0 oy
330 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (1,464 puan) tarafından

Ay kız önceden uzun yola çıkmak için nasıl heveslenirdim şimdi bitsede kurtulsam diyorum her yerim ağrıdı kendi arabamız olmasına rağmen. Yolculuk Eskişehirden Ankara'ya ordan doğru Samsun'a şuan Çorum'dayiz ama öldüm öldüm:silly:  tahmini 2-2.5 gibi orda oluruz 

6 Cevaplar

0 oy
(9,442 puan) tarafından
Çocuk da varsa cabası 

Hayırlı yolculuk olsun 
(1,464 puan) tarafından
Bebiş karnımda boks yapıyo :D
tarafından
Ayy bide kucağında boks yapsın da gör :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Amasya'dan geçerseniz selam söyle benden ☺️
0 oy
tarafından
hayırlı yolculuklar..biz her sene istdan tokata 10 saat sürerdi gitmemiz..bir ara hatırlarım 3 sene önce yeni doğum ysptım 17 günlükken yola çıktık eşimin dayısı da vardı bir de 5 yaş kızım vardı..20 saat yol gittik trafik olmuştu..hem emzirmek hem dikiş üstünde oturmak zor geçmişti yarı yoldan dönmek istedim dönemedik bile mecbur gittik geldik..senin yine azmış sabret cnm
0 oy
tarafından
Pazartesi bende çoruma gidiyorum
0 oy
tarafından
Aaa bende bayramin 3.gunu eskisehire geliyorum :) nasil hava orda
(1,464 puan) tarafından
Yağmurluydu bugün çok yağmur yagdi bizim ordaya ben ilçede oturuyorum bayramda hep yağmur varmış galiba :( inşallah açar hava
tarafından
Yaa tühh bizde gezeriz diyoduk eğer öyleyse gitmem valla. Bide arabayi ben sürecektim yağmurluysa esim sürdürtmez :)

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 1,578 göst.
13 Temmuz 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde Defnekokusu (80 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 251 göst.
+1 oy
3 cevap 100 göst.
0 oy
7 cevap 132 göst.
14 Mayıs 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Serpilll (114 puan) tarafından soruldu

377,281 soru

11,290,556 cevap

34,704 kullanıcı

...