0 oy
981 göst.
Diğer kategorisinde (67 puan) tarafından

image

rabbime şükürler olsun dua edenlerden Allah razı olsun geriye tekrar radyoterapi ve kemoterapi alma sürecimiz kaldı. Herkesten Allah razı olsun

60 Cevaplar

0 oy
(7,467 puan) tarafından
cok kötü oldum canı cok acıyodur İŞALLAH hemen iyleşir 
(67 puan) tarafından
İnşallah amin
-Reklam-
0 oy
(2,802 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah
(67 puan) tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
tarafından
Allah acil şifalar versin. Sana güç kuvvet sabır versin . Minik kuzuya güç kuvvet şifa versin . İnşallah en yakın zamanda toparlar ve tamamen iyileşir. Bundan sonraki yaşamınızda Rabbim bidaha böyle imtihan etmesin çok güzel uzun sağlıklı günleriniz olur inşallah. 
0 oy
(854 puan) tarafından
cok sukur rabbim bidaha boyle zorlu bi sinava tabi tutmasin yavrucagi insallah tum cocuklari insallah
(67 puan) tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ah canım benim bakamadım içim gitti senin için ne kadar zordur Allah bilr Allah yardımcınız olsun şifalar versin inşallah
(67 puan) tarafından
Hemde nasıl zor Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ah kurban olurum onu verene ona degil bana gelsin dediklerimiz evlatlarimiz rabbimkotu gunu gostermesin insallah cabucak atlatip kahkahalarla gecer omru saglik seni birakmasin guzel yavrum ❤️
(67 puan) tarafından
Allah razı olsun ❤
0 oy
(875 puan) tarafından
O kadar sevindim ki çok şükür pazartesi gününden beri aklımdaydı Rabbim şifaların en büyüğünü versin inşallah en küçük hastalık dahi uğramasın 
(67 puan) tarafından
Hiç bir çocuğumuza hastalık uğramasın
0 oy
tarafından
Oyyy meleğim ne de tatlı Allahım tamamen kurtarsın biran önce şifa versin kuzuma 
(67 puan) tarafından
Amin insallah
0 oy
(2,563 puan) tarafından
Canım benim rabbim şifa versin inşallah yavruna sana bağışlasın ❤️
(67 puan) tarafından
Amin amin ❤
0 oy
(17,921 puan) tarafından
Geçmiş olsun çok şkür ya çok sevindimm
(67 puan) tarafından
Allah razı olsun
0 oy
(13 puan) tarafından
Kuzumm benim küçük meleğim Çarşamba gününden beri aklımda öyle bakıyordum bir haber var mı diye inşallah artık bu son olur iyileşir tamamen bu günler çarçabuk geçsin rabbim küçük meleğe şafi ismiyle şifalar verir. Allah'ım o kadar yüceki onun gücü herşeye yeter bu hastalığı tamamen alır ondan inşallah bu arada hala yardım toplanıyorsa fitremizi verebiliriz
(67 puan) tarafından
Allah razı olsun verebilirsiniz. Özelden ibanımı atabilirim
0 oy
(9,675 puan) tarafından
Allah'ım melek bu melek Allah'ım nolur çocuklarımıza bişey olmasın sen koru onları sen çok çok şifa ver yarabbim 
(67 puan) tarafından
Amin amin inşallah ❤
0 oy
tarafından
Allah şifa versin rabbim sana bagisadi çok şükür allah kimseyi evladıyla sınamasın senide
(67 puan) tarafından
Amin amin amin
0 oy
(1,059 puan) tarafından
O kadar hassasim inanamazsin aglayarak yaziyorum

Rabbim şafi ismi hurmetine acil şifalar versin. Yarabbim nolur Allah yardimcin olsunnn aminnnn
(67 puan) tarafından
İnanırım Amin inşallah ❤
0 oy
tarafından
İçim parçalandı. Rabbim kimseyi evladıyla sınamasın. Yavrum insallah sağlığına biran önce ağrısız sızısız kavuşsun. Rabbim size bağışlasın onu. Miniciksin sen ah bebeğim..

Canım benim Allah size güç versin insallah. 
(67 puan) tarafından
Amin amin inşallah
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Allahım şifa versin o kadar üzüldüm ki ağladım oturdum yutkundum:((
(67 puan) tarafından
Ağlama teyzesi bi duan yeter Allah razı olsun
0 oy
tarafından

Rabbim şifa versin Rabbim çok sevdiği kullarıni büyük imtihanlara sokarmis ben bunu bilirim sen çok iyi kalkpli çok güçlü bir annesin Rabbim yar ve yardımcınız olsun bu imtihanı hayırlısıyla atlatmanizi nasip etsin inşallah <3

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsn canm bilmiyorfum rabbim şifa versin inş
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Yavrum kuzum rabbim seni anne babana bağışlasın güz kuzum 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Yavrum kuzum rabbim seni anne babana bağışlasın güzel kuzum 

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 291 göst.
27 Ekim 2022 Aile kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 418 göst.
16 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 56 göst.
11 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tunber (30 puan) tarafından soruldu

381,763 soru

11,429,218 cevap

34,989 kullanıcı

...