+2 oy
574 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde tarafından
Tabiki annenize de. Bizim aramız limoni, ne alsam pek bilemedim 

36 Cevaplar

+1 oy
(4,089 puan) tarafından
İkisine de çanta alacağım ben hiç ayırt etmem birine ne alırsam diğerine de aynısını alıyorum eğer ihtiyaç olan bi şey alırsam ikisine de aynı değer de bi şey alıyorum yine 
tarafından
Aslında bende anneme alacaktım sadece ama ayıp olur diye ikisine de aynı şey alıyım diyorum karar veremedim ikisininde çantası var ya
(4,089 puan) tarafından
Yani şuan ihtiyaç olan bi şeyleri yok bizimkilerin de  geçen tremdyolda kendime bakarken çok güzel kol çantaları gördüm biraz da indirim vardı Pierre cardin de  anneler gününe onlara alayım bari dedim
tarafından
Güzel düşünmüşsün canım :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Hic bisey almiycam geldiginde 5anneler gununu kurtaracak kadar kiyafet aldim zati 
tarafından
Bana önerecegin bişey var mı peki
tarafından
Asko canta elbise tarzi etek yelek tunik şal esarp yada anneme fincan takimi aldim rengarenk oda olabilur
tarafından
Dünyaları dolu canım ya giymezler ki acaba hamurla alakalı bişe mi alsam ikiside hamurcu
tarafından
Yani olabilir aslinda sey var trendyolda pratik mutfak gerecleri islerini kolaylastiracak el aletleri falan
tarafından
Bir bakayım canım çok teşekkür ederim
0 oy
(802 puan) tarafından
kaynanama hic birsey annem icinde biseyler düşünüyorum bakalim
tarafından
Niye kız ayıp olmaz mı
(802 puan) tarafından
yok niye ayip olsun 1 hafta once bi elbise aldim gecen gun geldi esimle ufak bi tartismam oldu eşime dönüp diyor ki al boşa bende kovdum yani ayip olmaz
tarafından
Ne insanlar var hey Yarabbim ya ...
0 oy
(1,446 puan) tarafından
Daha düşünmedim ama ihtiyacı olan bisey alırım genelde ikisine aynı seyi alırız 
tarafından
Evet bende öyle yapmayi düşünüyorum ama bişey bulamadım
0 oy
(1,610 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Hiçbişey almayacam öyle bir gün yok benim gözümde anne olmak tek bir gün değil her gündür. Ve bende anneyim bana alınmıyorsa ben niye alayım :-))) 
tarafından
Alınıyorsa mi alınmiyorsa mi :))
(1,610 puan) tarafından
Pardon alınmıyorsa :-))) klavye düzeltmiş
0 oy
tarafından
Geçen sene ikisine de (Annemle, kayınvalideme) kahve fincan takımı alıp yanına da Türk kahvesi ve çikolata olarak hediye kutusu yapmıştım mutlu, sağlıklı, bol muhabbetli 40 yıl daha hatırımız olsun diye de not düşmüştüm. Bu sene düşünüyorum ne alsam diye ama birşey bulamadım henüz. 
tarafından
İkisinde de var canım baya fincan takımı ama güzel düşünmüşsün ince bir fikir bence :)
0 oy
(609 puan) tarafından

Ben kayınvalideme çanta aldım :) 

Kendi annem çanta takmaz 

Kendi anneme de kahve makinesi almayı düşünüyorum ama fiyatlar cok ucuk 1.200 den baslıyor 

tarafından
Evet canım ben markette çalışırken de çok iyi yorumlar geliyordu inşallah güzel çıkar canım şimdiden hayırlı olsun :) Bende öyle yapacağım canım eşimle annemin arası iyi aslında ama ben onun annesine vereceğim onunda benim anneme vermesini isteyecegim :))
(609 puan) tarafından
En iyisi bence dimi :)
tarafından
Yanii aslında kaynanam hiç hak etmiyor ama şimdi anneme alıp ona almasam benim için rahat etmez
tarafından
Canım bak dediğim makine 419 lira ama 400 TL üzerine 20 TL indirim var. 399 liraya geliyor yani. https://ty.gl/ientmaebpd umarım işine yarar
(609 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
0 oy
tarafından
Ne zaman anneler gunu yaaa hic haberi olmayan ben 
tarafından
8 Mayıs canim
tarafından
Teşekkürler canım
0 oy
(7,025 puan) tarafından
Koca bir hiç. 
tarafından
Sağlık olsun
0 oy
(1,274 puan) tarafından
Bu sene ucretsiz izindeyim çalışmıyorum bisey alamicam
tarafından
Sağlık olsun canım
0 oy
(373 puan) tarafından
Hiç birşey galiba
tarafından
Hmmmmm
(373 puan) tarafından
Aynen
(373 puan) tarafından
Hiç içimden gelmiyor valla
0 oy
tarafından
Anneme de kaynanama da almıyorum bir şey 
tarafından
Anladım canim
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Kayınvalideme bir şey almayacam anneme bluz aldım erken verdim bayramda giysin diye
tarafından
Kaynanaya kimse bişey almıyor galiba
0 oy
(1,448 puan) tarafından

Gecen sene kaynanama orkide anneme küpe almıştım bu sene bilmiyorum hiç düşünmedim :angel:

tarafından
Güzel hediyeler bende severim orkide
0 oy
(5,134 puan) tarafından
İlk sene bir bluz tarzı bişey aldım pazardan almıştım olmadı gitti değiştirmek için tezgahtaki adamı çileden çıkardı adam en son parayı geri verdi .çok inceliyor kılı kırk yarıyor o yüzden hiç bişey almıyorum
tarafından
Aslında hediye çeki versen daha iyi olmaz mi
0 oy
(48,690 puan) tarafından
bana kalsa ikiniede bisey almazdim esim ikisinede esarp almis☺️
tarafından
Düşünceli adam :)
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Ben bişey almicam büyük ihtimalle
tarafından
Sebebi var mi
(1,484 puan) tarafından
Yo bı sebebi yok ben genelde kandil funlerinde alırım ona pek doğum günü anneler günü sevmezler.haci hoca tiplerindenler
0 oy
tarafından
Kaynanama hiç bişey anneme de gizliden verecem 
tarafından
Neden gizli
tarafından
Hak etmiyor öğrenirse de fitne çıkarır
tarafından
Himm anladim
0 oy
(5,272 puan) tarafından
Hiçbir şey.......
tarafından
Hmmmmm
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Anneme blendır set aldim kayınvalideme birşey almicam. Kendisi benim hiç birşeyimi kutlamaz. Bende önceden hep kutlar hediye alirdim baktım o sözlü olarak bile kutlamıyor bende ona göre değer veriyorum artık.
tarafından
En iyisi. Hak edene hak ettiğini vereceksin

İlgili sorular

0 oy
40 cevap 434 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 385 göst.
31 Ocak 2022 Aile kategorisinde Aleyna hakan24 (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 542 göst.
11 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Ciceekbakan01 (176 puan) tarafından soruldu