0 oy
154 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3 puan) tarafından
Mustela pişik kremi hakkında ne düşünüyorsunuz? Daha önce Sebamed kullanıyordum mustelayi bir süredir kullanıyorum ama emin de olamadım.

13 Cevaplar

0 oy
(17,723 puan) tarafından
Mustela çok iyi
-Reklam-
0 oy
(2 puan) tarafından
Mustela çok güzel bir ürün.oglumun atopik bir cildi var ve pisiklerimiz aynı yanık gibi.kullandigimizda diğer kremler gibi sadece bariyer değil iyileştirme özelliği olduğunu gördük.kokusuz ve gerçekten parabensiz ve parfümsüz.sampuani,dusjeli ve güneş kremini de kullanıyoruz.
0 oy
(3,491 puan) tarafından

image

kırmızılar kritik maddeler

0 oy
(44,603 puan) tarafından
Pişik de en güzeli trosid    
0 oy
(897 puan) tarafından

Onu bilmiyorum ama Sudocrem çok iyi 

image

0 oy
tarafından
Bu ne ya iki gündür mustela reklam elçileri mi gelmiş :D fena değil iyi . Ama çok vıcık vıcık. Ben inciayi daha çok sevdim. 
0 oy
(119,231 puan) tarafından
ben hep sudocrem kullaniyorum
0 oy
tarafından
Bu ara mustelayi soran çok oldu
0 oy
(1 puan) tarafından
Ben iki çocuğum da pişik sorunu yaşamamıştım. 3.cü  çocuğum da yaşadım. Bi kaç krem denedim. MustelaPişikÖnleyiciKrem 20 gündür kullanıyorum. Gayet memnun kaldım. Çok iyi geldi bebeğime tabi her bebekte aynı sonucu verir diye bi şey yok . Bize iyi geldi. Tavsiye ederim. İnşallah siz de memnun kalırsınız 
tarafından
Kız eski post
0 oy
(191 puan) tarafından
Ben.bepanthol kullanıyordum geçenlerde aldım mustela doğal diye %98 yapısı sudocrem gibi kalıntı bırakıyor malesef pgljmin cildi emmedi her bez değişiminde o uyur o uyur deri soyulmuş gibi kaliyor
0 oy
tarafından
Bnde Sebamed kullniyorum ck memnunum 
0 oy
tarafından
Bende kziima Alcam mustela çok önerdiler pisigi bir türlü geçmiyor:( ne kadar aldınız acaba bu kremi
0 oy
(1 puan) tarafından
    Yaz aylari geldi bizde bebegimde dermatit olayı çoğalıyor cok sık altını değiştirsemde eliyle bezini cekistirdigini görüyorm alerjiside var  biz-fikrimuhim sayesinde mustelayi denedik ve begendik gözlemlerime göre çok iyi geldi denemenizi öneririm 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 105 göst.
0 oy
4 cevap 100 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Cansuertem (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 63 göst.
0 oy
1 cevap 70 göst.