0 oy
216 göst.
Aile kategorisinde (71 puan) tarafından
Mesela kendinizi degistirmenizi istermi giydiginize laf soyler mi

7 Cevaplar

0 oy
(1,786 puan) tarafından
İsteyebilir değişmeni kötü huyların varsa,bu sevmediği anlamına gelmez,sen değiştirmesende seni sever zaten gerçek sevgiyse.Gydiğinede karışabilir kocan sonuçta açık dekolteli olmandan rahatsız olablir 
(71 puan) tarafından
Oyle degil kuzum sacini soyle yap yine mi pijama falan
(1,786 puan) tarafından
Diyebilir canım beklentileri vardır dışarda neler görüyolar yap ne istiyosa gözü ksymasın
(71 puan) tarafından
Yapiyorum yinede begenmiyi olmus ama soyle olsa daha iuiydi diyo
(1,786 puan) tarafından
Kendi çokmu kusursuzki.Beğendiği birinemi benzetmeye çalışıyo.
(71 puan) tarafından
Gecen sacimi boyattim  daha farkli olabilrdi dedi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Karışabilir bence. Ben de esimden bakışkaeını değiştirmesini iatiyoeum begenmediğim çok huyu var :) ama seviyorum. Giyim falan konusunu bilemedim benm giyimime esm karısır ama kıskançlıktan ötürü 
0 oy
(25 puan) tarafından
Tabiki değiştirmek isteyebilir sonuçta bu srvgililik değil ki değişmeni istemesin ama kötü bir huyun varsa oda bundan rahatsız olursa o zaman isteyebilir. Başka türlü değişmeni istememeli. Mesela ben onun giyimini ilk evlendigimiz zaman hiç beğenmiyordum giyimi biz evlendikten sonra değişti bunu ben istedim bu onu sevmiyorum anlamına gelmiyor aksine daha çok sevdim daha çok bağladım. O benim dışarıda pantolon giymeme müsaade etmiyor bende buna saygı duydum ve bu beni sevmediği anlamına gelmez. Eşler biraz anlayışlı olursa herşey tam takır devam eder zaten.
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Bende onun giyimine karışırım toplumda yanlış bir kelime soylediginde uyaririm

Ben seviyorum kocamı

Demekki oda seviyor ve eleştiriyor☺️☺️☺️

Onemli olan kirmadan karşı tarafı üzmeden uyarmak 
0 oy
(13,838 puan) tarafından
Sevgi dili diye bir kitap okumustum herkesin sevgi dili baska diller icinde sunlari soyluyordu kaliteli zaman fiziksel temas onaylayici kelimeler adini hatirlamadim ama iste yardim is guc eslerin sevgi dillerine gore yani karsilikli sevgi dili neyse ona gore dvrnildgi zaman karsilandgi zaman anlaslyor hatta testi vardi  yani demem oki esininde sevgi dili farklidir demek 
0 oy
(353 puan) tarafından
Benim de kocam bebek olduktan sonra çok bıraktın kendini diyor saçlarını şu renk yapalim mi diyor bence sevmediği için değil çünkü bende ona karisiyorum saçını şöyle kes sakalını şöyle yap su şekil giyin diye  
0 oy
tarafından
Hiç giydiğimde laf söylemedi. Kıskançlığı yoktur eşimin.

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 213 göst.
29 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zeynepemine22 (71 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 403 göst.
18 Ekim 2023 Aile kategorisinde yag_murr (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
44 cevap 899 göst.
23 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Rabisko (1,466 puan) tarafından soruldu

381,524 soru

11,422,471 cevap