0 oy
294 göst.
Diğer kategorisinde (316 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Camları bulaşık tableti ile sildim onu suya koydum her cama ayrı kova yaptım her kovaya ayti tablet koydum o kadar pişti camlar ellerim yandı kırmızı oldu öyle yanıyor ki anlatamam hep üst katın yüzünden hep pislik atıyorlar bnde daha temiz olsun dedim ama kendime yazık ettim hastaneye gittim 2 ayrı iğne yaptılar bu camlari artık tabletle yikamayacam başka neyle temiz olur sizce

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
A101de camsil var onla silsene mis gibi oluyor tablet ne yapıyor sanki cami yazık günah kendine 
(316 puan) tarafından
Camsilide sildikten sonra yine sıkıyorum öyle temizliyorum çünkü çok tozlu resmen çamur yanı
-Reklam-
0 oy
(4,428 puan) tarafından
Tableti ilk kez duydum ben ılık suya şirketle biraz yumuşatıcı atıyorum pırıl pırıl Oluyo 
(316 puan) tarafından
Sirke bnde ara sıra kullanıyorum ama ilk defa tablet yaptım bin pişman oldum
(4,428 puan) tarafından
Eldiven taksaydin keşke dicem de camda sakat is degisik şeyler yapma öyle alerji yaparsa bı kere bir şeye elini suremezsin sonra benimde çamaşır suyu alerji yapmıştı hala fazla deterjanla oynayım yılan gibi deri atar ellerim
(316 puan) tarafından
Bak attım resim ellerim üstü böyle oldu ama içinde birşey yok
(4,428 puan) tarafından
Yanmış cidden egzama gibi olmuş aleovera varsa ondan sur
0 oy
(7,018 puan) tarafından
Ne ettin bacım ben aspirin ve silikonlu temizleyiciyle yapiyorum bide şampuanda parlak yapiyor silme öyle tabletle filan
(316 puan) tarafından
Daha silmem ellerim maf oldu
0 oy
(449 puan) tarafından
Şampuan ve bulaşık parlatıcı döküyorum  sutun  içine pırıl piri oluyor l
(316 puan) tarafından
Hım bundan sonra bnde şampuan koyayım bari
0 oy
(2,775 puan) tarafından
Canına yazık değil mi tekrar kirlenmeyecek mi hastanelik olacak kadar neden eziyet ettin kendine canım ben sıcak suya çamaşır suyu bırakıyorum çerçeveleri de cifliyorum okadar
(316 puan) tarafından
Çamaşır suyana alerjim var oda aynısı yapıyor onuda denedim zamanında oda ayni
0 oy
(5,162 puan) tarafından
Şampuanla siliyorum ben canına yazık kız onlar aşırı kimyasal
(316 puan) tarafından
Evet yaa öyle canım acıyor ki anlatamam artık yapmam ama ellerim çok kötü dışı ama
0 oy
tarafından
Ben a1010 deki mavi suyu kullanıyorum 
0 oy
tarafından
Sirke 

Ilık su 

Bulaşık tableti ile siliyordum bende bugüne kadar hiçbir şey olmadı senin sanırım alerjin var
(316 puan) tarafından
Aynen yaa çamaşır suyu ve tablete alerjim varmış yeni öğrendim bnde
0 oy
tarafından
Ne çok abartıyoruz şu temizlik işini ya yazık olmuş ellerine kuzum ya başka bişey kullan yada eldiven kullan bence
(316 puan) tarafından
Ne bilim yaa çok kafaya takıyorum
0 oy
(6,859 puan) tarafından
Geçmiş olsun cnm. Instagram da bı sitede gordun kremsiz şampuan var normal kullandığımız herhangi bir sampuan istem boş camsil kutusunaa az sık azda su evdeki camları bile onla siliyorum leke fln kalmıyor mis gbi kokuyo:)
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Geçmiş olsun canim,ben beyaz olan yerlerini cifliyorum süngerle,camını da çamaşır sıkıp mikrofiber bezle silip cam beziyle kuruluyorum ayna gibi oluyo hic yıpratma kendini 
(316 puan) tarafından
Valla akılsız kafam işte ne diye yaptım böyle yine kirlenecek zaten
(9,626 puan) tarafından
Estagfirullah canım öylede deme ama yıpratma kendini dünya işi işte bugün yapsan yarın ayni
(316 puan) tarafından
Valla kendimi öldürüyorum böyle sanki aynı böyle kalacak diye ama daha yapmam valla bir domates kesemiyiyorum suyu akıyor elime çığlık çığlığa kesiyorum domatesi
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Geçmiş olsun keşke eldiven taksaydın
(316 puan) tarafından
Tşk ederim ama eldivenle düşerim o kaydiriyor
(5,108 puan) tarafından
Rica ederim dikkat edin inşaallah eczaneyegidip krem isteyin mumkunse
0 oy
(5,914 puan) tarafından
Hic birsey kullanmam canlarım da tertemiz  ellerine yazik ne hale gelmiş 
(316 puan) tarafından
Evet maalesef çok pişman oldum ama iş işten geçti
0 oy
(408 puan) tarafından
Ben elde bulaşık deterjanıyla siliyorum o da çok iyi çıkarıyor, çok geçmiş olsun 
(316 puan) tarafından
Tşk ederim
0 oy
(13,787 puan) tarafından
Yazik ediyosunuz kendinize bu kinyasallarla onyargilarnizi kirin artik :) homm bitkuselin iyonize danlasi var tek bir urun cok amacli camlar piril piril birakin artik bu kimyasallari kirin yargilari allah askina kmse kmseyi dolandiramaz marketten senelerce alisveris yapysnuz garibinize gtmyo para verip urun almak marketinizi degstrmek garibinize gdyo anllamadim deneyin birkere sonra anlicksnuz
(316 puan) tarafından
Denerim cnm benim için sıkıntı yok bn bilmiyordum
(13,787 puan) tarafından
Cnm  ben burda daha once soyledim de network isi diye herkes onyargili bu islere dolandirildiklarini dusunuyolar ya biraz genis dusunmek lazim parasini verip urun aldigin bir sistem neden seni dolandirsin ustelik hediyesi var ve para kazandifin bir sistem yani marketten alirken gariplik yok o kimyasallari ama kendi marketini degstrip ucret verip ürün alinca gariplik var biraz buyuk ve genis dusunmek lazim yarin birgun cocuklarmiza mirqs hakkimiz bile var insanlar saniyorlarki ellerinde katalog satis yapcaklar bi sormuuolar bilenedir ne degildir ama sonra herkes sorsan kazanmak istyo diger arkdslarda okusun
:)))
(316 puan) tarafından
Onu duydum yeni aklıma geldi bir arkadaş ta önerdi bana üyelik felan varmış bn o işlere girmem zaten biz indirim varken toptan alıyoruz eşim öyle yapar 1 senelik alır deterjan yani o dediğin ürün çok pahalı bana göre benim kafam almadı içime sinmedi o ve ben tabletle yikamasaydim böyle olmayacaktı suç bnde başka şeylere alerjim yok zaten
(13,787 puan) tarafından
Esin ordan 1 senelik dtrjan alsa ustune para kazanir...herkesin kendi gorusu suan ne ucuzki o pahali olsun kiz ona verdgn parayu her ay nelere vermysun ki havaya da vermysun yani zaten bu isi herkes yapamaz buyuk ve genis dusunmek lazim
0 oy
tarafından
Tablet ne alaka yaa tüh mahvolmuş bende  sildim şampuan koy sil mis disina cifliyoom
(316 puan) tarafından
Ne bilim daha temiz olur dedim ama yanlış yapmışım
0 oy
tarafından

Silikon cam siller var tavsiye ederim 

Ben az sıvı bulaşık deterjanı katıyorum ellerin kötü olmuş bir dahakine eldiven tak
(316 puan) tarafından
Tabletten oldu bir daha kullanmam
tarafından
Ellerine krem sür
(316 puan) tarafından
Sürüyorum zaten cnm
0 oy
(4,991 puan) tarafından
Kız ellerini ne hale sokmussun sen 

Tablet leke birakmiyormu camda
(316 puan) tarafından
Yok temiz yaptı ama benide öldür du
0 oy
(17,272 puan) tarafından
Kızzz çok geçmiş olsun ben ozonluyom ya ama camsilde güzel siliyo slikon olan camsiller
(316 puan) tarafından
Denerim onu cnm
0 oy
tarafından
Hıc canının degerı yok mı ya cok uzuldum valla
(316 puan) tarafından
Eşimde öyle diyor kanser olacaksın diyor ama bir daha asla kullanmam

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 283 göst.
13 Mart 2024 Diğer kategorisinde Anneyimmm03 (305 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 355 göst.
7 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 160 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Minik20 (5,162 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 139 göst.
4 Ağustos 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Melisyldrm (152 puan) tarafından soruldu

374,638 soru

11,205,159 cevap

34,507 kullanıcı

...