0 oy
151 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (18 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar 11 aylık oğlum iki ön disi üstü kararmis leke gibi anlamadım kan ve demir ilacı kullanıyorum bu ayda dış çürümesi olur mu ki neden oluyor bilen var sa yazarmi lutfen

6 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından
O demir ilacı yapıyor canım bazı çocuklar da görülebiliyor
(18 puan) tarafından
Çok şükür canım ya farkedince bende korktum  teşekkür ederim yorum icin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Malesef o demir ilaci yapıyor benim kızımın da erken farkettim Allahtan hemen kestim vermedim birdaha 
tarafından
Bende kestim hülya nasil olcak bu simdi erken deyil mi yaaa
tarafından
Vallahi benim zaten 1 yaşında ama baktım bir iki nokta gibi kahverengi leke vardı hemen kestim vermedim artık doktora da gidemedim daha soramadım ne olacak böyle bilmiyorum inşallah sorun olmaz
tarafından
Bizde 15:ay bitiyo dişinin biri hafif kara gibi kestim gidersen bana yaz canım  bizim temmuzda aşı var baya daha yaa
tarafından
Tamam canım inşallah unutmazsam yazarım ama sen yine de arada bana hatırlat bizimde 1 yaş aşısı var galiba ona gelirler büyük ihtimal o zaman sorarım
tarafından
Tamam teşekkürler canım
0 oy
tarafından
Demir ilacı yapar 
(18 puan) tarafından
Anladım canım teşekkür ederim
0 oy
(3,950 puan) tarafından
 Benim 2 oglumunda öyle oldu malesef hergun temizle canim sonra çürüyor 
(3,950 puan) tarafından
Henüz küçük firca olmaz onun yerine gazli bezi parmağına dola oyle temizle
(18 puan) tarafından
Karbonat diyorlar canım dogrumu
(3,950 puan) tarafından
Karbonati bebeklerde pamukcuk olunca kullaniyoruz canim ama yapadabilirsin bi zarari olqcagini sanmam.ama yapmak istemzsende sadece gazli bezi dislerinj surtmen yeterli olur
(18 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun
(3,950 puan) tarafından
Cumlemizden canim benim. Aksatma sakın  çünkü bizimki oğlumun saatlik bi genel anesteziye ve 8 bucuk bin liraya mal oldu.  Para neyse de 3 saat icin ömründen  ömür gitti
0 oy
(119,318 puan) tarafından
bilemedim ki      
0 oy
(38 puan) tarafından
Mrb.Demir damlasi yapmiyor.ama ferro sanol b kullanıyorsun sanirim.o yapiyor.bende farkedince kestim.demir depolari boştu ama sadece ferroyla düzeldi. Damlada çok artmadi.siseyi bitirmek uzereydim.siyahlik gorunce kestim.tahlil yaptirdim düzelmişti demiri. Ama damlayı kullanmaya devam ettim biraz daha.siyahlik yok şuan. 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 56 göst.
3 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde 3 mucizenin annesi (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 80 göst.
30 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gonulgungor (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 274 göst.
22 Mart 2024 Diğer kategorisinde Gonulgungor (240 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 68 göst.
25 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kaavi (2,065 puan) tarafından soruldu

379,812 soru

11,369,420 cevap

34,852 kullanıcı

...