0 oy
369 göst.
Aile kategorisinde (111 puan) tarafından

Böyle beşik kullanan varmı ne kadara aldınız memnunmusunuz

image

24 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Bnm var sallanması çk kötü 
-Reklam-
0 oy
(7,640 puan) tarafından
Bana bu saçma geliyor. Çekmeceler diğer tarafta olsa mantıklı. Yatağımın yanına koyarım. Benimki de sallanan beşikti dört çekmeceli. Ama böyle kademeli değildi
0 oy
(168 puan) tarafından
Ben kullanıyorum internetten aldım 500 e mi ne yalan olmasın ilk başlarda kızım yattı sonra yatmadı şimdi 15 aylık seve seve yatıyor ama biz ayaklarını söküp tekerlek taktık gece yanıma çekiyorum
0 oy
(3,853 puan) tarafından
Ben aynısını  kullandım cok da seviyordum kızım  2 bucuk yasina kadar kullandi sonra kardesine gecti ancak o korumalıklari kırıldı hep tekme ata ata kırdılar.  Birine verdim yaptirir kullanirim dedi. Ben 2017 de 150 tl ye almıştım  gittigidiyordan. 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
benim var annem 2 sene once 1000 tl ye almisti salanmasi pek iyi degil 
0 oy
(3,718 puan) tarafından
Bana hiç kullanışlı gelmiyor bide yer tutuyomuş gibi hissediyorum park beşik kullanıyorum çok memnunum
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Bunların sallanması çok kötü bebgin yenidoğan sa çok zor olur 
0 oy
tarafından
Benimki bundan yanında da üçlü komidin var. Bebeğim 5 aylık henüz kullanmadım ama ben sevmedim. Keşke düz ahşap sade bir beşik alsaydın 
0 oy
(1,072 puan) tarafından
Canım çocuklar kullanmıyor malesef ben anne yani aldım en azından bebeğimin düşmesini engelliyor sallanmamasi güzel bebeğini asla sallanmaya alıştırma zaten
0 oy
tarafından

image

benim ki böyle cnm büyüyen beşik büyük sallanması güzel ☺️
0 oy
(1,709 puan) tarafından
Altı sene önce almıştım 650 liraya.İkinci çocuğumu da büyüttüm bu besikle ben memnundum hatta anne yani olarak kullandım çekmece olmayan tarafın korkuluklarıni söktüm yatağa birleştirdim
0 oy
(22,071 puan) tarafından
Benimkide bundan 
0 oy
tarafından
Hiç sevmiyorum bu modelleri kullanışlı da değil
0 oy
(7,336 puan) tarafından
trentyoldan aldım kulanıyom guzel
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Bende var buna benzeyen gayet memnunum
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Ben kullandım aynısı arkadaşım verdi oğlum 1 yaşından beri çok dönerek dagınık uyumaya başladı o yüzden ona sıgmıyordu bende kaldırdım
0 oy
(1,253 puan) tarafından
Almadım eşim kendi yapti 3 çocuğum da daha bir kere yatmadi
0 oy
(302 puan) tarafından
Benim vardı letgodan aldım çok severek kullandım çekmeceleri çok işime yaradı sallanmasıda gayet iyiydi asansörünüde ben çok sevdim bebek büyüyünce asansörü yüksekletmiştim ancak Benim oğlum çok hareketli 9 aylık olunca Bi şekilde ordan atlamayı başardı kafası üstüne düşmüştü bizde hemen söküp kaldırdık dünde eskiciye gitti şimdi oğlum montessori yatakta yatıyor 
0 oy
(175 puan) tarafından
Bnde kullanıyorum o beyez parmaklıklar zamanla kndiliğin den çıkıyor ama iş görür 2. Yi buyutck Bi zaman sonra sallarken ses çıkarıyor ama biz taşınırken de yıprattık suçu beşige atmayayım aynısını 3 yıl önce 750 liraya almştk fena sayılmaz fiyat a gore idare eder 
0 oy
(1,290 puan) tarafından

Benim var iki çocuğuma kullandım smdi gene kurdum kızımın kuvezden çıkmasını bekliyorum inşallah onada kullanacam

image

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 477 göst.
0 oy
10 cevap 285 göst.
6 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 121 göst.
22 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Ayca_3535 (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 267 göst.
22 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ruya123 (469 puan) tarafından soruldu

377,745 soru

11,305,854 cevap

34,732 kullanıcı

...