Dis agrisi için dua yazinca cikiyo canm basparmaginizi koyun yaziyo link atmayı bilmiyorum
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Karanfil yağı işe yaramadımi canim ya o ezdigin parçalarla beraber koyun uyuşturur o aslinda
(59 puan) tarafından
Biz hazır aldık ilk fayda ediyodu simdi oda bi etki gostermiyo
(7,249 puan) tarafından
Hazır degilde canim havanda kendiniz ezin uzerine zeytinyaģı koyup biraz beklet bekledikce daha cok çikıyor özü o tozuyla beraber sür cok faydası oluyor
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Rabbim acil şifalar versin çok üzüldüm canım diş ağrısı çok zor 
(59 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun zor aylardır cekiyo tedavide etmiyolar cocuk gozumuzun onunde eriyo :(

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 99 göst.
14 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Serpil ahmet (546 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 238 göst.
0 oy
4 cevap 133 göst.
1 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Zeliha ada (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 45 göst.
30 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu

379,666 soru

11,365,131 cevap

34,842 kullanıcı

...