0 oy
634 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (573 puan) tarafından
2 ay oldu doğum yapalı dün aklıma geldi ben çok bağırdım hastane inlemiş resmen saçımı yoluyordum en son :) sonra bi kadın daha doğuma girdi ama hiç bağırmadı sesi bile duyulmadı muayeneye götürdükleri an gördüm kadın çok çok sessiz Bi şekilde doğurdu :((dün kaynanam sen çok bağırdın herkes odasından çıkıp bakmaya geldi falan dedi utandım çok bağıran oldu mu doğumda yoksa ben mi bağırdım Bi tek :) 

49 Cevaplar

0 oy
tarafından

Ben de hiç bağirmadim kiz :D 

(573 puan) tarafından
Ben valla Bi bağırdım hastane inlemiş öyle diyorlar çok bağırdım :) dün kaynanam diyince utandım Bi an hahah ama nefessiz kaldım Bi de doğumum biraz zor geçti benşm :9
tarafından
Valla benimki de cok zordu bide suni sanci aldim ben. Bebe icerde nefessiz kaldi cikmadi bi türlü en sonunda sezeryan olacaktim tam ameliyathaneye giderken yolda kafasi cikti sonra kesi atarak doğurdum. Ama şeyde bağirdiğimi hatirliyom kesi yaparken orayi uyuşturmayi unuttu galiba doktor o makasin derimi kesişini hatirliyom acisini da hissettim hatta doktor dediki anesteziyi vurmyi unuttum
(573 puan) tarafından
Bana kesi atılırken anestezi yapılmadı hissettim ama sancı kadar kötü değildi :)
-Reklam-
0 oy
(1,988 puan) tarafından

Bagirmadim o kadar suni ye rağmen hemşire gelip el kadar kızsın niye bagirmiyon diye sordu bende dedim ki 12 bobrek taşı düşürmüş insanim ben suni sancı bana koymaz :D sonra da sezaryen oldu zaten

(1,988 puan) tarafından
Kolay gelsin yavru
tarafından
7 saat suni sanci aldm benim de gıkım cikmadi ama dogumda hastaneyi inlettim ahahaah çıkış anı cok fena ya ama ondan snra kuş gibi oluyo insan valla plesenta ciksin diye bastirdilar hic sesim cikmadi dikis atilirken hic sesim cikmadi hissetmedm bile :D
(1,988 puan) tarafından
İşte bende öyle bi çıkış olmayınca heralde uslu uslu durdum geldim
tarafından
25 saat suni alıp ortalığı inleten beennn
(1,988 puan) tarafından
Oha bende 25 saat aldım le bide alttan fitil verdiklerdi ikisi aynı anda parti parti partizane
0 oy
(7,036 puan) tarafından
İlk dogumum da cok zorlanmistim o zmn bagirdim ama diger iki dogumda cok degildi
(573 puan) tarafından
İlk zor oluyor demekki nefessiz kalmıştım oksijen bağlanmıştı uyandığımda :)
(7,036 puan) tarafından
Hm o zaman cok zorlanmişsin cnm her bunye ayni degil doğum bu bagirman kadar nirmal bisi yok takma kafana kendi iii diye cizirdayip mi dogurmus kaynanan
0 oy
(854 puan) tarafından
kizimda artik yatagin basligi sokulmustu dogurucam diye oglum da da sessiz sekilde geldi catida ikinmaktan ellerim morarmisti nasil sıktıysam kolu bir ay gecmedi morluk ☺️ kizimda bagirdim oglumda ikindim ☺️
(573 puan) tarafından
İlkler zorlayıcı oluyor o zaman bende aynı şekilde en son saçımı yoluyordum ebe sakinleş önce Bi dedi onu da azarladım orda o acıyla hahahaha
(854 puan) tarafından
ben basligi soktum kizimda ebe gelmis devletin malina xarar veriyon ikin niye bagiriyon dedi bende ebeye bagirdim 18 saat surmus doguramamisim sen bana yatak diyon diye yenisini alayim kapa ceneni dedim bagirmaya devam etmistim oglumda da ikinmayi cozdugum icin 1 saat 15 dkk da dogurdum ☺️ ahahaha
(573 puan) tarafından
Ben birgün önceden yatış yaptım 6 da suni verdiler 14.31 de oğlum doğdu :)
(854 puan) tarafından
masallah rabbim bagislasin size
0 oy
(913 puan) tarafından

Ben ben o ben:D açılmam yoktu sunii sancıya göre önceden 3saat bağırdım doğumda da avazım çıktığı kadar 7cm le kestiler beni

(573 puan) tarafından
Kız benim 10 cm açıklık oldu yine kestiler :(((
(913 puan) tarafından
Afedersin makata kadar kesildim. Tam 2 ay oturamadım. Ama iyi ki doğurmuşum Denizimi))
(573 puan) tarafından
Benim dikişim azdı ama kaç tane diye sormadım doktora bende daha yeni düzeldm valla makat kemiğim hala ağrıyo çok oturunca falan
0 oy
(1,381 puan) tarafından

Ayy hep bağırannlara hayretle bakardım nasıl o kadar çok bagirirlar diye:D

Ben hiç bağırmadım hep inliyordum sancidan sesim bile çıkmıyordu. Sadece 4 kere felan tam bebek gelirken ikanmak için bağırdım. O kadar :angel:

0 oy
(13,901 puan) tarafından
Evet sesim kisilmişti. Hatta eşim dişarda adamin biriyle kavga etmiş. Benim sesim dişardan duyuluyormuş adamda kapinin oraya gelip dinlemiş. Eşimde adami kovmuş kavga etmiş. Aslinda o kadar bağirmazdim ama ebe karnima 2 kere bastirinca nefesim kesiliyor gibi oldu bağirdim. 
0 oy
(897 puan) tarafından
Ben benn bennnn eşim hastanede cam kalmadı dedi hahagahagaha
(573 puan) tarafından
Hahaha eşim korkmuş korkudan kapıdan hiç kıpramamış ne zaman bitecek ya diyormuş gözleri dolmuş hahaha :)
0 oy
(3,906 puan) tarafından
Benim sezeryandı ama doguma  gittigim gün  yıktı biri ortalığı  ;)  ilk dogumumda da oyleydi kadinin catisi darmis ama bebek kanala girmis kadin inlettiydi hastahaneyi
0 oy
(887 puan) tarafından
Bende bağırmadım annem kapıdan doktora seslenmiş hiç sesi çıkmıyor birşey mi oldu diye :)
0 oy
(1,577 puan) tarafından

Ben son ana kadar bagirmayanlardanim. Ama o an 1 defa çok bagirdigimi biliyorum. Doktor bağırma ikin deyince susmuştum tekrardan :D

(573 puan) tarafından
Benim doktorum aşırı aşırı iyi birisiydi hiç incitmedi beni ayetel kutsi biliyor musun oku dedi muayene yaparken açıklık muayenesine yarım saatte bir geldiler en son çok kötü csnım yandı daha durmadım nolur sezeryan olsun dedim hop 10 cm açıklık dediler doğuma girdim tanımayan Bi kadın gelmiş ağlıyomuş hahahah
(1,577 puan) tarafından
Ayy kıyamam ya. Benim doktorumda iyiydi bana yardımcı olmak için öyle demişti hani kuvvetini oraya ver diye. O açıklık muayenesinden nefret etmiştim doğururken o kadar kötü olmadım belkide. En son ağrı geldiğinde bakalım açıklığa haber verde demişlerdi hissetmeyim diye :)
0 oy
(848 puan) tarafından

3 saat sancı çektim 7 cm açılma oldu sezeryana alındım Belimdeki platinler yüzünden. ama o 3 saatin 2 sinde bağırdım hatta kapıyı yumrukladım alın artık doğuma lan diye :D

0 oy
(13,073 puan) tarafından

Ben hiç bagirmadim 100 leke çıktım sancim ebe sok oldu nasıl sakin kalıyorsun diue 

Yan odada kadın öyle bağırdı ki psikolojimi bozdu 

Doktorum annemlere demiş çok mütevazi bir dogum oldu :)instagram da da paylaşmış sükuneti ve azimli yazmış :)

0 oy
(2,945 puan) tarafından
Benim odam koridorun sonunda koridorun bir kapısı daha var baya uzun bir koridor. Dışarıdan ailem duymuş sesimi eşim ağlamış falan puhahah:) valla orda yırtılan benim kim duyarsa duysun hiç de utanmam :)
(573 puan) tarafından
Hahahah benşm eşimde ne zaman gelecek niye gelmedi diyip durmuş bebek benden önce gitti bana dikiş atıldığı için bu niye gelmedi getirsinler dmeşl gözleri falan dolmuş ben bağordılça :)
0 oy
tarafından
Sancı çekerken bağırdım ama hastane inleyecek kadar değil. Doğum esnasında bir kere bağırdım oda karnına bastirdiklarinda. Ama benden üç dört dakka sonra bir kadın girdi yan odaya doğuma ortalığı kaldirdi 
(573 puan) tarafından
Hahah o kadın benden o zaman :)
0 oy
(492 puan) tarafından

Bende hiç bağırmadım en son doktor geldiğinde yanında ki stajle Halime üzüldüler niye bağırmıyorsun bağırsana biraz dediler bu nasıl sancı çekmek doğum anım da 10 sn oldu o an da zaten hiç birşey hissetmediğim için bağırmadım :D

0 oy
tarafından

Çok bağırmadım ama bi ara doktora yeter artık ölüyorum dedim. Dokdorda yok ölmezsin ben burdayım dedi:D ama geçen acile gittim alttan muayene ediyorlardı bi kadini ettiler aman Allahim nasil bağiriyordu nasil cırlıyordu inanamazsin. Ondan sonra hemen ben de girdim hiç gıkım çıkmadı ebede bazilarinin cani ne tatliymiş dedi:Dbiraz abartanlar var 

0 oy
(335 puan) tarafından
Ooo valla ben çığlık çığlığaydm şimdi aklıma gelince de gulesim geldi yalvariyordum ordakilera yardım edin diye en son hemşire geldiğinde böyle yaparak elinize hiçbir şey geçmez bebeğe zarar veriyorsn dedi çok korktum
0 oy
(392 puan) tarafından
Ben çokkkk bağırdım çokkk hastaneyi ayağa kaldırdım kendi sancım sabah dokuzda 6ya kadar çektim açılma olmadı suni verdiler o saatten gece 12 ye kadar suninin acısını çektim artık yorgunluktan ıkınacak dermanım kalmamıştı bağırmaktan ve kestiler Bayaa 10 dikiş attılar en son bayılmak üzereydim kızımın omzunu kırdılar karnıma bastırmaktan:((
0 oy
(16,026 puan) tarafından
Ben bağırmadım hiç. 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 74 göst.
6 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,108 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 366 göst.
16 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,002 göst.
28 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 675 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu

380,522 soru

11,393,100 cevap

34,903 kullanıcı

...