0 oy
317 göst.
Diğer kategorisinde (509 puan) tarafından
Sabah kalk tuvalet banyo temizle bebeğimle ilgileniyom sonra süpürge tutuyom snra bebeğime ekmgıda snra onu uyutuyom snra kahvaltı kahvaltıda. Sonra bulaşık snra bebeğim uyanıyor onla oynuyom sonra çamaşır vs  gene uyutuyom  yemek yapıyom yemek yeniyo gene bulaşık snra bebeğimi uyutuyom snra çayın yanına bişeyler yapıyom çayı içemeden uyuyup kalıyom . Hiç dışarı çıkamıyorum en son 30 martta çıktım oda görümceme gittim onun öncesi hastaneye vs çıktım bi tek 14 şubatta dışarı çıktım gezmek için . Sürekli evin içindeyim çok aşırı bunaldım sürekli ağlamaklı mutsuz duruyorum artık hiç bişey yapmak istemiyorum. Bugun evde hiçbişey yapmadım kahvaltı harici yemeğim vardı.  Ev savaş alanı yarın olsun istemiyorum bisürü iş çok bunaldım bende süslenmek istiyom bende dışarı çıkmak istiyom bende sosyal olmak istiyom 1 tane arkadaşım bile yok görüşüp konuştuğum eşimin memleketine geldim kimseyi tanımıyorum buda çevrem yok eşim desen çıkart dışarı diyom hep işim var işe gitmem lazım diyo ama işe tee 4-5 gibi gidiyo o saate kadar çay keyfi yapıyor. Beni anlamıyor . Avm de dükkanı var dedim bari bende gelim hava alırım şimdi gitti işe dedi araba dolu şeker nereye oturcan şeker dağıtıcam.  Akşamın bu saatine kadar evde durdu genede dışarı çıkartmadı hergün aynı şey 

12 Cevaplar

0 oy
(7,993 puan) tarafından
Sen bensin malesef bugun bende düşündüm de boşa yaşıyorum
(509 puan) tarafından
Napcaz böle
-Reklam-
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Sen kendine vakit ayırmayı denesen bende senin gibiyim ama kendimi kocamın ellerine bırakmıyorum meşala oğlumu alır çıkarım memleketin farklı yerlerini gezerim oğlumla gezeriz hep
(509 puan) tarafından
Bu şehrin yabancısıyım oyuzden cesaret edemedim tek başına
0 oy
(17,906 puan) tarafından
Böyle düşünmekte  haklısın insan sürekli evde olunca darlanıyo sen neden bebişi alıp gezmiyosun yürüyüş yapmıyosun harçlık versin alışverişe git benim bebeğim otursun arabaya atarım bebek arabasına alişide okanıda alırm gezerm duramam evde çok fazla 
tarafından
Biz gezmeye başladık bile kizzz
(17,906 puan) tarafından
Ben bebek arabası almadım ay daha
tarafından
Aldım ben 3 kere AVM ye gittik benimki arabayi çok sevdiyi jijiixjg evde uyumayan bebe arabada 3 saat uyanmiyo
(17,906 puan) tarafından
Ay seviyolar arabayı bende bi haftaya kadar alırım nişan var mecbur alacam artık
0 oy
(175 puan) tarafından
Yürüyüş bile yapsan iyi gelir parka bile çıksan illa boylu boyunca gezmeye gerek yokki mesela balkon varsa balkonda kitap okuyabilirsin eğer geç uyanıyorsan da ev işi bitmez bıraz erken uyanıp kendine vakit ayırablrsn istediğin Bi filmi izleyebilirsin açık havada hergün de o kadar aynı işi yapmana gerek yok ki çekirdek aile olarak yaşıyorsan nasıl dagılıyo o kadar 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Canim sen bebeğini al git gez dolaş eşini beklersen ömrün çürür,benim kızım doğmadan önce oglumu atardım arabasına heryere giderdim ve çarşı da bize uzak olmasına rağmen hiç üşenmeden çıkar giderdim avmlerde gezerdim alisveris yapardım sonra oglumla beraber yemek yemeğe giderdik veya cafeye gidip kahve içerdim,eşimin hakkını yiyemem o her fırsatta dışarı çıkarır ama ben tek başıma da yapardım şuan 2 çocuğum var tek başıma çıkamıyorum ama kızımda yürüme zamanına gelsin ikisinin elinden tutup yine gezer tozarim sende yap valla iyi geliyo,seni anlıyorum esinle de vakit geçirmek istiyosun ama ondan hayır yoksa sen kendin çocuğunla vakit geçir 
(9,626 puan) tarafından
Iste bazıları hödük oluyo kadın ruhundan anlamiyolar o seni mutlu edemiyosa sen kendi kendini mutlu et emin ol insanın çocuğuyla gezmesi daha bi başka,henüz küçüktü bise anlamiyodu etmiyodu ama beraber temiz hava aliyoduk onunla karşılıklı kahve icmişligim bile var :)) o icemiyodu tabi ama çocuğumla yaptığım hersey bana daha büyük bi anı :)
(509 puan) tarafından
Galiba bende hattan zevk almasını bilmiyorum sen anlatınca cazip geldi ☺️
(9,626 puan) tarafından
Mecbur kalınca insan herseyi yapiyo ☺  sen hep esinle birlikte biseyler yapmak istedigin için tek başına eglenebilmek seni mutlu etmez zannediyosun ama o daha mutlu ediyo insanı,koy cebine paranı çık dışarı ye iç alışveriş yap,kocan olucak hadi çabuk ol bi mağazada bu kadar gezilir mi,cok yavassin,yoruldum,eve gidelim,bıktım senin gezmelerinden gibi gibi sözleri her an duyabilirsin bunları duymamak için kendi başına eğlenmeye çalış esin senin o şekilde de mutlu olabildiğini görürse kendinde ki eksikliği farkeder sana yetmediğini farkeder,inan hersey para da değil illa her çıkma da alışveriş yapilicak diye bi kaide yok öylesine de git gez bulunduğun yerdeki tarihi yerlere git güzel yeşilliklerin parkların olduğu yere bebeğini götür,evden kendine ufak bi piknik çantası hazırla parklardan birine git bebeginle oturun veya henüz oturamiyosa o arabasnda dursun sende aç müziğini tak kulaklığını biseler atistir dinlen açık havada ooohh miras:)))
(509 puan) tarafından
Psikolok gibi konuştun kız ☺️ yapıcam ☺️
(9,626 puan) tarafından
Hayat insanı her şekle sokuyo yeri gelir psikolog olursun yeri gelir doktor temizlikçi hizmetçi olursun yeri de gelir böyle deli ederler ☺☺☺☺
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Gun icinde sen ciksana canim bebeğinle mesela arabasina koy git bi kafeye veya parka nebiliyim vakit gecer sahsen yerinde kim olsa bunalir
0 oy
(368 puan) tarafından
Çoğu insanın hayatı böyle kendine değer verip zaman ayıranlar hariç.. 

Senin yaptıgının kat kat fazlasını yapanlar var ama gezmeden geri kalmıyor 
0 oy
(119,533 puan) tarafından
sosyal olma icin arkasasa gerek yok suslen cik gez dolas
(509 puan) tarafından
Ama tek başıma nasıl eğlenip bişey anlıcam gezmekten ki
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Neden çıkmıyosun ki onu anlamadım 
(509 puan) tarafından
Geçen gün bebeğimi parka götüreyim dedim. Mantı yapıcaktım çabuk olur diye eve geldiğimde.  Çıktım yarım saatliğine flan anahtarımı evde unutmuşum eşimi çağırdım oda geç geldi trafikten vs. Yemek yapmadan dışarı çıktım iftar vakti vs diye kızdı . Dedim mantı yapıcakrım sadece çorbam var dedim yapsaydın dedi ama yapmak için Eve gelmiştim zaten ama anahtar olmayınca kapıda kaldım eşimde geç gelince yemeksiz kaldık anlatamadım derdimi ona oyuzdenn dahada bunaldım kahvaltı yemek o bu temizlik bebekle uğraş bebek uyut onu yap bunu yap akşam oluyor zaten dahada dışarı çıkamam ki bebeğim uyurken nasıl çıkayım dışarı.  Derdimide anlatamıyorum kimseye anlatsam da anlaşılamıyorum. Oyuzden vakit de ayırıp çıkamıyorum çıkmak istesemde olmuyor.
0 oy
(44,758 puan) tarafından
Hergunde evle uğraşma bazen salla gitsin bı süpürge yap geç bebeğini al dışarı çıkın gezin artık havalar güzel. 
(509 puan) tarafından
Geçen gün bebeğimi parka götüreyim dedim. Mantı yapıcaktım çabuk olur diye eve geldiğimde.  Çıktım yarım saatliğine flan anahtarımı evde unutmuşum eşimi çağırdım oda geç geldi trafikten vs. Yemek yapmadan dışarı çıktım iftar vakti vs diye kızdı . Dedim mantı yapıcakrım sadece çorbam var dedim yapsaydın dedi ama yapmak için Eve gelmiştim zaten ama anahtar olmayınca kapıda kaldım eşimde geç gelince yemeksiz kaldık anlatamadım derdimi ona oyuzdenn dahada bunaldım kahvaltı yemek o bu temizlik bebekle uğraş bebek uyut onu yap bunu yap akşam oluyor zaten dahada dışarı çıkamam ki bebeğim uyurken nasıl çıkayım dışarı.  Derdimide anlatamıyorum kimseye anlatsam da anlaşılamıyorum
0 oy
(9,671 puan) tarafından
Çoğu kişi öyle canım 
0 oy
(966 puan) tarafından
Bir aydır dışarı çıkmazsan psikolojn bozulur iyice.bebegini al parka çıkar.havalar ısındı artık.markete çık yürüyüş yap bebeğin ile komşuya git.
(509 puan) tarafından
Komşumda yokki . Yan komşum garip birisi dışardan baksan elit entel dantel insanlar ama evde kıyamet koparıyolrar kavga küfür kıyamet tencere tava fırlatıyo tabak çanak kırıyorlar sinirden oyuzden hiç yanaşmıyorum altımda üstümde karşımda yaşlı insanlar var ne bilim ki.  Önc den yapıyordum alıyordum her akşam üstü geziyordum markete mahalle aralarında vs dolaşıyordum onuda bıraktım

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 419 göst.
15 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 339 göst.
12 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 343 göst.
19 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Citipiti (2,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 198 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,186 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,790 cevap

34,978 kullanıcı

...