0 oy
211 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (163 puan) tarafından
Sabahtan beri sıkışma vardı ama şimdi baya arttı ağrı bıçak sapliyorlar sanki nefes alamıyorum 

7 Cevaplar

0 oy
(163 puan) tarafından
Yok mu aynı durumu yaşayan hanımlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hastaneye gitmek için kalp krizi falan geçirmeyimi bekliyorsun neyi bekliyorsun?
(163 puan) tarafından
Ama sol tarafım değil sağ göğsüm ağrıyor şuan hastahaneye gitme imkanım yok
tarafından
Abim bekledi bekledi bekledi gaz sıkışması olmuş son raddeye gelmiş tam zamanında glemissiniz demsiti aksatma hemen git bir acile
0 oy
(15,235 puan) tarafından
Dostum gitsene doktora. Allah korusun bişey olur falan burdakiler ne Bilcek. Doktor değiliz ki
0 oy
(1,792 puan) tarafından
Yel gibi kas ağrısı olabilir hamileligimde 2 kez yaşadım bıçak saplanır gibi sol göğsümün altında öldürür gibi hareket ettim attım yoksa nefes alamıyor dum
0 oy
(4,700 puan) tarafından
Gaz sıkışması olabilir canım benimde hep oluyo
tarafından
Sağ göğüs sıkışması ile gazin ne alakası var kız
(4,700 puan) tarafından
Kız gaz kalbe kadar atiyo ağrısı bizim ailede çok fazla gaz problemi var herkesin bir yere atiyo ordan biliyom
(4,700 puan) tarafından
Bak yukarda da yazmış biri abimin gaz sıkışması olmuş diye
tarafından
Hadi yaa bilmiodum bazen benimde sikisiyor gibi oluyor da ondan sordum
(4,700 puan) tarafından
Valla ben kendimden çok biliyom gece tutardi 3-4 e kadar ağladığımi biliyom insanın nefesini kesiyo
0 oy
(795 puan) tarafından
Benimde 4. Ayda sol tarafım öyle oluyodu iki üç kez doktora gittim hamilelikten dedi ama sen yinede bi git belki başka biseydir 
0 oy
(17,801 puan) tarafından
Geçmiş olsun canım acilede olsa git
(17,801 puan) tarafından
Ben bakıyorum kız ne saçmalıyon o nasıl söz öyle
(17,801 puan) tarafından
Gecenin bi yarısı okanın beslenmesini yaparım ağır şeyler ister öğretmeni sarma börek pankek vs yaparım hazırlarım hiç bir öğünlerini atlamam yemeksiz aşsız bırakmam banyolarınıda yaptırırm çok şükür üstleri tertemiz ödevini yaptırırm beslenmesini suluğunu ayakkabılarını hergün yıkar silerim burda sürekli takılıyorum diye onlara bakmadığım pasaklı olduğum anlamına mı geliyor anlamadım o zaman çoğu burdan çıkmıyo hepsi pasaklı çocuğuna bakmayan tembel garılarmı oluyok
(17,801 puan) tarafından
Ayrıca sevgi şefkat ilgi öğretmenlik bile yapıyorum çocuklarıma elimden gelenin en iysini yapıyorum bunu sorgulamak değil sana hiç kimseye düşmezz
tarafından
Kiz takiliom sana masaallah tebrik ediorum valla seni helal olsun
(17,801 puan) tarafından
Teşekkürler olsun bil istedm

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 130 göst.
2 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 54 göst.
0 oy
2 cevap 43 göst.