0 oy
125 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (23 puan) tarafından
Kızlar ya 33+1 haftalığım şu vakite kadar çatlağım yoktu bir kaç gündür karnımın altı deli gibi kaşınıyordu dün yağ süreceğim diye fark ettim ki küçük küçük kırmızı kırmızı dört tane çatlağım oluşmuş canımda da sıkıldı gerçekten bebeğin için herşeye değer ama ne bileyim ya ne yapmamı önerirsiniz çatlak sonra geçmiyor dimi sizler hangi yağı kullandınız 

7 Cevaplar

0 oy
(9,648 puan) tarafından
Çatlamadan yağlaman lazımdı benim hiç çatlağım yok 
(23 puan) tarafından
Kıskandım
(9,648 puan) tarafından
Kıskanma 2.de kesin çatlak olur diyolar shdhd
(23 puan) tarafından
O zamana en azından biraz yaşımızı alırız ya üzerinden üç dört sene geçer şimdi olmasın da
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zaten çatlak baştan çıkmaz ki. Son aylarda çıkar. Eğer başladıysa dikkat et daha fazla ilerlemesin. Lierac ve bio oil kullanmıştım
tarafından
O tüylendirir derler
(23 puan) tarafından
Maalesef biraz göbeğim tuylendi ama yine ona çaresi var ya çatlağa
tarafından
Maalesef çatlağın çaresi estetik. Onlar kalıyor seninle. O yüzden sürekli nemlendir. Yağ çok yalnız kalır ekstra biseyler kullan
(23 puan) tarafından
Gündüzleri zeytinyağı geceleri badem yağı mı kullansam
tarafından
Niye daha etkili bir krem almıyorsun. Bunlar çok asitli şeyler. Çok faydası olcagini sanmıyorum
0 oy
(63 puan) tarafından
Nemli tutun sürekli. Zeytinyağı sürün, ben kaşındığı zamanlar kaşımıyordum, zeytinyağı sürüyordum. 
(23 puan) tarafından
Ben bilmeyerek kasiyordum ne bilim çatlak olacağını demek kasimazsak olmuyor mu
(63 puan) tarafından
Ben hamile olduğumdan bu yana yorumları okuyordum, herkes kaşındığı zaman kaşımayın demişlerdi. Ben de hiç kaşımadım, onun yerine gidip zeytinyağı sürüyordum. Ve zaten bir zaman sonra kaşıma duruyor. Sen kaşımamaya çalış.
Hamilelikte 16 kilo almıştım. Hiç çatlağım yok.
(23 puan) tarafından
Maşallah:) kaşınmayacagini bilseydim kasimazdm ya kimsede bişey demedi bende araştırmadm yağ sür bişey olmaz deyince
(63 puan) tarafından
Sağlık olsun, yine de dikkat et.
0 oy
(119,461 puan) tarafından
catlaklar som haftalarda olusur zaten
(23 puan) tarafından
Şu vakite kadar olmadı ya olmayacak diye bekliyordum ben
0 oy
(2,128 puan) tarafından
Kız elinden geldiğince kaşıma o zaten çatlak yapıyor 
(23 puan) tarafından
Dayanabilirsem inşallah
(2,128 puan) tarafından
Bende dayanamıyorumdum inan birisi dedi banada kasirsan daha çok olur diye bende zeytinyağı surerdim hep biraz oldu fazla değil kız doğumdan sonra her yerim çatlak oldu hala da oluşuyor ben anlamadim
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Ben sürekli yağ ve kremler kullandım canım her duştan sonra sürdüm değişimli olarak ve hep nemli tuttum. 32 de farkettim çatladığını. Genetik sanırım çatlayacağı varsa hiçbir şey fayda etmiyor belki bu yaptıklarım azaltmıştır diye düşünüyorum. Kimi kadınlar hiçbir şey yapmadıkları ne halde çatlağı olmuyor zamanla rengi beyazlaşıyor ben şu an kantaron yağı sürüyorum ama belki ileride lazer yaptırabilirim
0 oy
tarafından
Normal vazelin sürdüm ilk yataktan uyanır uyanmaz hem masaj yapıp hem kızımla konuşuyordum günaydın annem felan diye birde uyumadan önca akşam haydi yorulduk uyuyalım seni seviyorum yi ge eler diye hem konuşur ham masaj yaptım karnımda yok ama siz kapaklarımın üstünde oluşmuş o yüzden göğüs bölgenizde karnınız ve baldır mı diyor diz kapaklarına kadar sür ben oralara sürmedim orada var şimdi beyaz beyaz görünüyor

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 120 göst.
0 oy
5 cevap 166 göst.
14 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 228 göst.
+1 oy
6 cevap 112 göst.

380,999 soru

11,406,413 cevap

34,944 kullanıcı

...