0 oy
455 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bayram nedeniyle geldiğim köyde ilk kez bir kadının tavuk kestiğini gördüm!! : ))) Şaşırdım biraz siz yapabilir misiniz ya da yaptınız mı daha önce

29 Cevaplar

+2 oy
tarafından
La ben kelebekten korkuyom ne tavuk kesmesi abooo
tarafından
Ohaaa 6 katta akrebin ne isi var lan
(7,036 puan) tarafından
Bende bir ankasam hava sicak diye yer de yatim bataneyim var bi tane benim onun harici uyuyamiyordum onuda ortum uzerime balkon kapisi acik ti bir baktim bacagimda birsey bati ama inceden bir sizi kiz kardesime seslendim kalk işıği ac ben kalkamiyorum diye kalti acti bataniyeyi bir ati uzerimden akrep bacaklarimin arasinda geciyor o pnikle bide elimden soktu 3 yerimden soktu nam usuz beni 1 ay yuruyemedim 1 hafta yogun bakimda yatim la :D valahi bende ki şans la bu yasima kadar nasil yasadim hala bilmiyorum
tarafından
Yasadigina sukret abdestsimisin oglim hahahah
(7,036 puan) tarafından
Sjjsjsjsj valahi abdestliyim mihri resmen butun bortu bocek bana dusmun
tarafından
Ahahha deli ya
-Reklam-
+1 oy
(589 puan) tarafından
Kadınlar kesemez diye biliyorum adetten kesilmiş kadınlar kesebilir sadece babaannem menapoza girdikten sonra kesmeye başlamıştı 
0 oy
tarafından

Kız ben böcek öldüremem valla bırak tavuğu horozu :)

tarafından
Kelebekten korkan ben djjdhd
tarafından
Sinekten korkan ben :)
tarafından
Bacim bendeki degisik hicbiseyden korkmam kelebekten korkutugum kadar icim urperiyo gorunce
tarafından
Hahahah :) bende beyaz et kırmızı et bunlara elimi süremem çok değişiğim :)
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay yok kesememde bakamamda uzulurum ya 
0 oy
tarafından

O beni keser :D

0 oy
(119,519 puan) tarafından
karincadan korkan ben oyle bisi yapamam
0 oy
(1,416 puan) tarafından
Asla yapamam ya çok kötü ben bi kere kurban keserken baktım bayılmışm et yiyemedim o zamandan sonra kaldı ki  tavuk kesicem hiç benlik değil aç kalacağımı bilsem yinede elimi sürmem
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Bir kere yaparsam yaparım ki yapabilirim :))
(3,259 puan) tarafından
Elimde örümcek ezmisligim var :))))
tarafından
Şimdi biraz inandım sizin yapabileceğinize :D :D :D
(3,259 puan) tarafından
Yeni evlendiğim zamanlar dip köşe temizlik yapmıştım eşimle konuşurken baktım örümcek gidiyor. Aldım elime dedim seninde ne işin var şimdi burda deyip iki parmağımın arasında ezdim. Eşimde diyor o gün bugündür korkarım senden :) bunu diyen de inek koyun kesiyor :))))
tarafından
Bence de korkmakta çok haksız değil :D :D :D Böyle hamam böceği falan da tutabilir misin :D
(3,259 puan) tarafından
İğrenirim ama korkmam yani
0 oy
(15,828 puan) tarafından

Normalde çok cesaretliyimdirr ama yok yok onu yapamammm:silly:

(15,828 puan) tarafından
Bencede ☺️☺️Babannem keserdi benimde ama menopoza girmiştir yoksa kesilmez derlerdi bizde
tarafından
Ben araştırdım dinen yasaklayan bir şey yok aslında ve zaten kurban değil bu gündelik bir şey.. Normalde böyle yine börtü böcek ya da haşere konularında cesaretli misiniz peki yoksa kaçar mısınız direkt :D
(15,828 puan) tarafından
Kız köyde fare bile oldurmuslugumm var korkmam öyle bennn☺️☺️☺️Dini boyutunu çok bilmiyorum ne dedilerse çocuk aklı öyle biliyorduk
tarafından
Kız fareyi yakalamak tavuk kesmekten zordur :D Onu nerede minik farelerden miydi ?
(15,828 puan) tarafından
Evettt küçük farelerdendi kizz ot süpürgeler var onla vurduydummm Allah affetsin
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Ayy yok bakamıyorum bile nasıl kesiyim
0 oy
(240 puan) tarafından
Ay yok kıyamam ben üzülürüm. Böcekleri bile öldürmem ben kürege koyup atarim 
tarafından
Süper:)))
0 oy
tarafından
Oohooo çok kestim bir ayağımla ayaklarına basıyorum biriyle kanatlarına bir elimle boğazını tutup digeriylede kesiyorum 

Köyde büyüyünce kesiyor insanlar 
tarafından
Hiç bişey hissetmiyorum haram bişey değil sonuçta Bismillahirrahmanirrahim deyip kesiyorum
İnsan kesmiyorum sonuçta:-D:-:-D
tarafından
Ya yargılamak için söylemiyorum zaten tabii ki insan kesmiyorsunuz hatta soğukkanlı buluyorum o cesaret bende yok :D Böyle büyütüp besliyorsunuz ya aranızda duygusal bir bağ oluşmuyor mu hiç :D Ya gücünüzde iyi yetiyor ha horozlar falan hiç rahat durmuyor hatta başı kesilince bıraksanız ayağı kalkıp bahçeyi turluyor!!!
tarafından
Canım ilk defa gördüğün için sana çok farklı gelmiş normal yengem de o kadar köyde yaşamasına rağmen asla yapamaz ama ben yapabiliyorum
Ben büyük baş ****** kesimlerini bile gördüğümde hiç başımı bile çevirmem yani bakarım onuda yaparım ama beceremem kesmeyi
(240 puan) tarafından
Ben beslediğim hayvanlarla aramda cok büyük bağlar kurarım o yuzden hiç bana göre değil asmak kesmek :(
tarafından
Kızlar bu köydeki yaşantınızı konu alan videoları bence youtube kanalı açıp paylaşın.. milletin günlük işleri bile kaç bin tıklanmış, tavuktu, horozdu, kazdı vs baya derken baya izlenir :D
0 oy
tarafından
Babaannem keser di
0 oy
tarafından
Eskiler kesermis koy yerinde bizde nerde o yurek :D
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Yanımdan geçince ödüm kopuyor hayatta kesemem :,D
0 oy
(9,247 puan) tarafından
İnek bile keserim
(9,247 puan) tarafından
Cesaret meselesi sanırım ya inegi deviremem ama bıcak vururum.tavuk degılde kaz kestim
tarafından
Bir arkadaş daha kaz kesmiş kızlar sizde iyi cesaret var hee!! Kaz bir de kocaman ona nasıl yetiyor gücünüz
(9,247 puan) tarafından
Kız kesmek bişey değil mesele yolması
tarafından
Ya olur mu normal horozlar bile başı kesildikten sonra ne kadar hareketleniyor kazı iyi tutuyorsunuz kadın gücüyle... Peki keserken ya da kestikten sonra ne hissediyorsunuz vicdan oluyor mu şimdi aklınıza geldiğinde falan
(9,247 puan) tarafından
Yok valla ayagı baglandıktan sonrası kolay yolması cok zor amakeserim ama yolmam
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Hayır yapamammm 
0 oy
(7,062 puan) tarafından
Bilmem ne desem yalan olur canım ama annem çok keserdi. 
(7,062 puan) tarafından
Aynen canım olabilir  :)
tarafından
Hiçbir şey falan öldürmüşlüğünüz var mı ? Böyle börtü böcek falan haşere:)))
(7,062 puan) tarafından
Evet canım var :)
tarafından
Evet sizin kesme ihtimali giderek yükseliyor :D
(7,062 puan) tarafından
Cesaretli de biriyim o zaman bu iş tamamdır  :D
0 oy
(1,887 puan) tarafından
Ben yapamam ama köyde babannem filan hep yakalayıp kesedi çok gördüm.
0 oy
tarafından
Yıllardan beri babam kurbanı boğazlar sonra derisini beraber yüzüp parçalardık ama boğazlamak farklı Bi duygu yapamam galiba verin her türlü temizleme parçalama işini yaparım ama boğazlayamam sanırım 
tarafından
Evet bence de çok farklı

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 566 göst.
4 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sengul81 (684 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 169 göst.
16 Şubat 2021 Aile kategorisinde Nazli566 (513 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 45 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde 3mhnads (1,947 puan) tarafından soruldu