0 oy
184 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (60 puan) tarafından

12 gün önce normal doğum yaptı ve dikiş atıldı bugün cesaret edip baktim ip yoktu ip kendini atmış ama dikiş izi vardır moralim çok bozuldu dikis izi geçiyor mi kalıcı mi :(

9 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
Geçiyor canım üzülme yani kalsa bile üzülme bence bunda üzülecek ne var ki kim görüyor sanki boşver sen bebeğin sağlıklı olun yeter 
(60 puan) tarafından
kimse görmüyor ama ben psikolojikmen oranın dikişli oldugunu bildiğim için aklımı takmışım :( ne zamana geçer aceba
(4,089 puan) tarafından
Zamanla toparlıyor canım biraz vücuduna deri sıkılığına bağlı benim 2 ayda bi şey kalmamıştı öyle ilk görünce kötü hissetmen normal ama hiç önemi yok emin ol
(60 puan) tarafından
ben kalır  sanmıştım o iz teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(17,639 puan) tarafından
Geçer ya zamanla
(60 puan) tarafından
insallah tez zamanda geçer:(
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Alttaki dikiş izi nasıl görünsün ki nasıl bakıyorsunuz yani merak ettim 
(60 puan) tarafından
valla merak ettim bugun aynayla baktim ipli haline bakamadım cesaret edemedim bugün baktım ip gitmişti içim sızladı:(
(3,127 puan) tarafından
Tamamda canım o ipler gittiğinde nerden anliycaksin dikişli olduğunu ben hiç bakmadım aklıma gelmedi yani
(60 puan) tarafından
valla ilk günden aklımdaydı siyah iple dikiyorlar diye bıkıyorum bide 10 günde  kendini atiyor o yüzden biliyorum ama izler hakkında bilgim yok
(3,127 puan) tarafından
Kafana takma hic canım eski haline dönüyor dikiş filan da belli olmuyor hiç zaten artık estetik dikiş atiyolar
0 oy
(461 puan) tarafından
40 ina kadar düzelir canım 
(60 puan) tarafından
sevindim cidden psikolijmen kendimi kotu hissetmiştim
(461 puan) tarafından
Acısı geçsin gerisini düşünme canım ben bakmıştım bı kez beyaz iz gibi görünüyor varla yok arası
0 oy
tarafından
Geciyor :) gecmese nolxak kız benim dikiş acık kaldı hiç umrumda değil :D
0 oy
tarafından
Ben doğum yapali 1 sene oluyo bende dikisli yaptim maalesef. Ağdami evde kendim yaptiğim icin mecbur görüyorum cok hafif iz kaliyo canim varla yok arasi 
0 oy
tarafından
Üzmeyin kendinizi, geciyor.Bebeğim 8 aylık, şu an hiç izim yok. Benim de çok dikisim vardı ve bakamıyordum. Bakınca çok moralim bozuluyordu.
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Zamanla geçer diyorlar 
0 oy
(15,836 puan) tarafından
Geçse ne olur kalsa ne olur ki gören yok zaten 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 101 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Efanikraninannesi (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 33 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Efanikraninannesi (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 73 göst.
14 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mekace (1,538 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
15 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sunaklc (3 puan) tarafından soruldu

378,030 soru

11,314,673 cevap

34,755 kullanıcı

...