0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (860 puan) tarafından
Kızlar saçlarım kıvırcık ve hemen birbirine giriyor zor tarıyorum bunun kolay yolu var mı acaba benim gibi olan var mı bir de ağız kokusuna ne iyi gelir

8 Cevaplar

0 oy
(2,699 puan) tarafından
Elidor turuncu saç kremini kullanıyorum süper 
(860 puan) tarafından
Duştan sonra mı ne işe yarıyor
(2,699 puan) tarafından
Şekillendirici kolay açmak içinn ıslak saça
-Reklam-
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Saç kremi birde islakkenntaramak benim bildiğim tek yolu etrafımdaki kivirciklar öyle yapıyor bide geniş dişli tarakları var bebeklerin saç açma spreyleri var olmadı indan al
0 oy
(3,140 puan) tarafından
Kıvırcık saç sorunu bende de var. 27 yaşındayım hiç bir sözüm bulamadım tek bir kolay yolu var kazitip kurtulucaz :D

Ağız kokusuna da sabah akşam diş fırçalama kesiyor kokuyu. Birde ağız spreyleri var gratiste falan satılıyor.
0 oy
(219 puan) tarafından
Bende dalgalı kıvırcık ıslakken tarıyorum kuruyken tarayacaksam dalın sprey kullanıyorum diğerleri çok elektriklendirdi 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Benim.cvplar hommdan hep:) keratin sutu var hem bakim yapiyir hem rht tariyosun agiz kojusu icinde agiz ferahlatci spreyi var
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Saclarim lule lule kivircik ve belimden asagilarda yikarken tariyorum biraz ugrastiriyor ama tertemiz kiyamiyorumda kesmeye :)
0 oy
(676 puan) tarafından
Kızıma kral sakirin saç spreyini kullanıyorum çokta güzel yapıyor hemen açıyor deneye bilirsin canım 
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Kıvırcık değil dalgalı ama çok gür saçlarım. Duşta saç kremi kullanıyorum eğer kullanmadıysam oğluma aldığım saç spreyini sıkıp tarıyorum. 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 92 göst.
27 Haziran 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Almi'mm (588 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 75 göst.
12 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
30 Aralık 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
37 cevap 605 göst.
15 Kasım 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,394 soru

11,326,155 cevap

34,778 kullanıcı