0 oy
239 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (513 puan) tarafından
Ben karamanda yaşıyorum eşimin işinden dolayı ilk zamanlar seviyordum ama yaşadıkça şehri değilde insanlarindan nefret eder oldum gerçekten hastalık hastalığı var tüm şehirde hastaneye gitmek istersin sıra bulamazsin,başları ağrır ambulans çağırırlar dişleri ağrır ambulans deprem olur korkarlar ambulans çocuğun kuşu ölmüş ambulans ben böyle bir toplum görmedim ya 1 aydır belki daha fazla disime dolgu yaptırcam sıra bulamıyorum tek bu bölüm değil hamileykende kadın doğumda bulamazdim röntgen isim oldu yok neye gitmek istersen sıra yok yok yok alıp gitmiyolardir bile bence kadın doğumda iken isim söylenirdi kimse yok keske gitmeyeceklerse iptal etseler herkesin hakkina giriyorlar 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Karamanda akşam da kadın doğuma sıra alabilirsin beşten sonra gidip kapıya isim yazabilirsin 
(513 puan) tarafından
Çok şükür doğurdum kurtuldum oraya sıra aramaktan ama ne zaman hastaneye gitmek istesem yok gerçekten sıra yok 1 aydan fazla oldu dise sıra yok en son özele gidecem mecbur sanirim çok merak ediyorum gerçekten sıra alan herkes gidiyor mu
tarafından
Kız hastane evet kalabalık sıra bulunmuyor ama bir şekilde ileri tarihe alabilirsin 2020 yılına kadar oradaydım Bi şekilde hastane işleri halloluyordu yani eğer çok bir şey değişmediyse bulabilirsin yine.  Sendin değil mi bayramda benim yerime ismet paşada yürüyecek olan shdmdm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Mhrsden talep oluştur dişe ben öyle randevu buldum dişte hiçbir yerde tok demekki canm doktorun muayene edeceği hasta sayısı belli sayı olduğu için randevu bulamıyoz 
(513 puan) tarafından
Randevu talep olusturdum zaten :( bekliyorum
0 oy
tarafından
O ne ya kuş oldu ambulans çocuk kriz fln mi geçirmiş ne alaka 
(513 puan) tarafından
Hayır çok ağlıyormus çocuk ne yapacaklarmis inan ki çok garip insanlar çok buraya gelince anladım çok şaşırdım
0 oy
tarafından
Bizim burdada öyle randevu bulmak mümkün değil
(513 puan) tarafından
Çıldırmamak elde değil millet nasıl randevu bulup gidiyor anlamıyorum
tarafından
Saat tam 4 te MHRS den almayı dene belki bulursun
0 oy
(119,577 puan) tarafından
ben anneme eskisehirden randevu zor buluyom geneli oyle sanirim
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Her gün saat tam 16.00 da randevular açılıyor ama yoğunluk olduğu için uygulama donuyor. 4 e yakın girip almayı deneyin isterseniz

İlgili sorular

+4 oy
29 cevap 1,142 göst.
23 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1Sehzade Annesi (205 puan) tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 407 göst.
9 Eylül 2023 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (228 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 388 göst.
4 Haziran 2023 Aile kategorisinde Dolunay65 (725 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 201 göst.