0 oy
213 göst.
Diğer kategorisinde (84 puan) tarafından
2 yaş sendromu artık dayanacak gücüm kalmadı ağlamasına tahammül edemez oldum kızım ağladıkça ben sinirleniyorum sakın kalkamıyorum kızıma bagrinca sonrasında vicdan azabı çekiyorum ne yapacağımı şaşırmış haldeyim 

8 Cevaplar

+1 oy
(7,830 puan) tarafından
Surekli miz miz ve hic biseyden memnun kalmiyor benjmkide cok sinirleniyorm bnde vallahi 
(84 puan) tarafından
Allah hepimize sabır versin
-Reklam-
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Neden ağlıyor mesela? Havalar güzelleşti bir parka falan götür gün içinde biraz hava alsın sende rahatlarsın o da temiz hava alınca rahatlar. Evde sıkılıyordur.
(2,719 puan) tarafından
Evet bunu ben de dün anlamış oldum.
Üstelik bizimli 2 yaş sendromu da değil 22 ayluk ama doğduğundan beri huzsuz mız mız ağlama krizleri olan bir çocuk. Çok yıprandım ama anladim ki kendimi boşa yıpratıyormuşum.  Sakin kalma kararı aldım umarım başarabilirim. Ben ona bağırdığım zaman kokrtum diyor ama yapacağını yine yapıyor sonra ben vicdan azabıyla kalıyorum öyle.
(2,545 puan) tarafından
Süper dadıyı izle canısı. Ben ondan gördüm bir çok şeyi.
(2,719 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim
(84 puan) tarafından
Süper dadiyi izlicem bakalım inşallah fayda olur
(2,545 puan) tarafından
İzleyin canlar inşallah faydalı olur.
0 oy
(2,493 puan) tarafından
Aynısını yaşıyoruz. Çok zor gerçekten Allah sabır versin hepimize
(84 puan) tarafından
Amin amin
0 oy
(2,719 puan) tarafından

3 gündür daha sakin kalmaya çalışıyorum. Çünkü biz sinirlendikçe onlar daha da öfkeleniyor.

Dün oğlum kendini duvardan duvara vuruyor çırpınıyor sonra yere atıyor çırpınıyor falan dedim bismillah ne oluyor :D Hiç müdahale etmedim. 

(5,272 puan) tarafından
Sorma bnde kizima dokundum sadece vallahi kendini atti yere sanki ben itmiş gibi cıngar cikardi şok oldum
(2,719 puan) tarafından
Ben de öyle valla anlamadım da neden olduğunu öyle bakakaldım :)
(5,272 puan) tarafından
Bu ara çok mız mız bi degisik olmus napicam nasl davransam bilmuyorum
(2,719 puan) tarafından
Valla canım benimki doğduğundan beri mız mız :) Ben de çözemedim artık nasıl davranacağımı. Ama inatlaşırsam bağırırsam daha çok yapıyor ı yüzden sakin kalma kararı aldım tabi ne kadar sürdürebilirsem :)
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Benim oglum 2 5 yasinda hala oyle ama bizimki baba sendorumundancok anlatyrum ama dinkeleyn yok
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Neden ağlıyo mesela canım sebep ne 
(84 puan) tarafından
İstediği olmadığı zaman cnm
0 oy
(7,984 puan) tarafından
Ne im 2 buçuk yaşında yemin ederim dayanavk gücüm kalmiyo bazen çaresiz kalıyorum sinir krizine giriyo kollarını kendini sıkıyo ne bulsa fırlatıyor ısırıyo saçlarımi çekiyor asla susmuyo beni dövüp gönlümü al diyo
0 oy
(119,496 puan) tarafından
bisi istiyo ol.ayinca agliyomu

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 78 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aysekkkk (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 189 göst.
21 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Kederlianne (688 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 83 göst.